Radi se o potpisnicima nekakve peticije protiv ministra Hasanbegovića. Plenković je bez sumnje njihov igrač.

Ima podosta imena pa čitajmo. Zanimljivo je vidjeti da ima i skladištara i stranih klošara koji niti razumiju prilike u Hrvatskoj niti razumiju hrvatski jezik. Naravno  da ima dobar dio onih koji su potpisali iz čiste mržnje, što ne znači da ne mrze ovi koji imaju osobnu korist od proračunskog novca koji će im sada “lifrati” Nina Obuljen.

Dali je ime Obuljenke na popisu?????

Urša Raukar, glumica

Goran Ferčec, pisac i dramaturg

Pavlica Bajsić Brazzoduro, dramaturginja, redateljica, radiofonistica

Sabina Sabolović, kustosica

Dunja Vejzović, operna pjevačica i pedagog

Tena Štivičić, dramski pisac i dramaturg

Agata Juniku, teatrologinja, asistentica na ADU

Ivana Sajko, spisateljica

Renato Baretić, novinar i pisac

Jelena Miholjević, glumica

Borislav Mikulić, sveučilišni nastavnik, redovni profesor na Odsjeku za filozofiju Filozofskog fakulteta

Ivana Krizmanić, glumica

Sanja Iveković, umjetnica

Irena Bekić, knjižničarka, kustosica, voditeljica Galerije Prozori

Matko Botić, dramaturg i teatrolog

Daša Drndić, spisateljica

Nikola Radeljković, dizajner

Daniel Kušan, akademski redatelj

Ivica Boban, redateljica

Bojan Krištofić, dizajner vizualnih komunikacija, likovni kritičar i pisac

Ana Kreitmeyer, plesačica suvremenog plesa

Vedrana Bibić, producentica Festivala europske kratke priče

Sanja Lovrenčić, književnica i prevoditeljica

Gordan Nuhanović, pisac

Dušica Parezanović, radnica u kulturi

Sofija Dobrić, kulturna radnica

Damir Očko, akademski umjetnik

Marko Golub, likovni kritičar i kustos

Zorana Mijulkov, magistra pedagogije

Vanda Kušpilić, prevoditeljica

Lara Janić, studentica i amaterska glumica

Igor Hofbauer, ilustrator

Svjetlan Lacko Vidulić, izv. prof. Dr Filozofski fakultet Sveučilista u Zagrebu

Igor Kukić, umjetnik

Dunja Bakić, prevoditeljica

Alen Sinkauz, glazbenik, skladatelj

Marina Baničević, dokumentarni film

Mate Matišić, dramski pisac

Željka Fuderer Levak, prof.likovne kulture

Iva Ušćumlić, spisateljica

Mateja Kovač, freelancer-ilustrator

Ana Vidović, producentica

Ana Marija Marinov, studentica politologije i diplomirana novinarka.

Daša Cvetko, novinarka

Katerin Petrović, studentica 3. godine kulturalnih studija Filozofskog fakulteta u Rijeci

Manuela Krakar, profesor hrvatskog jezika i književnosti

Alen Vuković, animator

Anja Maksić Japundžić, kazališna redateljica

Donata Krznarić Milić, akademski slikarica grafičarka

Nataša Škaričić, novinarka

Antun Sevšek, arhitekt

Ana Buljan Lorencin, fotografkinja

Davorka Horvat, operna pjevačica, samostalna umjetnica

Svetlana Patafta, akademska glumica

Luka Ostojić, glavni urednik portala Booksa.hr, izvršni urednik dvotjednika za kulturu Zarez

Ivet Ćurlin, kustosica

Igor Galo, filmski radnik

Tea Vidović, sociologinja

Vladimir Tatomir, nezavisni kulturni radnik

Nina Čalopek, producentica (stručna suradnica u Hrvatskom društvu skladatelja) i muzikologinja

Nevena Tomulić, savjetnik za uređenje interijera/eksterijera i dekorater/aranžer/scenograf

Josipa Stefanec, kiparica i asistent na TTF-u

Višnja Vukasinović, kritičarka

Anja Mustac, magistra kulturologije

Vanja Tataj, prof.likovne kulture

Ivana Anić, Diplomirana povjesničarka umjetnosti i anglistica

Nives Milješić, snimateljica i fotografkinja, profesorica stručnih predmeta na Grafičkoj školi

Ernest Srečko Berec, glumac i redatelj

Magdalena Došen, nastavnica likovne umjetnosti i hrvatskog jezika (Petrarca Fest Miljkovićevi dani UVIJEK/festival poezije otpora)

Željana Karlović, kulturna radnica

Daniela Urem, konzultantica i menadžerica u kulturi

Ivica Ivanišević, novinar i pisac

prof. dr. Sibila Petlevski, književnica, znanstvenica, sveučilišna profesorica

Jan Klemsche, filmski montažer

Zvjezdana Balić, knjižničarka

Tajana Josimović, radnica u nezavisnoj kulturi

Iva Visković Križan, glumica

Dražen Zerjav, snimatelj i montažer

Sebastijan Brumec, voditelj knjižnice i čitaonice

Ivana Đula, dramaturginja

Barbara Nola, glumica

Nataša Janjić, akademska glumica

Domagoj Dujmić, arheolog

Krešimir Bukvić, novinar

Tonči Kranjčević Batalić, kustos programa NMG@PRAKTIKA, koordinator kolektiva queerANarchive

Nikolina Komljenović, plesač suvremenog plesa, performer, cirkuski umjetnik

Marina Baričević, prof., likovna kritičarka

Mišo Komenda, bcc. dizajna vizualnih komunikacija

Sonja Soldo, kulturna radnica

Zvonimir Bulaja, nakladnik i producent

Igor Bezinović, redatelj

Vjeran Hrpka, doc.art., akademski snimatelj

Veljko Vujčić, jazz pijanist

Sven Sorić, mag. ing. arch, arhitekt i freelance dizajner

Saša Božić, kazališni redatelj

Marko Hrenović, dramaturg

Marija Vukšić, studentica anglistike i etnologije na FFZG-u

Miroslav Pišonić, viši kustos GMNG

Ivan Dorotić, fotograf, arhitekt i glavni urednik portala Vizkultura.hr

Dubravko Jagatić, glazbeni kritičar

Zoran Pribičević, glumac

Tihomir Milovac, muzejski savjetnik

Nenad Ivić, sveuč. profesor

Sven Mikulec, novinar

Maja Vuka, profesorica hrvatskoga jezika i književnosti (učiteljica mentorica)

Marko Pogačar, pisac

Luiza Margan, umjetnica

Mirna Maljenović, prof. književnosti i knjižničar

dr.sc. Vesna Lovrić Plantić, povjesničarka umjetnosti

Dušan Gojić, glumac, HNK, Zagreb

Dražen Čuček, glumac

Matija Ferlin, koreograf

Helena Puhara, kustos

Bojan Koštić, mag.educ.croat. (magistar edukacije kroatologije)

Vjeran Vukašinović, filmski autor

Marko Hergešić, glumac

Nina Velnić, filmski i TV montažer

Gordana Meštrović, prof. likovne kulture, slikar

Nemanja Šuka, bacc. novinarstva

Maša Vukmanović, dizajnerica, samostalna umjetnica

Matija Fukat, arhitekt

Nikolina Majdak, glumica, cirkusantica

Petra Hraščanec, doc.art. na ADU, odsjek plesa

Vivijana Vidas, prevoditeljica i profesorica engleskog jezika

Eduard Blašković, dipl antropolog i etnolog (nezaposlen)

Andrijana Kos-Lajtman, docentica na Učiteljskom fakultetu (filologija, kroatistika)

Filip Mojzeš, filmski redatelj

Sanja Kapidžić, prof. likovne kulture i umjetnosti

Iva Jurčić, bacc. novinarstva

Vanja Bjelić Pavlović, menadžerica u kulturi

Slaven Tolj, umjetnik i ravnatelj Muzeja moderne i suvremene umjetnosti Rijeka

Ana Kutleša, kustosica

Ivana Hanaček, kustosica

Vesna Vuković, kustosica

Lovro Rumiha, producent

Maja Uštulica, prof. pedagogije i etnologije

Ivana Kolonić, dipl. Komunikolog tržnog komuniciranja i odnosa s javnošću

Dora Ruždjak Podolski, redateljica

Marina Petković Liker, kazališna redateljica

Iva Petešić, tajnica Društva Naša djeca Matulji

Martina Mihaljević, freelance fotografkinja

Marijan Kocković, audio-vizualni producent, član hrvatskog društva filmskih djelatnika (HDFD)

Srdjana Cvijetić, radnica u kulturi, voditeljica ARL

Damjan Šporčić, umjetnik, edukator

Ivan Šarar, psiholog i glazbenik, pročelnik odjela za kulturu Grada Rijeke

Branka Mamula, školska knjižničarka

Mojca Čađo, prevoditeljica

Nensi Ivić, glumica

Aleksandra Ajzenhamer, dizajner unutrašnje arhitekture / bacc. ing. arh. urb.

Sanja Vučković, umjetnička voditeljica CeKaPe-a, Centar za kreativno pisanje iz Zagreba

Tatjana Bezjak, ak. kipar i samostalni umjetnik

Ivna Mavrinac, akademska kiparica i produkt designerica

Silvo Šarić, umjetnik

Viktor Ivančić, novinar i pisac

Jelena Pašalić, studentica francuskog i portugaskog jezika i književnosti

Anja Kožul, novinarka u kulturi i sezonska radnica u turizmu

Mirko Petrić, Sveučilišni nastavnik

Andrea Giordani, glumica i lutkarica (Mag.art), skladateljica i producentica

Tanja Tolić, novinarka, književnica i urednica portala Najbolje knjige

Janka Vukmir, predsjednica Instituta za suvremenu umjetnost

Dubravka Ostojić, glumica

Vedran Radić, filmski radnik

Đurda Kunej, koreograf

Jadranka Petrina, profesorica filozofije i književnosti

Iva Ivan, montažerka

Maria Antonia Mrčela, mag.ing. arhitekture i urbanizma

Iva Mihalić, glumica

Filip Peruzović, filmski i tv redatelj

Velibor Mačukatin, akademski kipar

Snježana Tribuson, filmska redateljica

Franjo Kuhar, glumac

Tajana Gašparović, dramaturginja i urednica u Dramskom programu Hrvatskog radija

Ivan Miočić, mag.bibliotekarstva

Lada Bonacci, glumica, samostalna umjetnica

Zvonimir Dobrović, umjetnički direktor Queer Zagreb sezone

Marica Vidušić Vrdoljak, glumica, ZKM, Zagreb

Darija Mažuran Bučević, redaktorica u tjedniku Novost

Petra Zlonoga, mag. grafičkog dizajna i mag. animiranog filma i novih medija

Mario Leko, kostimograf

Ivana Ivković, dramaturginja

Nenad Barić, Dj, promoter, event manager

Roman Krajcarz, student arhitekture

Tomislav Pavelić, arhitekt

Prof. Ivan Doroghy, Studij dizajna Arhitektonskog fakulteta Sveučilišta u Zagrebu

Sanja Repanić Blažičko, profesor komparativne književnosti i informatologije, knjižničar-informator

Dijana Mlađenović, filmska producentica

Ljiljana Mikulčić, filmska i plesna radnica

Miodrag Vučinić, prof. hrvatskog jezika i književnosti

Ivona Vlašić, likovna umjetnica

Nadja Tobias, profesorica hrvatskog jezika i književnosti

Ivana Pipal, slobodna umjetnica i ilustratorica

Glorija Lizde, studentica Akademije dramske umjetnosti

Anita Schmidt, glumica

Maja Marković, umjetnica

Zrinka Košta, slobodna umjetnica

Zoran Ferić, pisac

Bojan Radanović, filmski redatelj

Nika Radić, likovna umjetnica

Irena Marković, filmska producentica

Andrea Resner, magistra edukacije likovne kulture

Ksenija Pintar, restaurator za slikarstvo i polikromnu skulpturu

Frano Mašković, glumac

Sandra Stojaković, konferencijski prevoditelj

Lana Cavar, MFA, grafička dizajnerica sa statusom slobodne umjetnice

Lara Pajazetović, prvostupnik kulturologije

Damir Pilić, novinar

Mirjam Milohanić, apsolventica kulturnalnih studija

Dragan Kordić, magistar primijenjene grafike, illustrator

Dejan Kršić, izv. prof, dizajner

Dunja Tišma, povjesničarka umjetnosti

Ana Kuzmanić, umjetnica

Jelena Bando, mag.art

Dejan Dragosavac, dizajner

Nicole Hewitt, vizualna umjetnica, sveučilišna profesorica

Tanja Vrvilo, kazališna glumica i filmologinja

Jasna Frankić, LMA, nastavnik suvremenog plesa, plesač i koreograf

Boris Greiner, samostalni umjetnik

Tina Bikić, mag. komparativne književnosti, kulturni menadžer

Barbara Matijević, samostalna umjetnica

Nataša Šuković, kustosica

Sonja Leboš, mag.kult.antropologije

Olga Majcen Linn, povjesničarka umjetnosti

Mia Cačić, studentica na Muzičkoj akademiji

Olja Grubić, slobodna umjetnica i performerica

David Kabalin, Mr.Sc. dipl. ing.arh arhitekture

Branka Trlin, glumica

Antonela Marušić, novinarka i književnica

Helena Ugrina, konzervator-restaurator, mag.

Gabrijela Ivanov, koordinatorica, Prostor rodne i medijske kulture ‘K-zona’

Natalija Manojlović, koreografkinja i redateljica

Josip Maršić, muzičar

Radovan Marčić, redatelj

Paško Burdjelez, vizualni umjetnik

Igor Štiks, književnik, Sveučilište u Edinburgu

Dinka Vuković, glumica

Lukrecija Tudor, glumica

Teodor Celakoski, kulturni radnik

Marina Redžepović, glumica

Tanja Smoje, glumica, HNK Ivan pl. Zajc

Una Bauer, dr.sc., teatrologinja

Maja Vukišić, mag. povijesti umjetnosti

Ana Petrović, umjetnica, asistentica na Umjetničkoj akademiji Osijek

  1. Tatjana Greif, arheolog, književna urednica

Sara Gregorić, filmski montažer

Tina Kovačiček, izvršna urednica Bureau 247

Petar Odak, novinar portala Voxfeminae

Katarina Bistrović-Darvaš, glumica

Jelena Rajčević, arhitektica

Kristina Krtanjek, mag.novinarstva, viša stručna suradnica u Centru kulture

Jasna Sikanja, likovna umjetnica, sveučilišna profesorica

Sara Simić, studentica Filozofskog fakulteta

Vesna Kolić Klikić, prof., muzejska savjetnica

Karolina Šuša, plesačica suvremenog plesa

Igor Eškinja, vizualni umjentik

Moris Mateljan, književnik i urednik

Silvia Marchig, plesna umjetnica i pedagog

Dora Baras, dipl. povjesničarka umjetnosti i komparatistica književnosti

Zlatko Madžar, glazbeni publicist

Petar Eldan, profesor klavira, pijanist i skladatelj

Miran Klišmanić, pomoćni knjižničar

Morana Novosel, redateljica

Neva Lukić, povjesničarka umjetnosti

Margareta Kern, umjetnica

Lana Kosovac, filmska redateljica

Tomislav Medak, kulturni radnik

Ivica Buljan, redatelj

Robert Vrbnjak, Nastavnik, član HDP

Espi Tomičić, studentica dramaturgije na ADU

Karlo Matušić, arhitekt

Mihaela Richter, povijesničarka umjetnosti

Morana Matković, kustosica

Tibor Szirovicza, skladatelj

Sandra Vitaljić, umjetnica

Dijana Meheik, dramaturginja

Kristina Kleva, studentica novinarstva

Branka Šesto, novinarka

Dijana Čurković, kroatistica i anglistica

Ana Abramović, kulturna radnica

Lara Bagar, novinar Glasa Istre

Domagoj Kučinić, student muzikologije

Tomislav Zajec, pisac i dramaturg, prof. ADU

Sanja Horvatinčić, znanstvena novakinja, Institut za povijest umjetnosti

Katarina Pilić, kostimografkinja

Nadija Mustapić, audiovizualna umjetnica

Tena Jeić Gajski, akademska glumica

Želimir Periš, pisac

Tomislav Feller, plesač i koreograf

Irena Čurik, dramaturginja, autorica i redateljica

Srđan Popović, montažer

Mladen Šarić, fotograf

Sabina Salamon, kustosica

Filip Jurjević, student dramaturgije na ADU

Vjekoslav Kiš, student likovne pedagogije na Akademiji primijenjenih umjetnosti u Rijeci

Vedran Živolić, glumac

Mirela Travar, kulturna radnica

Marta Matić, apsolventica sociologije, vanjski suradnik UO za kulturu, sport i tehničku kulturu PGŽ

Neven Ušumović, knjižničar, pisac i antifašist

Nina Sabo, glumica

Nataša Bodrožić, kustosica i menadžerica u kulturi

Branko Čegec, pisac i izdavač

Katja Rabar, glumica

Jadran Boban, redatelj

Anja Đurinović, glumica

Lucija Šerbedžija, glumica

Igor Bajok, trener/konzultant i aktivist civilnoga društva

Goran Turković, samostalni umjetnik, grafički dizajner

Ivana Đerđ – Dunđerović, profesorica hrvatskog jezika i književnosti i novinarka

Ana Javor, studentica 3. godine kulturalnih studija Filozofskog fakulteta u Rijeci

Sara Ercegović, dipl.ekonomist, glazbenica (bend ŽEN)

Sanja Milardović, glumica

Veronika Gamulin, kulturna djelatnica

Boris Cvjetanović, fotograf

Ana Janevski, kustosica, Museum of Modern Art New York

Nataša Kadin, kulturna menadžerica i kustosica

Irena Jakelić, scenaristica i lektorica

Dora Lipovčan, glumica

Dino Zrnec, vizualni umjetnik

Sunčica Ostoić, nezavisna kustosica

Marta Kolega, mag. komparativne knjizevnosti i anglistike, izvedbenih studija

Tanja Tandara, sruc.spec.oec., projektna menadžerica u kulturi

Ivan Klisurić, samostalni umjetnik, grafički dizajner

Dorta Jagić, književnica

Tomislav Čuveljak, magistar snimanja

Marko Mijatović, tehničar rasvjete, tona i videa

Duška Boban, vizualna umjetnica, Split

Larisa Orešković, slikarica i grafički dizajner

Anđela Ramljak, glumica

Nika Rukavina, samostalna umjetnica

Sanja Ivić, dramaturginja

Mario Mišković, akademski slikar

Mateja Cimperšak, profesor hrvatskog jezika i književnosti i profesor povijesti umjetnosti

Ivan Marušić Klif, likovni umjetnik

Ozren Štiglić, freelance prevoditelj

Ana Dević, kustosica

Iva Nerina Sibila, plesna umjetnica

Edita Karađole, glumica

Ivan Vidić, književnik

Sonja Pregrad, samostalna plesna umjetnica

Mihela Hadrian, urednica i kolumnistica Kult-portala

Barbara Radelja, modna dizajnerica

Slaven Lunar Kosanović, umjetnik

Belmondo Miliša, glumac

Petra Bezjak, pjesnikinja

Jelena Paljan, scenaristica

Ivan Turković-Krnjak, dramaturg

Sreten Mokrović, glumac

Tanja Kalčić, kulturna djelatnica, voditeljica udruge

Ena Hodžić, kustosica

Petra Bokić, klaunesa, glumica, lutkarica, pedagog

Lana Šaric, dramski pisac, samostalni umjetnik

Nada Beroš, muzejska savjetnica

Lovro Japundžić, student povijesti umjetnosti i sociologije

Jelena Kovačić, dramaturginja

Hana Hribar, studentica 3.god, Ba Akademije dramske umjetnosti, smjer Produkcija

Maja Preglej, grafički dizajner

Snježana Bartolec, tekstilni umjetnik

Boris Buden, publicist

Barbara Miše, studentica Animiranog filma i novih medija

Jelena Zlatar, Znanstvena suradnica u Institutu za drustvena istrazivanja i dopredsjednica Centra za kreativno pisanje CeKaPe u Zagrebu

Ines Krasić, izv. prof. na ALU Sveučilišta u Zagrebu

Iskra Jirsak, glumica

Tonka Maleković, samostalna vizualna umjetnica (akademska slikarica/grafičarka)

Ivan Pavin, medijski tehničar

Paola Orlić, producentica festivala

Mateo Videk, glumac

Luka Daniel Borčić, dizajner, mag. diz.

Milivoj Beader, glumac

Mirna Kutleša, samostalna umjetnica

Tihana Šare, studentica Kritičko pisanje u umjetnosti i dizajnu na Royal College of Art u Londonu

Miran Miošić, akademski montažer, sveučilišni profesor

Melita Sorola Staničić, mr.art – samostalna umjetnica

Irena Borić, kustosica

Kristina Pongrac, magistra primijenjenih umjetnosti

Saša Ostojić, dipl. teolog i glazbenik

Neven Petrović, magistar fotografije

Dean Krivačić, glumac

Zvonimir Jurić, filmski redatelj

Snježana Banović, dr. sc., redateljica i, teatrologinja, redovita profesorica na ADU Sveučilišta u Zagrebu.

Martin Semenčić, montažer

Ivana Knez, arhitektica

Anja Matković, akademska glumica

Enes Kišević, pjesnik i glumac

Sanja Sarnavka, aktivistkinja, producentica dokumentarnih filmova, prije aktivizma 15 godina rada u kulturi (Centar za kulturu Trešnjevka, Kulturno-informativni centar)

Linda Begonja, glumica

Janko Popović Volarić, glumac

Tena Gojić, filmska producentica

Ivan Đuričić, glumac

Marta Krešić, plesna umjetnica

Ivana Bakarić, glumica

Andreja Kulunčić, vizualna umjetnica

Jasna Jakšić, kustosica i likovna kritičarka

Miranda Veljačić, arhitektica

Alma Cvitan Matticchio, arhitektica

Ivan Vidak, pisac i urednik

Ivana Roščić, glumica

Ela Milković, šminkerica (HDFD)

Jaka Primorac, sociologinja

Tea Merkel, studentica Interdisciplinarnog studija kulture i turizma

Nela Dunato, grafička dizajnerica

Maša Drndić, snimateljica i redateljica dokumentarnih filmova

Zdenka Gold, producentica

Milijana Babić, vizualna umjetnica

Anja Kučko Braun, novinar

Ivana Karan, prevoditeljica

Inesa Antić, MA politologinja

Ivan Leo Lemo, kazališni redatelj

Romina Vitasović Lučić, diplomirana glumica

Kristina Kegljen, prevoditeljica i spisateljica

Sandra Weitner, prof. engleskog jezika i povijesti umjetnosti

Marija Halapa Kujundžić, projektant, Rijeka

Marija Rukavina, studentica kulturalnih studija

Martin Beroš, medijski radnik

Klaudio Štefančić, radnik u kulturi

Nenad Stipanić, pisac

Marica Grgurinović, kazališna redateljica

Dorotea Šušak, studentica dramaturgije na ADU i prava na Pravnom fakultetu Sveučilišta u Zagrebu

Igor Kuduz, vizualni umjetnik, predavač, Odjel medijskog dizajna, Sveučilište Sjever, Koprivnica

Nataša Ilić, kustosica

Zoran Samardžić, magistar povijesti i geografije

Petra Novak, radnica u kulturi

Marino Krstačić-Furić, dizajner

Leon Lučev, umjetnik

Dora Đurkesac, dizajnerica

Dijana Bolanča, glumica

Tina Spahija, studentica modnog dizajna na TTF

Cintija Ašperger, glumica i redateljica

Emilija Čegec, radnica u kulturi

Nina Violić, glumica

Miroslav Sikavica, filmski i televizijski redatelj

Dubravka Vidović, vizualna umjetnica

Ivana Vuković, apsolventica komparativne književnosti i prvostupnica dramaturgije

Luka Kuvedžić, prof. filozofije i prof. hrvatske kulture, Odjel za kulturologiju, Sveučilište u Osijeku

Mirjana Hrovat, dipl. ing. arh.

Tomislav Sokač, filmski snimatelj

Leila Topić, povjesničarka umjetnosti

Dražen Budimir, umjetnik, voditelj Galerije Kazamat, član HDLU-a Osijek

Bojan Navojec, glumac

Heni Erceg, novinar, tjednik Mladina

Gordana Laslo, arhitekt

Ružica Gajić Guljašević, radnica u kulturi

Irma Unušić, plesna umjetnica

Igor Čabraj, asistent na Akademiji likovnih umjetnosti

Frano Dulibić, profesor

Andro Giunio, samostalni grafički dizajner

Hrvoslava Brkušić, akademska montažerka i multimedijalna umjetnica

Ivana Rončević, umjetnica

Goran Boždar Mac, majstor pozornice u ZKM-u

Eva Kinkela, prevoditeljica

Dina Rončević, umjetnica

Iva-Matija Bitanga, prof. likovne kulture, docentica na Sveučilištu Sjever

Josip Visković, filmski redatelj

Domagoj Vorkapić, fotograf

Josipa Lulić, povjesničarka umjetnosti

Iva Žurić Jakovina, viša asistentica/znanstvena novakinja na Filozofskom fakultetu Sveucilišta u Rijeci

Nina Gojić, dramaturginja

Selma Kanazir, pisac interpretacijskih tekstova za projekte u kulturi i turizmu

Dražen Čulić, prevoditelj

Mirna Pavlović, magistrica komparativne književnosti i engleskog jezika

Vanda Mikšić, književna prevoditeljica

Ivana Katić, koordinatorica programa, Drugo more

Igor Ruf, magistar kiparstva

Agar Pata, voditeljica filmskih programa kina Tuškanac

Aleksandra Stojaković Olenjuk, magistra glume

Sara Čučić, menadžer u kulturi

Stefano Katunar, kipar i scenograf

Danijel Majcen, glazbenik, prof. klarineta

Saša Stanić, prof. hrvatskog jezika i književnosti, asistent na FF Rijeka

Damir Šaban, diplomirani glumac

Vilim Matula, glumac

Antonia Majača, povjesničarka umjetnosti i kustosica

Bobo Jelčić, redatelj

Tihana Škrinjarić-Gavrin, plesni pedagog i koreograf u mirovini

Maja Justinijanović, majstorica maske

Jan Pavlović, dipl. dizajner

Mia Vladović, diplomirana glumica

Aneta Mudronja, arhitekt i nastavnik

Tanja Vujasinović, vizualna umjetnica

Maroje Mrduljaš, kritičar arhitekture i dizajna

Romana Kajp, dipl. dizajner

Andrea Mladinić, magistra glume

Seid Serdarević, nakladnik

Srđan Dvornik, publicist

Marko Vučenik, magistar dizajna i profesionalni fotograf

Ana Buljan, scenografkinja

Krešimir Dolenčić, redatelj i docent na ADU Zagreb

Dunja Kučinac, radnica u kulturi

Nataša Kopeč, glumica

Vanja Babić, samostalna umjetnica

Tatjana Šuput Raponja, filmski redatelj, dramaturg

Bojan Stanković, Odjelu za kulturologiju u Osijeku

Rade Šerbedžija, redovni profesor na Riječkom Sveučilištu

Ivana Ivišić, promotor i distributer AV djela

Anja Planinčić, akademska kiparica

Nikola Mijatović, cirkuski umjetnik

Margita Cvijetinović Starac, dip. pov. umjetnosti i dipl. arheolog, viša kustosica

Ana-Marija Koljanin, koordinatorica Performance Art Festivala, Osijek

Marin Panović, suradnik u kulturnim naučnim ustanovama

Zoran Margetić, redatelj

Rujana Jeger, spisateljica

Marko Marković, slobodni umjetnik

Dora Slakoper, freelance prevoditeljica

Darko Begić, glazbenik

Silvija Tomčik, učiteljica plesa

Kaja Farszky, udaraljkašica, mag. art

Barbara Živković, kustosica

Dominik Brandibur, modni dizajner

Nevio Marasović, filmski redatelj

Marta Rak, plesačica suvremenog plesa

Željka Lukešić, voditeljica financija u Klubturi

Irma Omerzo, koreograf

Vedrana Mastela, modni dizajner

Veronika Radman, arhitektica i scenografkinja

Igor Miošić, prof., tajnik Udruge za promicanje medijske kulture Luža, Dubrovnik

Tihomir Franov, fotograf

Hrvatka Kujundžić, kulturni radnik

Sunčana Sešić Alvarado, modni dizajner

Ivana Gojnić, dipl. prof. hrvatske kulture/sociologije

Maja Pušić-Cerić, akademski slikar-grafičar

Adrian Pezdirc, glumac

Valentina Lončarić, univ.spec.art, radnica u kulturi

Dalija Dozet, redateljica

Dado Ćosić, glumac

Alida Bremer, autorica i prevoditeljica

Luana Lojić, MA Novih medija, Akademija likovnih umjetnost

Julia Martinović, producent

Silvio Vovk, glumac

Sara Juričić, filmska producentica

Tamara Curić, slobodna umjetnica

Ana Zubak, multim. umjetnica

Dubravko Mihanović, dramski pisac i dramaturg

Alja Gudžević, studentica Komparativne književnosti i političkih nauka na Humboltovom Sveučilistu u Berlinu

Hrvoje Cokarić, kazališni režiser i multimedijalni umjetnik

Miljenka Matić, grafička i web dizajnerica

Ljubica Letinić, novinarka i urednica, Treći program radija

Marko Boko, organizator festivala Graffiti na Gradele, politolog i aktivist

Vanja Pagar, akademski slikar

Andrea Remetin, producent

dr.sc. martina Blečić Kavur, arheolog

Sandro Peročević, prof. kontrabasa

Maša Poljanec, dizajnerica

Robert Pauletta, slikar

Siniša Bajt, filmski režiser

Mia Biondić, glumica

Damir Prizmić, dizajner, umjetnik

Goran Koletić, mag. soc.

Davor Mezak, umjetnik

Tijana Gojić Topolnik, prevoditeljica

Marina Vujčić, spisateljica

Maja Gujinović, kulturni radnik

Ivana Slunjski, nezavisna kritičarka i istraživačica izvedbenih umjetnosti

Nataša Antulov, dramaturginja

Anja Mutić, novinarka i putopisac

Ivana Šuljug, studentica sociologije

Tena Novak, studentica portugalskog jezika i komparativne književnosti

Igor Pavlica, glazbenik

Klara Rusan, ilustratorica

Valerija Nikolovska, glazbenica

Milena Bekić Milinović, prevoditeljica

Ana Štulina, akademska montažerka

Jasminka Končić, doc.mr.art., ak.slik.graf.

Ivan Vadanjel, arhitekt

Luka Benčić, glazbenik (My Buddy Moose)

Igor Tretinjak, kazališni kritičar i asistent na Umjetničkoj akademiji u Osijeku

Eugen Borkovsky, skulptor i likovni kritičar

Ana Stanić, profesorica engleskog i španjolskog jezika i književnosti, Sveučilište Zadar

Ana Glažar, akademska slikarica

Juraj Glasinović, arhitekt

Tonći Kožul, scenarist

Olga Andonović, dizajner vizualnih komunikacija

Tina Vukasinović, magistra slikarstva

Dunja Fajdić, glumica i lutkarica

Sladjana Kilibarda, kazališna i radio redateljica

Jasmina Dupalo, magistra grafičkog dizajna

Mirna Belina, urednica i filmska radnica

Sanja Janković, glumica

Tomislav Šoban, student filmske režije ADU

Sunčana Doričić, studentica, novinarka

Ivan Lukić, glumac

Dražen Grubišić, likovni umjetnik

Rajko Grlić, režiser

Lea Anić, studentica ALU

Will Firth, prevoditelj

Goran Pavlić, asistent, Akademija dramske umjetnosti

Antonija Letinić, urednica portala Kulturpunkt.hr

Leonida Kovač, povjesničarka umjetnosti

Gaella Gottwald, umjetnica i kreativna direkcija (art direction)

Jelena Lopatić, glumica

Đurđa Knežević, književnica i publicistkinja

Lana Šprajcer, studentica Suvremenog plesa na ADU

Ana Domaš, free lance u filmskoj industriji i organizaciji kulturnih događanja

Marko Baus, dizajner

Tea Matanović, studentica dramaturgije

Mario Slugan, izvršni urednik akademskog Časopisa Apparatus. Film, Media and Digital Cultures of Central and Eastern Europe

Ana Uzelac, mag.edu.art.

Damir Bartol, kazališni redatelj

Olja Savičević Ivančević, slobodna spisateljica

Jelena Botteri, arhitektica

Miran Kurspahić, kazališni redatelj i glumac

Anja Alić, studentica likovne pedagogije

Ana Hušman, umjetnica, doc. na Akademiji likovnih umjetnosti u Zagrebu

Marija Škrobo, mag.educ art

Milan Krkač, akademski snimatelj

Ana Tomić, dizajnerica

Milica Manojlović, glumica

David Kelečić, pisac

Sanjin Kaštelan, hungarolog i filozof, fotograf

Karla Labaš, kulturna radnica i studentica MA kulturnih politika i menadžmenta

Vitold Košir, akad. kipar, akad. glazbenik

  1. sc. Vitomira Lončar, umirovljenica

Ana Kovačić, kustosica

Ivona Ivković, glazbenica

Azra Svedružić, multimedijalna umjetnica

Zlatan Vehabović, vizualni umjetnik i asistent na slikarskom odsjeku, ALU Zagreb

Filip Križan, glumac

Mila Čuljak, izvedbena umjetnica

Lucija Klarić, studentica dramaturgije ADU

Lucija Potočnik, studentica / glazbenica

Judita Franković, glumica

Ida Amrain, povjesničarka umjetnosti

Marko Meštrović, akademski slikar

Milena Benini, spisateljica

Bruno Isaković, slobodni umjetnik

Andrea Škiljan, studentica 3.godine kulturalnih studija Filozofskog fakulteta u Rijeci

Iva Živković, prof. hrvatskog jezika

Boris Prljević, glazbenik

Jasna Sinković Andres, akademski dramaturg

Slavica Jukić, glumica

Lana Grahek, grafička dizajnerica

Tihana Bertek, novinarka i kritičarka

Marjan Alčevski, scenarist

Renata Jambrešić Kirin, folkloristkinja

Branka Fulanović, profesorica komparativne književnosti i francuskog jezika

Lana Hosni, plesačica suvremenog plesa

Luka Pešun, student fotografije ADU

Marijana Rimanić, kulturna radnica

Jelena Svilar, scenaristica i dramatičarka

Mato Ilijić, filmski montažer, sveučilišni nastavnik

Željko Serdarević, dizajner

Marko Kalc, plesač, izvođač

Davor Gašpić, slobodni čitatelj, pisac i fotograf

Nikolina Pristaš, plesna umjetnica

Bojana Radović, novinarka

Noel Mirković, dizajner

Marta Batinić, filmska radnica

Tomislav Domes, radnik u kulturi

Tanja Minarik, bend Žen

Nataša Govedić, teatrologinja, spisateljica i humanistička znanstvenica

Ana Šeba, voditeljica ureda udruge u kulturi

Miranda Legović, fotograf i nezavisni organizator manifestacija u kulturi

Ivo Poparić, profesor povijesti i povijesti umjetnosti

Vesna Čeko, arhitektica

Kruno Jošt, umjetnik

Mirjana Mikić Zeitoun, profesorica sociologije i diplomirana sociologinja i etnologinja

Tamara Stojković, profesor francuskog i ruskog jezika i književnosti

Hrvoje Mabić, filmski i tv redatelj

Nebojša Slijepčević, filmski redatelj

Marijana Šimunić Raič, pisac

Tatjana Grozdanić Begović, Dipl. Ing. Arhitekture

Josipa Bubaš, likovna kritičarka i izvedbena umjetnica

Lana Mesić, krajobrazna arhitektica

Vlasta Žanić, akademska kiparica

Božidar Smiljanić, glumac i redatelj u mirovini

Petra Puž-Novoselec, magistra likovne umjetnosti-slikarstvo

Giga Gračan, prevoditeljica i novinarka

Bojan Mrđenović, akademski fotograf i snimatelj

Antonio Kiselić, umjetnik i producent

Marko Milovac, redatelj

Katarina Pejović, dramaturginja

Ivana Armanini, kulturna radnica

Ivor Martinić, dramski pisac

  1. sc Blaženka Perica, docentica

Zrinka Kušević, slobodna umjetnica, glumica

Mirna Čubranić, književna prevoditeljica

Lana Skender, predavačica na Umjetničkoj akademiji u Osijeku

Antonia Kuzmanić, programska voditeljica ROOM100

Oliver Sertić, producent

Hana Jušić, redateljica

Katarina Pavić, kulturna radnica

Olja Lozica, dramaturginja i redateljica

Stipe Kostanić, glumac

Mario Slosar, bibliotekar, Tehnički fakutet Rijeka

Željana Bilušica, prof. likovne kulture

Mario Gigović, producent

Marina Tkalčić, etnologinja i kulturna antropologinja, muzeologinja i kroatologinja

Damir Markovina, glumac

Ana Gruica, glumica

Maja Marjančić, plesna umjetnica i voditeljica projekata i programa u centru za kulturu i nakladništvo, POU Zagreb

Dinko Kreho, književni kritičar i publicist

Tea Salai, dizajner obuće

Lea Jurin, dipl. dizajner i art director u studiju

Ksenija Orelj, kustosica

Sanja Rotter, dizajnerica

Vladimir Frelih, vizualni umjetnik

Paola Vukelić, studentica kulturologije

Igor Mihovilović, mag. sociologije

Mirna Herman Baletić, konferencijska i književna prevoditeljica

Dino Pešut, pisac

Hrvoje Golubić, dipl. inžinjer i dizajner zvuka

Kristina Horvat Blažinović, docentica na Učiteljskom fakultetu Sveučilišta u Zagrebu, Odsjek u Čakovcu

Vedrana Močnik, prof. hrvatskoga jezika i književnosti

Rajna Racz, studentica komparativne knjizevnosti i francuskog jezika

Iva Ivas, arhitektica

Zrinka Antičević, prof. povijesti, glumica, članica HDDU-a

Dragan Rubeša, filmski kritičar

Koraljka Polaček, akademska slikarica, prof.

Ines Trkulja, novinarka

Srećko Pulig, novinar i urednik

Vlatka Horvat, umjetnica

Ivana Kevo, studentica slikarstva

Sara Sharifi, apsolventica sociologije i lingvistike

Andrea Kovačević Mikac, dipl.ing. arhitekture

Danijel Marasović, arhitekt

Jasna Maloča, suradnik u kulturno-znanstvenim ustanovama

Sven Popović, pisac i freelance novinar

Božena Končić Badurina, vizualna umjetnica

Ante Delač, student Akademije dramske umjetnosti

Hrvoje Ivančić, pisac

Ivana Jelavić, vizualna umjetnica

Mia Mitrović, novinarka i kazališna kritičarka

Mirna Gurdon, magistra kulturologije; freelance copywriter i storyteller, članica Kreativnog kolektiva Kombinat, zaposlena na Odsjeku za kulturalne studije (Filozofski fakultet Rijeka)

Milica Kostanić, inspicijentica

Sonja Kovačić, izvršna producentica

Tijana Jurković, dipl. arheolog

Žaneta Baršić-Schneider, mr.sc., knjižničarska savjetnica

Ivan Kuharić, magistar filmskog i tv snimanja

Ivana Škrabalo, scenografkinja i redateljica

Marija Marušić, umirovljena viša lektorica na Anglistici, Filozofski fakultet Zagreb

Biljana Kašić, profesorica

Vanja Cuculić, grafički dizajner

Maša Borović, studentica sociologije i etnologije i kulturne antropologije

Silvia Potočki (SofijaSilvia), likovna umjetnica, fotografkinja

Katarina Bilan, modni dizajner / kostimograf

Emina Višnić, kulturna radnica, ravnateljica Pogona

Lana Gojak, glumica

Lucija Marin, studentica kiparstva na Akademiji likovnih umjetnosti u Zagrebu

Ana Fucijaš, kostimografkinja

Borko Vukosav, fotograf

Iva Babaja, dizajnerica

Ivana Meštrov, povjesničarka umjetnosti i kustosica

Diana Magdić, novinarka i kritičarka

Iva Peter Dragan, cirkuska artistica, samostalna umjetnica

Andrija Santro, muzičar, dizajner svjetla

Dunja Janković, umjetnica

Dražen Mikulić

Valerija Zubak, profesorica hrvatskog jezika i književnosti

Ozren Grabarić, glumac

Helena Labus Bačić, novinarka kulture

Adam Semijalac, glazbenik, skladatelj, izvođač, freelancer

Julijana Kocanović – Grubić, profesor likovnih umjetnosti, član HDLU Istre

Damir Prica Kafka, glazbenik

Mia Zalukar, plesačica suvremenog plesa

Ana Kadoić, samostalna likovna umjetnica i ilustratorica

Žak Valenta, samostalni plesni umjetnik, plesač i koreograf

  1. sc. Ljiljana Filipović, spisateljica i filozofkinja

Karla Brbić, glumica

Dražena Filjak, arhitektica

Maja Posavec, glumica

Ana Rajić, 3.godina BA studija produkcije ADU

Siniša Labrović, vizualni umjetnik

Vesna Janković, sociologinja

Sandra Baničević, menadžer u kulturi i turizmu

Ana Grbac, kulturni radnik

Iskra Kirin, arhitekica

Iva Kovač, vizualna umjetnica (Fokus Grupa)

Hrvoje Korbar, student kazališne režije i radiofonije

Lada Magdalenić Morpurgo, glazbenik

Ana Dana Beroš, arhitektica i kustosica

Igor Grubić, multimedijalni umjetnik

Tamara Brixy, arhitekica

Nikolina Bogdanović, studentica dramaturgije

Martina Roginić, 1.BA Produkcije ADU

Draga Komparak, magistra dizajna

Jadranka Đokić, diplomirana glumica

David Lovrić, magistar animiranog filma i novih medija

Rino Efendić, fotograf

Igor Ružić, kazališni kritičar

Lina Rica, mag. art.

Irena Bakić, magistra socijalne pedagogije (mag.paed.soc.)

Mariana Bucat, arhitektica

Nina Ilić, magistra kulturologije

Jasna Žmak, dramaturginja, asistentica na Akademiji dramske umjetnosti

Buga Cvjetanović, studentica Akademije dramskih umjetnosti, MA Fotografija

Irena Bastić, prof. engleskog jezika

Igor Modrić, akademski slikar

Milena Zajović, selektorica Motovun film festival

Gordana Bralić, kustos

Romana Milutin Fabris, slikarica

Selma Banich, umjetnica

Nadežda Elezović, kustosica, povjesničarka umjetnosti

Mario Dimić, profesor likovne kulture

Gorjan Tozija, producent

Matija Mrakovčić, profesorica, novinarka, kulturna radnica

Leila Karinčić, magistra antropologije i povijesti umjetnosti

Ivan Kralj, producent

  1. Zoran Grozdanov, urednik u izdavačkoj kuci Ex libris, Rijeka

Andreja Der-Hazarijan Vukić, viši stručni suradnik Arhiv za likovne umjetnosti HAZU

Maja Rivić, pjevačica, skladateljica; grafička dizajnerica

Mario Kovač, kazališni redatelj

Dalibor Jakus, PR stručnjak, urednik webzina Drugi Par Gaća i pisac

Nikolina Butorac, magistrica novih medija, kulturni radnik i likovni pedagog

Ivana Nataša Turković, voditeljica Klubodroma PFT-a i odnosa s javnošću Pulske filmske tvornice

Andrea Klić, prof.likovne kulture

Tomas Kutinjač, performer i kulturni menadžer

Lada Kaštelan, dramaturginja

Goran Sergej Pristaš, dramaturg

Gabrijela Vidan, sveuč. profesorica u mirovini Sveučilišta u Zagrebu

Marija Borovičkić, mag. art hist. et anthrop.

Vedrana Klepica, dramaturginja

Alberta Nikolov, arhitektica

Ljiljana Kostić, mag. bibliotekarstva

Una Vizek, dramska spisateljica i plesna umjetnica / koreograf

Koraljka Vlajo, viša kustosica, voditeljica zbirki dizajna u Muzeju za umjetnost i obrt

Tena Škiljević, novinarka

Livio Badurina, glumac

Dražen Katunarić, pisac

Ljiljana Krička Mitrović

Radmila Iva Janković, viša kustosica, MSU Zagreb

Petar Atanasoski, samostalni, umjetnik, glumac

Toni Meštrović, audiovizualni umjetnik

Eva Kraljević, filmska i Tv snimateljica

Judita Gamulin, studentica filmske režije

Ivor Pučar, student arhitekture

Srđana Modrinić, grafički dizajner i ilustrator

Franka Perković, kazališna redateljica

Petra Težak, akademska glumica

Hana Miletić, umjetnica

Jure Radnić, glumac

Konrad Lovrenčić, glazbenik

Damir Šodan, književnik i prevoditelj

Maja Gluščević, scenaristica i književnica

Olja Runjić, spisateljica i scenaristica

Marin Juraga, Knjižnice grada Zagreba

Kristina Krušelj, mag. educ. philol. croat.

Karla Horvat Crnogaj, producentica Queer Zagreb sezone

Silvija Stipanov, producentica, program Kultura promjene

Mirta Zečević, glumica

Biljana Romić, urednica

Tamara Bilankov, magistrica Animiranog filma i novih medija

Iva Prosoli, kustosica

Marina Paulenka, fotografkinja i grafička dizajnerica

Mak Marko Murtić, skladatelj, saksofonist, edukator/učitelj

Nenad Šegvić, dramski glumac

Goran Rušinović, redatelj

Naima Balić, prof.

Petra Grozaj, akademska slikarica, prof. likovne kulture

Davor Mišković, direktor Drugo more, Rijeka

Neli Ružić, likovna umjetnica

Darko Fritz, likovni umjetnik i samostalni kustos

Jasna Odorčić, dipl.glumica, HNK Osijek

Ines Milčić, ak.kipar, prof

Ivana Katarina Jonke, arhitekt, scenograf

Ivona Pavković, diplomirana povjesničarka umjetnosti i filozofkinja

Narcisa Vukojević, dizajnerica

Ivana Marinić Kragić, producentica i snimateljica

Ivana Čehić Rabljenović, grafička dizajnerica

Bojan Opačak, poduzetnik

Iva Marčetić, diplomirana inžinjerka arhitekture

Doris Pandžić, profesorica hrv. jezika i književnosti, spisateljica

Tea Hlača, povjesničarka umjetnosti

Saša Šimpraga, publicist

Mia Gonan, povjesničarka umjetnosti i sociologinja

Zrinka Šimičić Mihanović, plesna umjetnica

Ana Elizabet, mag.art., vizualna umjetnica

Miroslav Kirin, književnik

Korana Serdarević, spisateljica

Irena Vinčić, prvostupnica kulturologije

Marta Baradić, kulturolog

Dražen Smaranduj, novinar & specijalist digitalnog marketinga

Sunčica Anamarija Sodar, studentica dramaturgije na ADU

Drago Glamuzina, pisac i urednik

Sven Jonke, umjetnik, dizajner, scenograf

Dina Jokanović, producentica, glazbenica

Jasmin Mekić, glumac, član ansambla HNK Ivana pl. Zajca, Rijeka

Jasna Bilušić, dramska umjetnica, članica glumačkog ansambla GK “Komedija”

Gordana Košćec Bousfield, prof. likovne kulture

Janja Sesar, radnica u kulturi

Jelena Šoša, grafička dizajnerica

Mirna Pokorić, magistar kiparstva, magistar edukacije likovne kulture

Nino Bokan, samostalni umjetnik, plesač suvremenog plesa

Sanja Burlović, kulturna menadžerica

Tina Vukasović, magistra slikarstva

Vatroslav Miloš, novinar

Ivan Kraljević, akademski slikar grafičar

Branka Benčić, nezavisna kustosica

Andrea Baković, glumica

Helena Petković, kazališna redateljica

Nina Bajsić, studentica dramaturgije na Akademiji dramske umjetnosti

Zoran Đukić, dipl. dizajner

Aleksandra Janeva Imfeld, plesačica suvremenog plesa, koreograf

Edo Popović, pisac

Maja Rodica Virag, filmska montažerka, profesorica na ADU

Petar Cvirn, akademski glumac

Nirvana Silnović, doktorandica povijesti umjetnosti na Medieval Studies Department, CEU, Budimpešta

Željko Badurina, vizualni umjetnik

Dina Karadžić, vizualna i multimedijalna umjetnica

Ante Jerić, kulturni radnik

Katarina Lovrečić, PR and event manager

Jelena Aleksić, modni dizajner

Kristijan Ugrina, glumac

Jure Matulić, student Produkcije scenskih i izvedbenih umjetnosti ADU

Dina Vozab, znanstvena novakinja, Fakultet političkih znanosti, Odsjek za novinarstvo

Davorka Begović, muzikologica, voditeljica Muzičkog salona SC

Kristina Marić, multimedijalna umjetnica, magistrica edukacije likovne kulture

Marina Kralj Vidačak, prof. engleskog i komparativne književnosti, direktorica Planetopije

Jelena Bračun Filipović, mr.art., prof. likovne kulture

Ana Vuzdarić, dizajnerica, slobodna umjetnica

Željka Mićanović, arhitektica

Anta Bučević, dizajnerica i ilustratorica

Sandra Uskoković, Odjel za umjetnost i restauraciju, Sveučilište Dubrovnik

Ira Ivanović, profesor ruskog jezika

Krešimir Fijačko, programer

Selma Muftić Pustički, violinistica u SOHR

Adrijana Vidić, profesorica

Miljenka Buljević, radnica u kulturi

Mirna Rustemović, dramaturginja

Sanjin Sorel, profesor

Željka Udovičić Pleština, dramaturginja

Nataša Dorčić, glumica

Živko Anočić, glumac

Nina Križan, apsolventica produkcije

Nikola Mokrović, arhivist

Dalibor Pavičić, gitarist The Bambi Molesters

Antonija Bačić, studentica Akademije likovne umjetnosti

Nenad Kovačić, glazbenik

Alma Prica, glumica

Nina Kurtela, likovna umjetnica

Matija Debeljuh, multimedijalni umjetnik

Mima Simić, samostalna umjetnica

Ivana Kalc, samostalna plesna umjetnica

Vedran Senjanović, voditelj filmskih radionica za djecu

Ivica Družak, grafički dizajner

Ana Gregorić, diplomirana knjižničarka, Gradska knjižnica Rijeka

Nenad Sinkauz, skladatelj

Melita Richter, sociolginja, Trst

Iva Jurić, prevoditeljica

Mariela Marković, prof. hrvatskoga jezika

Ksenija Korić, multimedijalna umjetnica

Ana Zubić, grafička dizajnerica, slobodna umjetnica

Zlatka Salopek, grafička dizajnerica

Ivana Ledenko, filmski radnik

Rada Borić, Centar za ženske studije

Josip Ivančić, vizualni stvaratelj i nezaposleni elektrotehničar

Boris Popović, arhitekt, glavni urednik časopisa Čovjek i prostor

Sandra Palihnić Jurina, prevoditelj i sudski tumač

Bojan Tišljar, student kulturalnih studija, Filozofski fakultet Rijeka

Andrea Buča, novinarka/redateljica

Karolina Hrga, kulturologinja

Doris Šarić Kukuljica, glumica

Jasna Mesarić, redateljica

Petar Leventić, glumac

Ivana Vojnić Vratarić, dipl.prof.likovne kulture, slobodni umjetnik

Nenad Romić, kulturni radnik i napredni internet korisnik

Mateja Šilobod, ilustratorica

Petra Brnardić, vizualna umjetnica

Ian Tataj, bacc. hist. student

Maja Kolar, dizajnerica

Dario Harjaček, redatelj

Mira Panjković, slikarica

Zoran Josić, diplomirani glumac

Katarina Brajdić, književna kritičarka

Darija Doždor, nastavnica suvremenog plesa

Iva Vrdoljak, odgojiteljica i dugogodišnji radnik u nezavisnoj kulturi (Udruga Vibra)

Renata Poljak, vizualna umjetnica

Dominik Padarić, student glazbene škole

Sanja Starčević, diplomirani grafički dizajner

Tončica Jelača-Marijančević, akademska kiparica

Robert Rebernak, ak. slikar

Marko Kapović, profesor

Katja Knežević, pjesnikinja

Morana Dolenc, lutkarica, redateljica

Diana Matulić, urednica i književna agentica

Alenka Bobinsky, muzikologinja i glazbena urednica

Petra Milički, dizajnerica

Amra Pende, dipl.iur.

Ena Prokić, prevoditeljica

Ana Mikin, odnosi s javnošću i promocija kulturnih događanja

Boris Bakal, kazališni i filmski redatelj i glumac

Nina Smolčić, mag. talijanske i rumunjskog jezika i književnosti

Marica Kosta, novinarka

Petra Pavić, dipl. muzikologinja, vanjska suradnica na Trećem programu HR-a, urednica za glazbenu umjetnost u Školskoj knjizi

Denis Romac, novinar

Anja Sušanj, ilustratorica

Antonija Stanišić Šperanda, glumica

Martina Anišić, fotografkinja

Martina Meštrović, akademska kiparica

Alexandra Haber, dipl. talijanist i hispanist

Vesna Kosec – Torjanac, dramaturginja HNK u Varaždinu

Tonka Lujanac, dizajner

Željka Jelavić, viša kustosica

Elvis Krstulović, vizualni umjetnik (Fokus Grupa)

Tihana Lazović, glumica

Anica Tomić, redateljica

Branka Cvjetičanin, umjetnica, radnica u kulturi

Sandra Gašparić, profesor francuskog jezika

Đorđe Kukuljica, glumac

Tea Tomić, arhitektica

Manuela Zlatar, prevoditeljica i autorica

Jasmina Bolfek Radovani, Visiting Research Fellow, University of Westminster, London

Dana Budisavljević, redateljica

Karla Kostadinovski, studentica kroatistike i bohemistike

Aleksandar Cvjetković, dramski glumac, status slobodnog umjetnika

Vesna Prepelić-Đuričković, profesorica hrvatskog jezika i književnosti

Barbara Blasin, dipl. dizajner, Arhitektonski, fakultet, Zagreb

Hrvojka Begović, glumica

Lea Vene, kustosica Galerija Miroslav Kraljević

Nives Franić, dipl. knjiž., sveučilište Jurja Dobrile Pula

Ante Krstulović, glumac

Sandra Antolić, scenaristkinja

Dušan Čeko, arhitekt

Ivana Miš, odgojitelj

Greta Grakalić Rački, studentica na odsjeku za kulturalne studije

Vanja Sremac, filmska i kazališna producentica

Martina Kontošić, voditeljica projekata u kulturi

Marina Toto, predsjednica Kreativnog kolektiva Kombinat

Sanja Drakulić, glumica

Branko Sviben, redatelj

Dalibor Martinis, prof. emeritus, akademski slikar

Jasna Nanut, studentica filmske režije ADU

Iva Korenčić Grubišić-Čabo, multimedijalna plesna umjetnica

Ana Bilankov, mutlimedijalna umjetnica

Darko Tralić, redatelj

Manja Ristić, magistar klasične glazbe i multimedijalni umjetnik

Ines Meštrović, konferencijska prevoditeljica

Rosa Hlišć, dizajner keramike

Petra Dugandžić, glumica

Slaven Milić, umjetnik

Mile Kekin, glazbenik

Ante Frankić, profesor

Dubravko Majnarić, profesor

Ljubo Zdjelarević, filmski producent

Bosko Budisavljević, arhitekt

Ivana Peruško

Željko Königsknecht, glumac

Davor Varga, poduzetnik

Tina Ivezić, slobodna umjetnica, dizajnerica

Ivo Kara-Pešić, filozof

Igor Jurilj, magistar engleskog jezika i književnosti

Igor Pauška, multimedijalni umjetnik

Hrvoje Živčić, grafički dizajner

Zorislav Petrić, arhitekt

Nataša Medved, književna prevoditeljica

Snježana Srdić, profesorica hrvatskog jezika i književnosti

Lada Čale Feldman, redovita profesorica teatrologije, odsjek za komparativnu književnost, Filozofski fakultet Sveučilišta u Zagrebu

Nika Mišković, glumica

Ana Labudović, grafička dizajnerica

Luka Korlaet, dr. sc. dipl. ing. arh., Arhitektonski fakultet

Davor Špišić, pisac

Mladen Martić, književni prevoditelj

Beatrice Sišul, filmski montažer

Iva Baljkas Pick, arhitektica

Kitica Kekić, kreativna direktorica u agenciji

Kata Mijatović, vizualna umjetnica

Lana Barić, akademska glumica

Žanil Tataj – Žak, glazbenik

Vedran Meniga, kreativni direktor tvrtke Pozitivan ritam d.o.o.

Goran Petercol, umjetnik

Karla Lebhaft, asistentica na Odjelu za povijest umjetnosti Sveučilište u Zadru

Predrag Pavić, likovni umjetnik

Zrinka Užbinec, BADco., plesačica suvremenog plesa

Aleksandar Kristek, scenarist

David Maljković, vizualni umjetnik

Vid Begić, redatelj

Natka Badurina, izvanredni prof. Università di Udine

Sanja Kovačević, dipl. knjižničarka i prof. hrvatskog jezika i književnosti

Ksenija Marinković, glumica

Nikolina Krešo, mag.ing.prosp.arch.

Viktorija Novosel, studentica Komparativne književnosti, glazbenica

Andrea Magdalena Rutnik, prof. filozofije

Franjo Glušac, glazbenik

Karla Lulić, filmska redateljica

Dražen Brkić, učitelj

Miron Milić, akademski slikar-grafičar

Ladislav Tulač, glazbenik i kompozitor

Ivana Perica, književna znanstvenica, voditeljica udruge Blaberon”

Lary Zappia, kazališni redatelj

Nenad Borovčak, producent

Mašenjka Bačić, novinarka

Branko Banković , plesač / samostalni umjetnik

Iva Tomečić, urednica LGBT News portala crol.hr

Branka Uzelac, dipl. etnologinja

Bela Bračko-Milešević, studentica preddiplomskog studija kulturologije

Nikola Faller, mag kiparstva

Jagoda Kaloper, akademska slikarica i filmska glumica

Luka Šipetić, glazbenik

Katarina Luketić, književna kritičarka i urednica

Saša Krnetić, socijalni pedagog

Mario Rosanda Ros, grafički dizajner

Slavica Knežević, glumica

Helena Puljiz, novinarka Tportala

Kristian Kožul, akademski kipar

Željka Đalto, studentica Arhitektonskog fakulteta

Svjetlana Hribar, novinar

Mladen Blažević, pisac i vrtlar

Denis Mikšić, novinar

Lujana Paraman, dipl. arheologinja i prof. filozofije

Jana Piacun, arhitekt i scenograf

Sabina Damiani, umjetnica i kustosica

Ana Letunić, producentica

Ivana Jagić, muzeologinja

Ivana Lučić, povjesničarka umjetnosti

Višeslav Radić, dramaturg

Srđan Sandić, pisac

Natalija Grgorinić, književnica

Ognjen Rađen, književnik

Luka Rukavina, redatelj

Tomica Ištvanović, prevoditelj

Božidar Pavlović, književni kritičar

Kolja Petrović, producent

Andreja Žapčić, novinarka i politologinja

Tomislav Holjevac, pjesnik

Mario Buletić, kustos

Luka Jerković, producent

Blaženka Vojvodić, prof. povijesti umjetnosti

Tomo Savić – Gecan, umjetnik

Ivo Lorencin, glazbeni producent

Stella Bernhardt, akad. slikarica

Ivan Jelić, prof. povijesti i knjižničar

Željka Mumelaš, likovna umjetnica

Borivoj Radaković, književnik

Slobodanka Đuderija, spisateljica

Igor Kulenović, docent, Sveučilište u Zadru

Mario Nardelli jr., prof., koncertni glazbenik

Ranka Radović, primijenjena umjetnica

Srđan Babić, fotograf

Luka Geček, glazbenik

Sanja Orešković, knjižničarka

Ana Lovreković, povjesničarka i muzeologinja

Andrea Laurić, direktorica Centra za transmedijalne umjetnosti i kulture

Stanislava Nikolić Aras, profesor hrvatskog jezika i pisac

Katerina Duda, mag. animiranog filma i novih medija

Mislav Donaj, dramaturg

Marko Dejanović, pisac

Ivana Putica, grafička dizajnerica

Snježana Čubrilo, profesorica hrvatskoga jezika i književnosti

Luiza Bouharaoua, kulturna radnica i autorica

Iva Letilović, doc. art, arhitektica

Duško Mančić, bivši djelatnik u rasvjeti Hnk Ivana pl Zajca Rijeka

Romana Zubak, profesor

Marija Proročić, diplomirana povijesničarka umjetnosti

Mirjana Ilić, prof., knjižničarka

Vanja Mojzeš, arhitekt

Sanja Sekelj, kustosica

Nenad Kondža, arhitekt

Daniel Boroša, projektni arhivist

Milana Funduk, profesor filozofije i komparativne književnosti

Dejan Štifanić, fotograf

Zrinka Pavlić, TV-kritičarka i spisateljica

Evelina Turković, urednica, likovna kritičarka, kustosica

Ana Kniffer, novinar, slobodna djelatnica u kulturi

Antun Maračić, umjetnik, kustos

Mijo Jurišić, glumac

Juraj Lerotić, redatelj

Dunja Bovan, studentica ADU

Mirna Šimat, prevoditeljica

Vanda Boban Jurišić, glumica

Anamarija Radić, novinarka

Zrinka Kolarić, apsolventica povijesti i sociologije

Ana Benačić, novinarka

Ivan Laić, glazbenik i novinar

Tamara Borić, novinarka

Vedran Hleb, kazališni redatelj

Zvonko Orešković, profesor na bečkoj slavistici

Ana Lukiček, novinarka

Vedran Ivković, student

Nebojša Borojević, glumac/redatelj

Ivana Borovnjak, dizajnerica

Kristina Jeren, arhitektica

Marko Sjekavica, mr. sc., pravnik i muzeolog

Božidar Violić, kazališni redatelj

Tihomir Dunđerović, knjižničar, pjesnik

Nikša Butijer, akademski glumac

Snježana Radić, arhitekt

Vojo Šindolić, pjesnik i prevoditelj

Tajana Jovanović, glumica

Marko Turkalj, student

Pat Kulka, umjetnica

Dajana Pemac, magistra kulturologije

Luka Resanović, novinar

Petar Cvahte, arhitekt, glazbenik

Dorotea-Dora Held, prevoditeljica

Ella S. Svalina, akad.slikarica

Melita Rački, arhitekt

Pavle Heidler, izvođač, autor

Dalibor Kiseljak, likovni umjetnik

Marta Kiš, povjesničarka umjetnosti, profesorica slovenskog i bugarskog, radnica u kulturi i kulturna radnica

Juliette Janušić, srednjoškolska profesorica hrvatskoga jezika i književnosti, stručnjakinja za izvaninstitucionalni odgoj i obrazovanje djece/mladih

Đorđe Matić, pisac

Nenad Vukelić, umirovljeni glumac

Nikša Marinović, akademski glumac-glazbenik

Dario Dević, grafički dizajner

Dejan Kožul, novinar

Igor Španjol, kustos

Tajana Sisgoreo, apsolventica sociologije i komunikologije

Josip Vujčić, redatelj

Ivan Ramljak, kulturni radnik

Vladimir Mirčeta, muzičar

Boris Pavelić, novinar

Helena Kušenić, kustosica

Iva Borković, Forum.tm

Rafaela Dražić, D.A. dizajnerica vizualnih komunikacija

Vladimir Buzolić-Stegu, grafički designer

Vanda Vujanić Šušnjar, glumica

Diana Matijašević, kiparska dizajnerica

Petra Tomljanović, povjesničarka umjetnosti

Lucija Vuković, kustos

Bojan Munjin, novinar

Nina Vrdoljak, producentica

Šime Šparica, magistar arheologije

Andrej Mirčev, profesor povijesti

Saša Martinović Kunović, prof.likovne kulture i voditeljica galerije Modulor Cekate-a

Gordan Marinović, arhitekt

Berislav Janković, samostalni kulturni promotor i producent

Vesna Režić, scenografkinja

Ines Bojanić, akademska glumica

Antonia Begušić, filmski animator

Maja Kiš, arhitektica

Dodi Komanov, novinarka

Ana Ugarković, grafički dizajner / kuhar

Ana Jeinić, arhitektica

Ivo Caput, nakladnik u mirovini

Želimir Žanko, novinar

Dijana Šabić, antropologinja

Igor Roksandić, filmski i tv montažer/redatelj

Ranka Đurđević, lektorica hrvatskoga kao inoga jezika

Dubravko Grbešić, lektor

Petra Ivšić, novinarka

Marija Mileta, bacc. novinarstva; novinarka u neprofitnim medijima

Sandra Križić Roban, povjesničarka umjetnosti

Boris Benko, graf. dizajner

Luka Skansi, povjesničar arhitekture, docent FFRI

Vana Gaćina, umjetnica

Ivana Perić, novinarka

Krunoslav Zujić, dipl. arheolog

Hana Librenjak, mag. muzeologije, pripravnica u MSU

Mia Miletić, apsolventica studija Modnog dizajna

Morana Mitić, producentica

Maša Zamljačanec, kustosica

Gordana Španić, filmski djelatnik

Đurđica Dehzad, org. likovnih izložaba

Sara Jerman, mag. novinarstva

Vesna Tatalović, krajobrazna arhitektica

Relja Zulim, producent

Marijana Bavčević, dipl. povjesničarka umjetnosti i književna prevoditeljica

Ljiljana Đorđević, arhitektica

Mladen Škreblin, arhitekt

Maja Novković, prevoditeljica

Antej Jelenić, pjesnik

Tomislav Zlatić, akademski slikar-ilustrator

Jakov Torić, povjesničar umjetnosti

Olja Stipanović, umjetnica

Ana Tomčić, književna prevoditeljica, doktorandica književnosti (Sveučilište u Exeteru)

Ana Brnardić, spisateljica

Mateja Pavlić, radnica u kulturi

Sanja Frühwald, slobodna umjetnica, koreografkinja, producentica

Martin Turšić, glazbenik

Sandra Sterle, vizualna umjetnica

Damira Skansi, magistar politologije

Andrea Kovač, studentica

Jelena Puđak, sociologinja

Van Tulden Linda, filmproduction

Ana Antić, prevoditeljica

Ivana Rogar, urednica i spisateljica

Đuro Gavran, redatelj

Ivan Gregov, likovni umjetnik

Jasen Boko, dramaturg, publicist

Danijela Martić, prevoditeljica

Mia Milić, likovni umjetnik

Mia Bogovac, mag. des.

Jovana Joka, diplomirani saksofonist i profesor saksofona

Ivan Tomašić, književni kritičar

Sara Jurinčić, arhitekt

Marko Pelaić, glazbenik

Jelena Miloš, prevoditeljica

Ante Pancirov, novinar

Melita Čavlović, arhitektica

Vinko Srhoj, izv. profesor Sveučilišta u Zadru, likovni kritičar

Zoran Pusić, profesor

Mila Pavićević, dramaturginja

Krešimir Grancarić, grafički dizajner

Damir Urban, glazbenik

Marija Andrijašević, pjesnikinja

Zrinka Ettinger, arheolog- viša kustosica

Marko Kujundžić, pisac

Bruno Urlić, akademski glazbenik

Dijana Žaja, arheologinja

Marija Kulušić, dizajnerica i kostimografkinja

Saša Rajković, glazbenik

Matija Raos, nezavisni kreativni direktor i strateg

Stjepo Martinović, književnik-publicist

Krešimir Ivaniš, arhitekt

Aba Tomičić, dizajner odjeće

Slobodan Milovanović, glumac

Nataša Rajković, kazališna autorica i redateljica, prof. filozofije i komparativne književnosti, radnica u kulturi

Vedran Limić, novinar

Ana Kovačić, dizajnerica i ilustratorica

Marijan Grakalić, pisac

Davor Viduka, glazbenik

Natalija Miletić, bibliotekarksa

Veronika Bauer, kulturna radnica

Ivan Lozić, novinar

Jadran Zdunić, novinar

Anita Čeko, studentica dramaturgije na ADU

Radomir Sarađen, profesionalni fotograf

Zoran Subošić, glazbenik

Marijan Crtalić, umjetnik

Roman Simić Bodrožić, književnik

Marina Furlan, odgojiteljica i slobodna umjetnica

Željka Himbele, kustos

Tamara Šegan, dizajner

Nika Pećarina, interdisciplinarni kulturni radnik

Nenad Ocvirek-Mijatović, dizajner

Petra Kljaić, profesor likovne kulture

Luka Predragović, mag.art., grafički dizajner

Katarina Podobnik, studentica povijesti umjetnosti i filozofije

Dragica Tolušić, nastavnica njemačkog jezika

Jolanda Todorović, povjesničarka umjetnosti

Sendi Bakotić, studentica glume i medija, dipl. komparatist književnosti i rusist

Andrej Korovljev, redatelj

Domagoj Višić, akademski slikar

Domagoj Bajtal, prof.sociologije

Andreja Jandrić, plesačica suvremenog plesa

Apolonija Lučić, studentica ALU Zg

Ines Pletikos, redateljica

Jura Geci, muzičar, apsolvent filozofije i sociologije

Maša Salope, magistra kroatistike – knjižničarski smjer

Iva Gašparović, povjesničarka umjetnosti i književna komparatistica

Ivan Čulo, student glume u Rijeci

Jagoš Kaležić, dizajner

Emma Szabo, fotografkinja

Mirko Lulić, sitotiskar

Damir Šimunović, glazbenik

Ana Ogrizović, scenografkinja

Rajko Žigić, ilustrator

Ivona Verbanac, vizualna umjetnica

Maja Paskaš, diplomirani dizajner vizualnih komunikacija

Petar Pečur, magistr informacijskih znanosti i bibliotekarstva

Nataša Skazlić, spisateljica

Avenka Žurić, urednica u mirovini

Dora Polić Vitez, glumica

Dubravka Janeković, novinarka i prevoditeljica

Branka Tomašić, glazbenica

Srđan Dedić, akademski skladatelj, sveučilišni profesor

Petra Kondres Tomažić, arhitektica

Miroslav Ambruš Kiš, novinar

Dorijan Vrkljan, novinar i organizator kulturnih događanja

Andrija Zelmanović, fotograf

Sanja Hrstić Kuterovac, šminkerica, filmska djelatnica

Slaven Crnić, kulturolog

Ivana Jelić, profesor likovne kulture

Dubravko Ivaniš, rock skladatelj

Kristijan Bencek, scenarist i producent

Davorin Klarić, modni dizajner

Ana Kršinić Lozica, povjesničarka umjetnosti

Nina Blaće, dipl. novinar

Ladislav Tomičić, novinar

Sabina Folnović Jaitner, studentica poslijediplomskog studija, Odsjek za slavistiku, Bečko sveučilište

Eugen Motušić, arheolog i povjesničar umjetnosti

Davor Pavelić, akademski slikar – grafičar

Anja Pletikosa, dramaturginja

Martina Globočnik, scenaristica i redateljica

Lana Bobić, teologinja, aktivistica, glumica

Duga Bobanović-Sikirica, likovna umjetnica

Darko Vidačković, filmski animator

Ivana Jelić, odgojitelj i glumica

Valentina Toth, grafička dizajnerica

Dragoslav Turković, umirovljenik i slikar

Stjepan Pranjković, student Primijenjenih umjetnosti na APURI

Filip Čeč, viši asistent na odsjeku za filozofiju FFRi

Nevenka Sablić, scenaristica i novinarka

Gordana Svetopetrić, plesna umjetnica

Marija Živković, kustosica

Bruno Vignjević, student povijesti i filozofije

Ana Janjatović-Zorica, studio Artless

Marijana Dlačić, kustosica

Dean Zahtila, predsjednik Labin Art Express XXI

Jana Ažić, kulturologinja

Lucija Markljušaj, studentica filozofije i francuskog jezika i književnosti, pjesnikinja i prevoditeljica

Nina Peručić, studentica modnog dizajna na Tekstilno tehnološkom fakultetu

Roberta Bratović, dizajnerica

Nina Bačun, dizajnerica

Lina Gonan, povijesničarka umjetnosti

Marija (Mare) Milin, umjetnički fotograf

Nina Ožegović, radnica u kulturi i novinarka

Nina Đurđević, fotografkinja

Koraljka Begović, plesna umjetnica, producentica i yoga učiteljica

Gordana Paton, projektna menadžerica, konzultant i trenerica

Danijela Andrijašević, dipl. oec., radnica u kulturi

Željka Blakšić, umjetnica

Kristina Volf, produkt dizajner

Jelena Lukša, studentica filozofije, Filozofski fakultet u Zagrebu

Irena Sinković, fotograf

Daria Blažević, filmska redateljica

Maja Grakalić, doktorant dizajna, UAL

Dražen Kuljiš glazbeni producent

Mihaela Devald, balerina

Josipa Matić, studentica kroatistike i povijesti, Filozofski fakulete Osijek

Petra Babić, studentica filozofije i pedagogije

Mirjana Krišković, akademski glazbenik harfist i prof. harfe

Svjetlana Knežević, novinarka.

Igor Ilić, umjetnik, glazbenik

Blanka Budak, filmski kostimograf

Nastasja Štefanić – diplomirana violistica, trenutno studentica suvremenog plesa

Petra Rosandić, pjesnikinja

Vanja Jambrović, filmska producentica

Ante Perković, pisac i glazbenik

Kristina Perkov, mag.ing.arch, prostorna planerka

Barbara Babačić, magistra kulturologije

Predrag Radanović, režiser, producent, restaurator filmske baštine

Zrinka Breglec, studentica kroatistike i etnologije i kulturne antropologije FFZG

Andreja Pančur, novinarka

Mirko Pivčević, snimatelj

Ranka Vrdoljak-Radić,profesorica filozofije

Maša Štrbac, dipl. povjesničarka umjetnosti

Tomislav Gradski, glazbenik

Nataša Vajagić, magistra novinarstva

Maja Dubljević, aktivistkinja u kulturi

Dražen Baljak, glazbenik

Lana Land, likovna umjetnica

Sanja Đurin, znanstvena novakinja, kulturni antropolog

Davor Smotalić, glazbeni producent, glazbenik

Damir Stojnić, umjetnik, docent na ApuRi, umjetnicki direktor LabinArtExpressXXI

Marijana Cvetković, kulturna radnica, Beograd

Ognjen Zečević, glazbenik i producent

Tea Tidić, novinarka, urednica, profesorica glazbene kulture, glazbenica

Mihaela Jermilova, studentica filma i videa na Umjetničkoj akademiji u Splitu

Plamena Šarlija, prof. likovne kulture

Mirko Blagojević, profesor

Mateja Grujić, fotografkinja i web dizajnerica

Pere Cukrov – bacc. novinarstva, student 1. MA produkcije (ADU), filmski radnik

Marko Vojnić, umjetnik

Mira Ljubić Lorger, umirovljenica

Matea Bronić, dizajnerica sa statusom slobodne umjetnice

Vanja Daskalović, menadžer u kulturi

Eda Tutić, apsolventica povijesti (FFZG), scenograf, filmski radnik

Marija Kukec, sociologinja i povjesničarka

Fran Sokolić, freelance kolorist, montažer

Nađa Vujin, profesor i prevoditelj

Andrea Čeko, studentica povijesti umjetnosti, arheologije i arhitekture

Mirna Karzen, stručna savjetnica za kulturu i kulturni turizam

Demian Vokši, arheolog i novinar

Zrinka Pongrac Habdija, prof. engleskog i talijanskog

Sara Barbieri, plesacica suvremenog plesa

Iva Zelić, novinarka i aktivistkinja

Tomislav Kuzmanović, književni prevoditelj

Vera Pfaff, producentica

Emanuela Tomino, povjesničarka umjetnosti

Tanja Špoljar, profesorica

Tomislav Šakić, leksikograf i filmolog

Nikolina Rajković, prevoditeljica

Karla Pudar, kustosica

Tena Šarić, antropologinja i sociologinja

Davor Sanvincenti, multimedijalni umjetnik

Karla Andrić, nezavisna profesionalka u komunikacijama

Ana Franjić, arheologinja, mr.sc.

Lana Lovrenčić, povjesničarka umjetnosti

Ankica Čakardić, sveučilišna nastavnica, docentica na Odsjeku za filozofiju Filozofskog fakulteta

Tomislav Turković, grafički dizajner

Leonardo Kovačević, prevoditelj / novinar

Vedrana Sunko, novinarka

Vid Jeraj, glazbeni pisac

Vesna Kesić, novinarka i autorica

Kristina Jančec, profesorica povijesti umjetnosti

Dunja Nekić, kustosica

Goran Goldin, programer

Marijana Anna Martelock, producentica

Ivan-Vanja Runjić, scenarist i producent, glazbeni i filmski kritičar, glavni urednik portala nemilosrdnigadovi.com, dipl.pravnik

Mirjana Vodopija, likovna umjetnica, sveučilišna profesorica, ALU Zagreb

Marko Borko, industrijski dizajner

Jelena Jureša, vizuelna umetnica

Ivana Pavlović, plesačica suvremenog plesa

Jelena Meznaric-Broadbent, prevoditeljica

Viktorija Žuvela, apsolventica povijesti umjetnosti i hrvatskog jezika

Ana Zupčić, prof. hrvatskog i engleskog jezika i književnosti, prevoditeljica

Ena Jurov, dizajnerica vizualnih komunikacija

Petar Karavlah, prevoditelj

Vid Barić, magistar kulturologije

Bruna Babić, ilustrator

Miljenka Šepić, akademska slikarica

Desanka Virant, koreograf i plesni pedagog

Salih Sadiković, glazbenik

Maja Virant, glazbenik

Tihana Mandušić, mag. animiranog filma i novih medija

Dominika Mandić, kostimograf

Leo Gavranić, akademski snimatelj

Franka Zlatić, studentica 3. godine Kulturalnih studija

Zoran Tomić, pisac

Mirna Šmit, magistra kulturologije i medijske kulture, voditeljica projekta o građanskom odgoju i honorarka na HRT Radio Osijeku

Vladimir Cvetković Sever, književni i filmski prevoditelj, filmski kritičar

Leo Vukelić, likovni i kazališni umjetnik

Sanja Milovac, novinarka i knjižničarka

Edvin Liverić, glumac i redatelj

Bruno Bahunek, filmski djelatnik

Ivo Stefan, komparatist književnosti i antropolog

Aleksandra Mišić, plesna umjetnica

Sara Hribar, filmska redateljica i scenaristica

Kristina Gavran, spisateljica

Marina Jakulić, UX/UI-Digital Graphic Designer

Edit Glavurtić, akademska slikarica

Nora Krstulović, glavna i odgovorna urednica http://teatar.hr

Anita Tripalo, fonetičarka

Domagoj Šekelja, producent

Vedran Peternel, glazbenik

Krešimir Certić, samostalni umjetnik, ilustrator

Silvijana Dražović, slikarica

Zoran Krušvar, pisac i novinar

Jelena Gabrić, apsolventica povijesti umjetnosti i antropologije

Emilijana Obrić, tajnica Društva arhitekata Rijeka

Nina Mia Čikeš, arhitektica

Tina Gverović, umjetnica

Marin Zorić, multimedijalni umjetnik

Maja Delak, koreografinja, Slovenija

Ela Varošanec, studentica komparativne književnosti i španjolske književnosti

Igor Blažević, glazbenik

Matea Pasarić, kostimografkinja

Daniela Sestrić, knjižničarka

Maja Ružić, prevodilac

Vanja Hudina, akademski slikar

Ksenija Krčar, MgA., kazališna redateljica

Iva Maria Jurić, arhitektica

Zrinka Vrabec-Mojzeš, novinaraka, povjesničarka umjetnosti

Mila Vlajo, komunikologinja

Relja Dušek, novinar

Marko Ercegović, umjetnik

Domagoj Veršić, umirovljeni novinar

Patricija Vodopija, književna prevoditeljica i promotorica

Matej Meštrović, slobodni umjetnik / skladatelj i pijanist

Ksenija Bilan, novinarka

Mario Krnić, novinar

Deša Vlahutin, kiparica

Željka Kovačević, studentica Kulturologije i novinarka (Fade In)

Jasmina Brković, kustosica, suradnica za online marketing

Andreja Rambrot, kazališna i filmska kritičarka

Branko Kladarin, povjesničar umjetnosti

Robert Jurić, industrijski dizajner

Andrea Štalcar Furač, novinarka, voditeljica projekata

Petar Petrovski, filmski i TV montažer

Jasenka Begić, mag. ling., mag. litt. comp

Goran Utković, ing. građ.

Marijana Miličević Hrvić, prevoditeljica

Ivana Ester, producent

Željka Kelkedi, mag. sociologije i bibliotekarstva

Mišel Kalajžić, novinar

Dragan Ivčević, glazbeni producent

Marko Vitković, arhitekt

Željko Drmić, performer

Karolina Rugle, muzikologinja

Tatjana Dunatov, prevoditeljica

Ivana Mihaela Žimbrek, studentica povijesti umjetnosti i komparativne književnosti

Vesna Milutin, arhitektica

Vedran Miočić-Stošić, dipl. ing. arh.

Jelena Kovačić, studentica kroatistike i povijesti umjetnosti

Martina Fryda-Kaurimsky, prevoditelj

Tanja Perišić, vizualna umjetnica

Kika Čurović, novinarka, prevoditeljica

Mirko Klarin, novinar

Radoslava (Rada) Mrkšić, glumica

Andrina Sanne, prevoditeljica

Ivana Savić, dramska glumica

Beatrica Kurbel, dramaturg

Robert Waltl, redatelj, glumac

Barbara Gregov, novinarka portala voxfeminae.net

Anera Ryznar, književna kritičarka, profesorica stilistike na Filozofskom fakultetu u Zagrebu

Sanda Malbaša, suradnica na portalu

Robert Španić, student glume ADU

Ana Belić, dizajnerica

Tatjana Strinavić, grafički dizajner

Andreja Smolé, mag. komunikologije

Aleksandar Bančić, dramski pedagog

Jakov Nola, Student FTV režije

Mirna Škrgatić, pjevačica

Vjeran Stojanac, novinar

Luci Žuvela, aktivistkinja i predavačica

Marko Kern, akademski slikar

Ana Berc, dizajnerica

Gorana Marin, glumica

Aleksandra Mutić, fotograf/književnik

Dubravka Blaško, novinarka

Buga Marija Šimić, studentica Muzičke akademije

Lehana Leček, student kroatistike

Cella Anita Celić, akademski slikar-grafičar

Goran Borković, novinar

Dean Trdak, prevoditelj

Davor Vuković, fotograf

Darko Juričić, dizajner

dr.sc. Nataša Lah, povjesničarka umjetnosti

Ugo Korani, student glume

Bruna Filli-Terešak, prevoditeljica

Braco Vuković, novinar, književnik, medijski poduzetnik

Maja Patafta, dizajner

Nina Erak-Svrtan, glumica

Ranka Mesarić, redateljica

Tin Šumberac, student arhitekture

Ema Giunio, studentica Snimanja, ADU

Alen Liverić, glumac

Kristijan Beluhan, operni pjevač

Matea Marić, studentica povijesti umjetnosti

Jelena Glumac, studentica povijesti umjetnosti

Hrvoje Barbir Barba, književnik; dipl. iur.

Ena Brekalo, studentica Učiteljskog fakulteta

Anita Matković, glumica, dipl oecc.

Ida Polzer, arhitektica

Joško Grgin, novinar

Darko Poslek, prevoditelj

Julijana Adamović, spisateljica

Dina Dehni Sow, rekviziter

Lana Beović, povjesničarka umjetnosti

Ivana Barkijević, profesorica hrvatskoga jezika i književnosti

Sara Škrobe, mag.soc.

Irena Kolbas, knjižničarka

Marina Pejnović, studentica kazališne režije

Srđan Rahelić, prevoditelj

Sunčica Žapčić, kustos arheologije – stručno osposobljavanje

Sven Basic, dipl.ekonomist, fotograf

Ivan Blagajčević, plesač / koreograf

Alen Kapidžić, pisac

Ana Lovrenčić, glazbenica

Goran Butorac, umjetnik

Anja Lazić Akaratović, jazz pjevačica, pedagog pjevanja

Slavko Zajović, producent

Tanja Abazi, studentica sociologije i južnoslavenskih jezika i književnosti

Ozana Iveković, teatrologinja

Marko Hrastovec, dizajner

Nenad Kralj, samostalni umjetnik, dizajner, novinar

Denis Rubinić, arhitektura, scenografija

Ivona Blečić, industrijska dizajnerica

Ivana Keser Battista, vizualna umjetnica, profesorica, filmologinja

Gorana Tuškan, dipl. knjižničar

Kristian Bijažić, glazbenik

Matea Munitić Mihovilović, mag. sociologije

Tamara Domljanovic, profesorica

Brigita Miloš, viša asistentica na Odsjeku za kulturalne studije, Rijeka

Darko Škrobonja, arhitekt

Denis Treskanica, predsjednik udruge mladih za razvoj subkulture u Požegi

Vedran Gligo, freelancer

Loren Purgar, aranžersko-scenografski dizajner

Tatjana Vuletić, slobodni umjetnik

Ana Selak, arhitekt

Rok Pečečnik, student kazališne režije i radiofonije, ADU

Nino Orepić, glazbenik

Bane Milenković, slikar

Marta Hržić, novinarka

Teuta Gatolin, novinarka

Željko Marković, kulturni radnik

Ana Lisonek, arhitektica

Asja Bakić, književnica

Joško Markov, slobodni umjetnik

Laura Tandarić, studentica

Branislav Oblučar, profesor

Marijana Krbot, grafički dizajner

Jakov Sinovčić-Perković, knjižničar

Kornelije Đuras, glazbenik

Filip Fabek, profesor povijesti i filozofije

Anja Nežić, studentica anglistike i kroatistike

Damir Radović, organizator kulturnih događanja

Nevena Maričić, dizajner prostora

Ludvig Duregård, Culture advisor

Mira Okula, prof. jezika

Daniela Mestanek, glazbenica i umjetnica

Lana Brajković, studentica povijesti umjetnosti i hrvatskog jezika i književnosti

Zoran Pavelić, umjetnik

Marija Vujošević Carić, profesor engleskog jezika i književnosti i prevodilac

Adriana Hrvatin, studentica povijesti umjetnosti i komparativne književnosti

Eleonora Kaloper, djelatnica u kulturi

Domagoj Gračan, ak. kipar

Marina Biti, sveuč. prof. i spisateljica

Zdravko Odorčić, pisac i dramatrug

Željka Burić, arhitektica

Tatjana Gromača, novinarka i književnica

Luka Mihovilović, glumac

Lucija Barišić, glumica

Josipa Krolo, restauratorica

Zvonko Brkić, cirkusant

Melita Vrsaljko, novinarka

Dragana Stanić, radnica u kulturi

Teo Kovačević, glazbenik

Jolanda Todorović, pov. umjetnosti

Iris Osmančević, studentica povijesti umjetnosti Sveučilišta u Zadru

Vanessa Vasić-Janeković, umjetnica

Darko Kovač, arhitekt

Ivan Puljko, glazbenik

Toma Zidić, redatelj i scenarist

Snježana Mekić-Delić, slikarica

Lila Herceg Nenadić, prof.lik.kult.

Nina Klemenčić, magistra dizajna

Ivan Meniga, pravnik i DJ

Silvije Vadla, kazališni redatelj

Lucija Frgačić, dizajner

Domagoj Klasić, radnik u kulturi

Sandra Jelovac, montažerka

Sanja Pribić, ak. slikarica-grafičarka

Martina Križanić, studentica i slobodna umjetnica

Ivan Sršen, freelancer – content creator

Milić Kostanić, prof.hrv.jezika i književnosti, inspicijent

Sandra Uranjek-Varga, prof. hrvatskog jezika i književnosti

Petra Dajak, studentica 1. god. diplomskog studija: pov. umj. i anglistika

Tanja Jadrešić, mag. novinarstva

Ana Lena Stipančić, prevoditeljica i pjesnikinja, aktivistica i izvođačica

Sabine Marić, prevoditeljica

Vitar Drinković, akademski umjetnik

Ivica Đikić, pisac i novinar

Marko Lenac, računovođa

Stjepan Milevčić, profesor

Maja Bućan, dipl dizajner

Maja Midžor, snimateljica

Rade Radolović, glumac

Luka Duplančić, ilustrator

Zoran Gogić, glumac

Lidija Georgijević-Špiler, profesorica hrvatskog jezika i književnosti

Žad Novak, asistent režije

Andrea Špindel, glumica – lutkarica

Bruno Vidović Vorberger, muzičar

Antonija Varoščić, student

Srđana Vrsalović, diplomirana muzikologinja

Ana Vnučec, plesač suvremenog plesa

Dubravko Veldić, novinar

Slađana Bukovac, književnica

Sergije Mihić, ak. slikar

Aleksandra Poljanec, arhitektica

Ivan Mesek, vizualni umjetnik, prof. likovne kulture

Ksenija Rožman, voditeljica kulturnih aktivnosti

Višnja Skorin, montažerka

Dubravko Novak, arhitekt

Vedran Grizbaher, talijanist i etnolog

Danijel Popović, student produkcije na ADU Zagreb

Dahira Fisek, prevoditeljica

Tanja Vadla, profesor hrvatskog jezika i književnosti

Lea Čeč, umjetnica

Goran Bogdan, glumac

Nikša Spremić, povjesničar

Ivan Šamija, pjesnik

Ante Čepić, povjesničar umjetnosti

Sanja Đurić, prevoditeljica, kulturna radnica i studentica kulturnih politika i menadžmenta

Ivana Sansević, stručnjak za odnose s javnošću u kulturi

Ana Jurčić, radnica u kulturi

Dina Puhovski, muzikologinja, pjevačica

Zoran Pezo, redatelj

Katarina Car, kiparski dizajner

Velimir Gašparac, antropolog

Mirta Polanović, studentica glume

Amir Husak, umjetnik, profesor (The New School, NY)

Jana Haluza, glazbeni urednik

Radovan Beck, galerist

Anika Makovac, student Komunikologije

Zorana Meić, kostimografkinja

Ela Gluščević, dipl.ing.arh.

Nina Lišnić, studentica muzeologije i etnologije i kulturne antropologije

Ivana Curić, event manager, glazbeni promotor

Antonia Banović, magistra komparativne književnosti i francuskog jezika i književnosti

Evelin Novak, operna pjevačica

Maja Radešić, magistra likovne kulture, umjetnica

Petra Mrša, vizualna umjetnica

Tamara Banjeglav, poslijedoktorandica, Odsjek za kulturalne studije, Filozofski fakultet u Rijeci

Damira Kalajžić, dizajnerica vizualnih komunikacija

Bruno Motik, glazbenik

Branimir Božak, ton majstor

Marina Horkić, prevodilac

Nina Wolf, pisac

Vjeko Santrić, urednik

Ivan Damjanić, DJ, promoter, event manager

Aris Angelis, novinar

Ivor Plužarić, tonski tehničar, glazbenik

Marija Ušljebrka, povjesničarka umjetnosti

Ljiljana Kolešnik, povjesničarka umjetnosti

Korana Bilan, balerina u HNK Split

Branislav Milićević, glumac i voditelj

Borjan Radolović, likovni umjetnik

Jasenka Vukelić, likovna umjetnica, novinarka, magistar politologije

Zvonimir Bajević, akademski glazbenik trubač

Luka Tomac, fotograf / aktivist

Boris Bunčić, grafički dizajner

Boris Bjelica, producent, DJ, radio djelatnik

Višnja Kragić, novinar

Elizabeta Brodić, studentica glume

Ivan Goldin, student restauracije umjetnina

Dijana Protić, scenaristica, redateljica

Ivica Mušan, filmski i tv redatelj

Dora Golub, dramaturginja

Romano Nikolić, glumac

Dora Barbarić, studentica povijesti i povijesti umjetnosti

Igor Golub, glumac u Kazalištu Virovitica

Saša Ergotić, grafička dizajnerica

Vlasta Golub, glumica

Tvrtko Kovačević, glumac

Ines Ao Ieong, pjevačica

Marija Krnić, studentica teatrologije

Lana Bunjevac, novinarka

Ivan Bonačić, jazz glazbenik

Katarina Cvitkovic, nastavnik likovne kulture i umjetnosti

Lada Petrovski Ternovšek, plesačica suvremenog plesa

Nermin ‘Meho’ Mehić, slobodni umjetnik

Dragica Arsovski, profesor književnosti

Dejan Košćak, povjesničar umjetnosti, muzeolog, producent

Ivana Rushaidat, pjevačica

Snježana Kordić, dr. sc., lingvistica

Matija Major, glumac

Maris Cilić, doc. Dvkumas, dizajnerica

Blažena Radaš, prevoditeljica

Dragan Markovina, povjesničar

Gordana Anđelić-Galić, umjetnica

Jure Perišić, fotograf

Maja Savić, glazbenica

Ines Kotarac, fotografkinja, leksikografkinja, novinarka

Simona Goldstein, nakladnik

Žasmina Pankova Pokrovac, violista

Ildiko Dekanj, student

Melita Kraus, slikar

Goran Kovačić, grafički dizajner

Pavle Miljenović, akademski jazz glazbenik

Damir Zlatar-Frey, redatelj koreograf

Petar Pismestrović, karikaturist

Neda Šegović-Radić, prof. pov. umjetnosti i likovne kulture

Damir Šperkov, sociolog, glazbenik, freelancer

Siniša Ercegovac, animator

Jelena Zenko Milović, studentica tekstilnog dizajna

Helvecia Tomić, glumica

Anđela Prnjak, student pov. umjetnosti

Senka Bulić, glumica

Suzana Milevska, nezavisna kustosica

Marta Cerovečki, glumica

Mislav Čavajda, glumac

Martin Peranović, dizajner vizualnih komunikacija

Kristina Jugovac, studentica kulturalnih studija

Helga Juretić, magistra opernog pjevanja

Anđelka Korčulanić, pjesnikinja

Daina Glavočić, muzejska savjetnica umirovljena

Željka Horvat Čeč, pisac

Adem Alajbegović, slikar

Boris Barukčić, student glume

Helena Mamić, liječnica, magistrica solo-pjevanja

Antonija Brodarec, diplomirana knjižničarka

Silvija Šeparović, novinarka

Anđela Šćepanović, freelance fotografkinja

Jerko Marčić, glumac

Snježana Tramburovski, prof. hrvatskog jezika i komparativne književnosti

Alena Orović, kostimografkinja i multimedijska umjetnica

Zdravka Ivandija Kirigin, kostimograf, scenograf

Neven Peko, konzervator – restaurator

Romano Bogdan, redatelj

Denis Mahmutović, student hrvatskog jezika i književnosti

Goran Guksić, glumac

Antonio Ivičević, apsolvent sociologije i filozofije

Nikola Petković, sveučilišni profesor

Toni Flego, plesač

Lea Sušanj Lujo, orkestralni glazbenik

Sarah Dombre, kostimograf

Jurica Marković, snimatelj

Milena Jurmić, kostimograf, dizajner

Roberta Stanić, grafički dizajner

Svetlana Sušanj Karabdić, orkestralni glazbenik

Ivona Grubišić, obrtnik i glazbenik

Edita Petronijević, sociolog

Goran Škofić, vizualni umjetnik

Rajko Mladić, kustos

Ema Janković, koreograf i plesač

Maja Sorić, slikarica, dizajner

Boris Štromar, fotograf; dipl. ing. grafičke tehnologije

Davor Dedić, glazbenik i pedagog

Ivan Antunović, grafički dizajner

Andrea Solomun Frković, balerina i koreograf

Katarina Dombaj, prevoditeljica

Katarina Žeravica, postdoktorandica iz područja teorije i povijesti književnosti i teatrologije

Milena Pajic, inspicijentica

Marinko Leš, glumac, doktorand na FFZG

Lovro Krsnik, kazališni redatelj

Tinka Kalajžić, fotografkinja

Eric del Castillo, umjetnik

Julijana (Semolinika) Tomić, direktorica kazališta

Dunja Škopljanac, slobodni umjetnik

Dina Milovčić, grafička dizajnerica

Dafne Berc, arhitektica

Nikica Jurjević, glazbenik

Kristina Mirošević, grafički i produkt dizajner

Sandro Sklepić, student Filozofskog fakulteta u Zagrebu

Tihomir Štivičić, producent

Nenad Puhovski, redatelj / producent

Nina Jurić, povjesničarka umjetnosti i filozofkinja

Ivanka Mazurkijević, glazbenik

Marino Frankola, oblikovatelj svjetla

Mirta Brkulj, studentica umjetnosti

Ljiljana Dodoš, slikarski dizajner

Alma Alexandra, Söderberg

Klasja Habjan, grafička dizajnerica i ilustratorica

Sonja Halapir, arhitektica

Tonći Kesić, glazbenik

Marija Džafo, studentica komparativne književnosti

Damir Kudin, akademski snimatelj

Tanja Petrović, Documenta

Asja Korbar, profesorica filozofije

Milica Czerny Urban, prof. filozofije i pedagogije

Vanja Primorac, glazbeni producent

Anita Andreis, skladateljica

Petar Milat, filozof

Anastazija Vunduk Kuwahara, mozaičarka i predavačica talijanskog jezika

Heberling Goran, glazbenik

Damir Ercegović, profesor likovne kulture

Tina Pavlović, kostimografkinja

Tomislav Malagurski, glazbenik gitarist

Maja Jandrić, dizajnerica

Eva Jerić, profesorica hrvatskog jezika i književnosti

Karla Suler, profesorica likovne kulture

Sebastian Jurić, glazbenik i djelatnik u Croatia osiguranju

Tomi Edvard Šega, glazbenik

Leon Ivić, student povijesti umjetnosti

Jelena Korenčić, akademska grafička dizajnerica

Nevena Balen, scenografkinja i dizajnerica (mag.ing.des.text. i bacc.diz.)

Goran Lautar, glazbenik

Dinko Božanić, redatelj

Kosjenka Turkulin, pijanistica

Ivana Nina Unković, istraživačica, konzervator

Ognjen Brnjilović, grafički dizajner

Ljuba Gamulin, povjesničarka umjetnosti u mirovini

Gordana Periškić, grafički dizajner

Darija Gabrić, medijski freelancer

Nataša Stojanovski, profesorica engleskog jezika

Franka Radić, profesorica filozofije

Marijan Baćac, grafički dizajner

Adriana Tanfara, papier mache umjetnica

Petra Kriletić, magistara edukacije likovne kulture

Karmen Širović, mag. komunikologije i muzikologije

Petar Borovec, fotograf

Hana-Petra Mrčela, grafički dizajner i ilustrator

Mario Kikaš, kulturni radnik

Dajana Vlaisavljević, muzejska savjetnica

Miran Jurić, producent

Eva Fućak, prevoditeljica

Deana Gobac, balerina

Mia Katančević, novinarka

Vida Guzmić, vizualna umjetnica

Miljenka Čogelja, producentica

Mirela Ivičević, akademski glazbenik kompozitor

Marina Desin, prof. etnolog, kustos

Dora Ingrid Perković, animator/game developer

Tamara Dugandžija, snimateljica

Iva Cvrlje, multimedijski dizajner

Robert Jovanović, potpredsjednik udruge nove urbane kulture ”HARATAK”, Mali Lošinj

Danijela Domljan, magistra dizajna

Ante Jeričević, dipl.ing.arh

Adi Franković, magistar primijenjene umjetnosti, grafički dizajner

Mladen Majstrović, arhitekt

Maša Milovac, dizajnerica

Stanislav Czwik, nezavisni glazbeni promotor i organizator

Ivan Ščapec, muzičar

Roberto Vodanović Čopor, pisac i glazbenik

Noah Pintarić, montažer, programski voditelj Vox Feminae festival

Ana Suntešić, dipl.novinarka, radnica u kulturi

Vesna Bjedov, radnica u kulturi

Ivan Ćurković, muzikolog

Sanja Modrić, novinarka

Katarina Orlandini, dizajnerica

Radenko Vadanjel, pisac

Tamara Horvat Kanjera, knjižničarka i književna prevoditeljica

Matko Boršić, glazbenik i nezaposleni novinar

Jana Borošić Kušlan, povjesničar umjetnosti i profesor povijesti umjetnosti

Sonja Prijić, prevoditeljica i profesorica ruskog jezika

Dina Vukelić, dramaturginja

Virna Kljaković, mag. muzike, profesor klavira i pijanist

Darko Misiraca, glazbeni pedagog, jazz gitarista

Ana Martinović, arhitektica

Marina Kostelac, glumica

Kruna Tarle, umjetnica

Milena Radovan Burja, magistrica društvenih i humanističkih znanosti

Nada Mihaljević, spisateljica

Azra Hajdari, novinarka

Filip Lozić, glumac

Marijana Matoković, glumica i lutkarica

Jasna Nonveiller, novinarka

Martina Salvaro, novinarka

Sabrina Herak-Smoković, studentica produkcije na Akademiji dramske umjetnosti

Willem Miličević, skladatelj

Katarina Blagojević, knjižničarka, dipl. filozofkinja i komparatistica književnosti

Bruno Kontrec, glumac

Valent Samardžija, glazbenik

Tatiana Giorgi, glazbenica

Robertina Tomić, povjesničarka umjetnosti

Lidija Šarac, dipl. knjižničarka

Suzana Matić, arhitektica i književnica

Adriana Car-Mihec, profesorica na Filozofskom fakultetu u Rijeci

Anders Lindgren, umjetnik i poduzetnik u kulturi

Boris Kragić, fotograf – dizajner

Branka Juras, arhitektica

Edi Matić, pisac

Damir Puhalović, dizajner

Zdenka Sviben, knjižničarska savjetnica

Anđa Marić, glazbenica

Damir Marušić, akademski glazbenik

Mane Galović, urednik i audiovizualni prevoditelj

Ljiljana Hajdin, knjižničarka

Valentina Klasić, dipl.novinarka

Stella Bogovac, studentica filozofije

Helena Stublić, sveučilišni nastavnik na Filozofskom fakultetu u Zagrebu

Robert Čanak, magistar dizajna

Domagoj Bolanča, arhitekt

Robert Majetić, radnik u kulturi

Tihomir Tikulin, ilustrator, strip crtač, dizajner

Mario Pučić, fotograf i snimatelj

Dean Roksandić, grafički dizajner

Tvrtko Jurić, glumac

Dubravka Petrović, prevoditeljica

Neven Aljinović Tot, slobodni umjetnik

Damir Strugar, novinar

Tamara Šoić, profesorica hrvatskog jezika i književnosti

Adelita Selmić, prof. sociologije

Lidija Orešković, novinarka

Kruno Kardov, sociolog

Zlatko Janković-Miloš, izdavač

Gordan Vukić, profesor povijesti i filozofije

Franka Vrdoljak-Radić, profesorica filozofije

Matija Drozdek, samostalni umjetnik, grafički dizajner

Marnel Tomić, grafički dizajner

Luka Barbić, akademski slikar, glazbenik

Leni Bastaić, prevoditeljica i povjesničarka umjetnosti

Maja Vodanović, akademska slikarica

Mirela Rihtar, radnica u kulturi

Tomislav Tukša, student Muzičke akademije

Nina Zimermann, magistar medijskih umjetnosti i praksi

Siniša Medved, majstor tona

Vladimir Vidmar, kustos, umjetnički direktor galerije Škuc u Ljubljani

Patrizia Dona, povjesničarka umjetnosti, dizajnerica

Eduard Miller, redatelj, umjetnički direktor SSG Trst

Zoran Drakulić, filmski snimatelj

Branka Boban, povjesničarka u mirovini

Marija Tadić, glumica

Korana Daić, plesač, lutkar, edukator somatskog pokreta, tjelesni terapeut

Željka Skok, glazbenica

Ana Orsag, novinarka

Vladimir Lulić, novinar, satiričar, usnoharmonikaš

Erna Rudnički, glumica

Bosiljka Vujović Mažuran, samostalni umjetnik, plesač suvremenog plesa

Tomislav Babić, skladatelj

Kristina Nefat, kostimografkinja

Zana Šaškin, mag. engleskog jezika i književnosti i povijesti umjetnosti, prevoditeljica

Goran Mećava, snimatelj

Karla Rakuljić, dizajnerica

Neli Mindoljević, prof. kratistike i filozofije, lektorica

Krešimir Dragčević, dr.sc., predavač na Studiju dizajna

Semina Lončar, magistrica ekonomskih znanosti

Romana Brajša,studentica produkcije ADU

Zoran Medved, glazbenik

Miranda Jakiša, profesor južnoslavenskih književnosti

Marko Jelić, glumac

Radivoje Jovičić, akad. kipar i licencirani konzervator restaurator

Jasenko Rasol, fotograf-snimatelj

Lada Weygand, prevoditeljica i antropologinja

Anamarija Kučan, kustosica

Renata Hil, akademski muzičar pijanist

Igor Grbić, pisac i sveučilišni nastavnik

Krešimir Dujmović, stručnjak za ispis

Terezija Đonlić, dizajnerica vizualnih komunikacija, ilustratorica

Željka Tkalčec, dizajnerica i ilustratorica

Jelenko Hercog, dizajner

Petra Jalšovec, kustos-pripravnik

Jasmina Jurković Petras, kustosica

Antonia Erent Ondrušek, studentica zadnje godine diplomskog studija sociologije

Mia Vučemilović, magistra primijenjene umjetnosti

Galjina Venturin, mr.sc., profesorica francuskog jezika i komparativne književnosti

Lilli Schuch, mag., izdavač i novinar

Mario Aničić, grafički radnik, dizajner

Marko Medved, sveučilišni nastavnik

Senka Sedmak, profesorica

Boris Ružić, kulturolog, asistent na Filozofskom fakultetu u Rijeci

Vitomir Perić, voditelj programskih djelatnosti u Kulturno umjetničkom središtu Sinj, novinar

Mateja Majerle, glumica i pjevačica

Tomislav Krnač, student krajobrazne arhitekture

Ivan Prlić, ilustrator

Gordana V. Popović, prevoditeljica

Hrvoje Pelicarić, oblikovatelj zvuka

Dinko Telećan, pisac i prevodilac

Marta Fiolić, povjesničarka, etnologinja i kulturna antropologinja

Katarina Penđer, mag., prevoditeljica

Maša Jerin, nezaposlena novinarka, prof. po struci

Aleksandar Žiljak, ilustrator, pisac, urednik, prevoditelj

Sara Stanić, glumica

Petra Novosel, odnosi s javnošću u kulturi

Leda Festini Jensen, scenaristica i redateljica

Renata Santo, kustosica

Nina Butkovich-Budden, frizerka (tv, film, video, kazalište)

Nives Soldičić – klaun doktor, plesačica na svili

Marija Biljan, kulturna antropologinja

Davor Konjikušić, umjetnik

Matija Vukšić, filmski i TV redatelj

Žarko Jovanovski, slam pjesnik i pjevač u punk bendu

Nikola Bajto, novinar

Tanja Borojević, prof. arheologije i povijesti

Iva Valentić, akademska slikarica

Dilia Sladović, studentica filozofije na Filozofskom Fakultetu u Zagrebu

Lara Mandli, studentica ruskog jezika i književnosti i filozofije

Anamaria Macanović, studentica (fil/soc)

Ivana Bago, povjesničarka umjetnosti i kustosica

Ninoslav Kunc, samostalni umjetnik, ilustrator, autor stripova i dizajner

Tihana Strmečki, plesačica i koreografkinja

Davor Peršić, glazbenik

Daniel Letica, prof. povijesti i geografije

Marinko Sladoljev, arhitekt

Alen Brlek, pjesnik

Luka Matić, snimatelj

Dag Oršić, fotograf

Anita Jovanov, akademska montažerka

Zdravko Fistonić, muzejski tehničar

Marina Pečenko, dizajner

Sanja Vrhovec Vučemilović, profesorica engleskog jezika i književnosti i sociologije

Zorana Protić, arhitektica

Tomislav Vujnović, umjetnik vizualnih efekata

Ana Gavran Miloš, PhD., Znanstvena novakinja, Sveučilište u Rijeci, Filozofski fakultet u Rijeci, Odsjek za filozofiju

Siniša Glušac, kustos na stručnom osposobljavanju

Morana Cerovec, kostimografkinja

Jelena Kostović, novinarka

Nenad Vorih, akademski slikar

Helena Rubčić, studentica kiparstva

Katrin Novaković, studentica Likovne akademije u Zagrebu

Sandi Blagonić, kulturni antropolog

Višnja Kos, radnica u kulturi

Branimir Zlamalik, grafički dizajner, Oakville, Ontario, Kanada

Nada Benzia, prof. likovne kulture

Jaruška Majovski, kulturna radnica, lektorica i prevoditeljica, studentica komparativne književnosti i slovenskog jezika, Trst/Ljubljana

Neno Mikulić, akademski slikar

Eva Kovač, studentica povijesti umjetnosti

Aleksandar-Ivan Tatić, magistar kulturologije

Mia Roth-Čerina, arhitektica

Zoran Ćuk, grafički dizajner

Željka Frančić, prof. hrvatskog i njemačkog jezika

Biljana Petković, radnica u kulturi

Hrvoje Krstičević, filmski kritičar

Dominko Blažević, arhitektonski kritičar

Davor Horvat, fotografski dizajner

Irena Mihalinec, grafička dizajnerica

Aleksandra Ana Buković, magistra likovne pedagogije, magistra medijske umjetnosti i prakse

Tara Jelovac, studentica fonetike i lingvistike na Filozofskom fakultetu u Zagrebu

Antonija Veljačić , magistra animiranog filma i novih medija

Niko Mihaljević, dizajner i umjetnik

Marino Squarcia, programer

Lidija Butković Mićin, povjesničarka umjetnosti

Katie Ewald, plesačica, Canada

Branko Kovačič, glazbenik

Andrea Knezović, student Umjetničke Akademije u Osijeku

Aleksandra Radman Tomić, prof. engleskog i njemačkog jezika i književnosti

Josip Špicar, prevoditelj

Hrvoje Baričević, grafički djelatnik

Nataša Dragnić, književnica

Filip Despot, dizajner

Ana Bakmaz-Richter, prevoditeljica

Sebastijan Vojvoda, kustos, akademski slikar

Aleksandra Naumov, glumica

Mirna Morphis, dizajnerica

Marka Grbeša, magistra edukacije likovne kulture

Natalija Hrženjak, dipl. germ. i bibl.

Danijela Merunka, nezaposlena novinarka

Bobo Grujičić, djelatnik turističke agencije i glazbenik

Marina Vitković, prof. filozofije i hrvatskoga jezika

Veljko Danilović, likovni stručni radnik kiparskih tehnika

Dunja Milošević Zelić , profesorica komparativne književnosti i etnologije

Petra Rakamarić, arhitektica

Petra Begović, radnica u kulturi

Dina Lukić, mag. educ. art.

Anja Sabol, studentica glume i medija na Akademiji primjenjenih umjetnosti u Rijeci

Lubomira Peručičova, slikarica, designer, voditelj “Inicijativnog odbora za osnivanje područne glazbene škole u Korčuli 1995”

Vanja Jarni, radnica u kulturi

Stjepan Bartolić, ilustrator i strip crtač

Marta Stražičić, studentica animacije i novih medija

Josip Lukić, student filmske režije

Nera Miočić, novomedijska umjetnica

Tamara Gobo, kulturolog

Ana Tevšić Nauković, produkt dizajnerica

Lala Raščić, umjetnica

Ida Ister, arhitektica

Katarina Damčević, magistra kulturalnih studija

Iva Satara, prof. glazbe

Tihana Valent, samostalna umjetnica, dizajnerica, glumica

Ante Filipović Grčić, dizajner

Drago Car, freelance prevoditelj

Maja Žarković, glazbenica i menadžerica u kulturi

David Pauletta, tonski tehičar na TV i organizator kulturnih događanja

Ana Stipić Radulović, grafička dizajnerica

Marta Muždalo, arhitektica

Lucija Zaninović, studentica arhitekture

Tatjana Maras, grafički dizajner

Jasmina Fučkan, kustosica

Dino Rogić, glumac

Petra Slobodnjak, grafički dizajner

Timotej Šarec, grafički dizajner

Kristijan Vujičić, pisac

Vesna Jelić, grafički tehničar

Ivana Brajdić, dizajnerica

Maja Katić, glumica

Kristina Andlar Pešut, prof. sociologije i filozofije, dipl. Knjižničarka

Lana Matešić, povjesničarka umjetnosti i antropologijnja

Nera Nejašmić, apsolventica kroatistike i povijesti umjetnosti

Iva Kuljiš, studentica povijesti umjetnosti i engleskog jezika i književnosti

Arsenije Jovanović, redatelj, skladatelj, pisac

Dunja Skopljanac Peroš, slobodni umjetnik

Dragana Drobnjak, bibliotekar

Alma Šavar, dizajnerica

Diana Baljak, povjesničarka umjetnosti, profesorica francuskog jezika i književnosti

Matthias Kranebitter, kompozitor

Bojana Švertasek likovna umjetnica

Hana Konsa, novinarka, urednica portala Hera Znanje

Mario Kalogjera, filmski animator, dizajner digitalnih filmskih efekata

Tonči Čerina, arhitekt

Vesna Pisarović, pjevačica jazz i popularne glazbe

Nenad Marjanović Fric, rock glazbenik, novinar

Nela Simić, novinarka i kulturna radnica

Kaja Šišmanović, glumica i studentica režije

Ivan Sikavica, redatelj

Veronika Rešković, novinarka

Gorjan Tozija, filmski producent

Daniel Garcia, medijaš i glazbenik

Mirjana Grbac-Pismestrovic, slobodni novinar

Lovorka Prpić, arhitektica

Zorislav Knežević, grafički dizajner

Tihomir Matijević, akademski kipar

Ivan Cingel, arhitekt

Branka Hollingsworth, ilustratorica i grafička dizajnerica

Željka Sančanin, koreograf suvremenog plesa, slobodni umjetnik

Helena Popović, docentica na Fakultetu političkih znanosti Sveučilista u Zagrebu

Marko Matana, muzičar

Tonći Gaćina filmski redatelj

Stanka Brljević, grafička i video dizajnerica, digitalni mediji

Miha Turšič, umjetnik

Ivica Šimić, glumac i redatelj

Ozren Pupovac, filozof, esejist

Ivana Bošnjak, ak.slikarica-grafičarka, redateljica animiranog filma

Judita Horvatinović, slobodni umjetnik BA grafike

Željko Ljubobratović, novinar, glavni urednik portala Trusty.hr

Martina Babić, arhitektica

Elvira Crnić – studentica 3 godine Kulturalnih studija Filozofskog fakulteta u Rijeci

Iva Kranjčić, profesor filozofije i informatike

Tara Beata Racz, studentica slikarstva i psihologije

Martina Barbir, prvostupnica ekonomije-Menadžmenta u kulturi

Jelena Pašić, kulturna radnica

Ivana Čulić, novinarka

Vladimir Matijanić, novinar

Andrea Novak Barišin, keramičarka

Ana Miljanić, redateljica i predsjednica Društva za promicanje kulture i umjetnosti Cygnus

Nuša Hauser, muzikologinja, muzejska dokumentaristica

Darko Vidović – vanjski suradnik, organizacija kulturnih dogadjaja

Tea Tulić, spisateljica

Igor Lukić, profesor filozofije i talijanskog jezika i književnosti

Branimira Mrak, profesorica engleskog i njemačkog jezika i književnosti

Melanija Strika, prof. soc.

Jonathan Bailie, profesor i dramski pisac

Daria Čičmir, dizajnerica

Petra Held Potočnjak, akademski slikar

Maja Bilušić, direktorica firme Tura, za usluge u kulturi i turizmu

Ante Pavić, novinar

Tomislav Zule, nastavnik

Borislav Doklestić, arhitekt urbanist

Eva Cvijanović, redateljica, animator, kratkih animiranih neprofitabilnih filmova

Borna Vujčić, student dramaturgije

Dinka Bujas, povjesničarka umjetnosti

Mihaela Velina, književna prevoditeljica i autorica

Kristijan Jerković, mag. hist. Art

Nina Kamenjarin, umjetnica

Pavle Menalo, antifašist, umjetnik u postanku

Ivana Banovic, prevoditeljica

Tena Korotaj, studentica filozofije i germanistike/lingvistike

Gorana Vidović, prof. povijesti

Anica Franjul, nastavnica

Ivana Preiss, dizajner

Branko Pralica, akademski muzičar gitarist i profesor gitare

Dunja Knebl, glazbenica, profesorica jezika/prevoditeljica

Vedrana Premuž Đipalo, muzejska pedagoginja

Nerisa Hadžić, novinar

Tibor Keser, producent

Sunčica Križan-Kadi, profesorica hrvatskog jezika, učitelj savjetnik

Nikola Škorić, profesor filozofije i religiologije, doktorand na Odjelu za filozofiju Hrvatskih studija u Zagrebu

Marin Račić, arhitekt

Renata Sandifer, glumica

Miljenka Galić, arheolog

Darko Japelj, glumac

Zoran Vrabec, filmski redatelj, audio/video tehničar

Mladen Đaković, video snimatelj, montažer i redatelj

Agata Lučić, studentica Akademije likovnih umjetnosti

Vesna Batovanja, dr. phil.

Nerma Mehadžić, producentica

Željko Stojanović,fotograf

Antonio Sičić, magistar novinarstva, student diplomskog studija Povijesti na Filozofskom fakultetu

Ivana Vuković, fotograf/graficki dizajner

Darko Ciglenečki, prof. filozofije

Goran Vujasinović, prevoditelj

Ruža Martinis, studentica TTF-a na diplomskom sveučilišnom studiju, smjer- Teorija i kultura mode

Mate Žaja, dizajner vizualnih komunikacija

Jelena Ramljak, studentica sociologije i povijest umjetnosti

Jozica Krnić- fotoreporterka i novinarka

Boris Dundović, student arhitekture i urbanizma

Pero Mrnarević, akademski slikar – grafičar

Tomislav Soldo, arhitekt

Sonja Krivokapić, profesorica srpske književnosti i indologije i pisac

Katarina Đurđević, koreografkinja i plesna pedagoginja

Tonia Žanko – studentica arheologije

Nika Biloš, studentica filozofije i komunikologije

Zlatko Lukić, književnik

Mihael Giba, samostalni multimedijalni umjetnik

Dolores Kovačić, studentica Medijskih umjetnosti i praksi na Akademiji primjenjenih umjetnosti u Rijeci

Milan Majerović-Stilinović, novinar

Zeljka Bilićić, ak. slik. grafičar

Gordan Antić, filmski umjetnik, snimatelj zvuka

Biljana Šafaržik, ilustratorica i graf.dizajnerica

Tomislav Torjanac, samostalni umjetnik – ilustrator

Sanja Babeli, modni dizajner i kostimograf

Nikita Ivošević, pjevačica, glumica i plesačica

Lada Hršak, arhitekt

Ivona Lolić, profesorica likovne kulture

Saša Vlajo, arhitekt

Ina Herceg, studentica sociologije

Zoran Žmirić, pisac

Marko Marin, apsolvent povijesti i arheologije

Mihael Miklošić, medijski dizajner

Vesna Marin, profesorica engleskog i komparativne književnosti, umirovljenica

Silvana Srdoč, novinarka

Vanja Sviličić, redateljica

Vanja Jagetić

Mirela Dakić, studentica kroatistike i sociologije FFZG

Davor Ivankovac, pisac

Ivana Peranić, koreografkinja

Simon Morasi Piperčić, industrijski dizajner

Danijela Kitarović, knjižničarka

Ozren Kovačević, organizator kulturnih događanja

Karla Crnčević, apsolventica dramaturgije na ADU u Zagrebu

Ivana Horvat, dizajnerica

Miljenko Hajdarović, urednik Hrvatskog povijesnog portala

Saša Drach, novinar i prevodilac

Đurđica Rogoz, kulturna radnica

Lana Ujdur, producentica

Igor Bevanda, konferencijski prevoditelj

Marina Bauer, akademska kiparica

Senka Brkulj, profesorica hrvatskog jezika

Igor Presečan, arhitekt

Ita Kovač, književna prevoditeljica

Selma Spahić, redateljica

Sanda Majurec, skladateljica, čembalistica, pedagoginja

Ivan Bobinec, glazbenik u miru

Draženka Polović, prof.komparativne književnosti i filozofije

Miljenko Bernfest, arhitekt

Goran Dević, filmski redatelj

Ivana Janković, povjesničarka umjetnosti

Nataša Buljan, konferencijski prevoditelj

Dražen Šivak, glumac

Ania Škrobonja, umjetnica i kulturologinja

Daša Mamula, dipl. dizajnerica vizualnih komunikacija, Vanjska suradnica na Umjetnočkoj Akademiji u Splitu

Ana Tikvić, studentica glume

Tamara Damjanović, studentica kazališne režije i radiofonije

Marina Protrka Štimec, docentica, Filozofski fakultet, Zagreb

Mateja Šporčić, magistra hrvatskoga jezika i književnosti te komparativne književnosti; lektor i nastavnik

Lina Džuverović, radnica u kulturi

Ivan Dobran, djelatnik u kulturi, scenograf

Renata Marinković, graf. dizajner

Lucija Šilić, dizajnerica, konstrukcija ambalaže

Ivana Gabrić, povjesničarka umjetnosti i samostalna kustosica

Josipa Bronić, dizajnerica

Marijana Bronić, dizajnerica

Luka Dundović, student industrijskog dizajna

Edin Osmić, glazbenik i tekstopisac

Darko Petković, glazbenik

Ivana Franke, vizualna umjetnica

Katarina Apolonio, studentica na Akademiji likovnih umjetnosti na odsjeku za konzerviranje i restauriranje

Ivan Tofing, producent

Ana Šimić, knjižničar

Višeslav Laboš, mag. art. montaže i oblikovanja zvuka, glazbenik

Josip Horvat, novinar

Željka Ferenčić, prof. povijesti

Ela Pejčić, profesor engleskog jezika

Petar Radosavljević, docent na Filozofskom fakultetu Sveučilišta u Zagrebu

Emir Fulurija, novinar

Ognjen Persoglio, arhitekt

Nataša Mihoci, radnik u kulturi

Ana Šilović, povijesničarka umjetnosti

Ivana Pavleka, student, Akademija likovnih umjetnosti, Odsjek za konzerviranje i restauriranje umjetnina

Vicko Vidan, fotograf

Ida Butković, novinar

Robert Brečević, umjetnik (film, video, multimedija)

Nela Sert, novinar i dizajner

Željka Geber, viši konzervator- restaurator

Vlatka Vidović, arhitektica

Sretena Vrdoljak Roguljić, sociologinja

Davor Vrankić, akademski slikar

Silvija Vrankić, producentica

Nataša Bošnjaković, antropolog

Zoran Baljak, psiholog

Branka M. Abdelghani, radnica u kulturi

Petra Uglešić, dipl. konzervator-restaurator umjetnina,slikar

Daria Validžić, mag.novinarstva

Robert Zdarilek, ak. kipar

Andreja Jandrečić, magistra primijenjenih umjetnosti

Branimir Krištofić, sociolog

Ljubica Marčetić Marinović, doc.art. DVK UMAS, dizajnerica

Tamara Musulin, dipl.dizajner

Eva Winkler, ak. slikar-restaurator

Bojan Brajčić, glumac

Ana Šerić, snimateljica, montažerka

Tomislav Đurinec, student ADU

Petra Zanki, izvedbena i plesna umjetnica

Nada Debelić, slikarica

Ivana Čoh Šverko, kazališna redateljica

Iva Paska, sociologinja

Milica Đilas, muzejska pedagoginja, profesorica povijesti umjetnosti

Roko Miličić, student Arhitektonskog fakulteta u Zagrebu

Elvira Peyraud, knjiznicarka

Tomislav Tomić, akademski slikar grafičar

Kristina Vuković, studentica ADU

Ivica Hrastović, dr.sci., prof. – umirovljenik

Alaksandar Švabić, kazališni redatelj

Krunoslav Hržić, tekstopisac

Nikola Kovač, web dizajner

Andrea Gotovina,plesna pedagoginja

Renata Škrinar, fotograf

Marita Katunarić, studentica sociologije

Maja Sviben, dramaturginja

Luka Zima, skladatelj

Magdalena Petrović, radnica u AV djelatnostima

Lidija Jablan-Jandrić; socijalni pedagog

Andrea Pliško, prvostupnik kulturologije

Nataša Raus, prof. pov. umjetnosti i etnolog

Mirna Petrović, studentica Umjetničke Akademije Osijek

Damir Sekulić, arhitekt

Kristina Smoljanović, kulturologinja

Branka Plosnić, akademska glazbenica, nastavnica violine

Sanja Drakulić profesor povijesti i sociologije

Mario Tucman, glazbenik, izdavač

Dobrila Delonga Momić, grafički dizajner

Iris Klarić, dizajnerica

Luka Kunčević, skladatelj

Ivan Josipović, docent na Odjelu za povijest umjetnosti Sveučilišta u Zadru

Ivana Beroš, arhitektica

Koviljka Ljuština, studentica Kulturalnih studija, Filozofski fakultet Sveučilišta u Rijeci

Ivan Kunjašić, dizajner

Ivo Parać, novinar

Thibault Jourber, prevoditelj i asistent u obrazovanju mladih delikvenata

Vid Adam Hribar, dramaturg

Igor Bararon, neovisni producent

Nada Bogdanović, akademska slikarica-grafičarka, viša restauratorica

Goran Kuretić, ton majstor

Franjo Kiš, grafički dizajner

Silva Tomanić Kiš, nakladnica

Irena Grgurić, sociologinja

Joško Gamberožić, grafički dizajner

Gildo Bavčević, multimedijalni umjetnik

Igor Vukobratović, mag. phil.

Petar Vranić, glazbenik

Velimir Marinković, grafički dizajner

Melita Spahić Bezjak, samostalna plesna umjetnica, plesač i koreograf

Natalija Škalić, umjetnica

Sara Parađiković, studentica muzičke akademije

Danko Steiner, fotograf

Petra Rukelj, studentica povijesti umjetnosti

Jadranka Bargh, kazališna umjetnica

Matija Kralj, akad.kip, mag. animiranog filma i novih medija, asistent na istraživanju i produkciji pri kustoksom kolektivu BLOK

Tjaša Kalkan, vizualna umjetnica i prevoditeljica

Petrit Çeku, glazbenik

Marija Saraga, muzikologinja i producentica

Staša Čelan, filmski montažer

Nikola Vuletić, sveučilišni nastavnik (izv. prof.)

Lidija Nonveiller, umirovljenica

Antonia Diklić, studentica

Ivana Bahun, prof. engleskog jezika i češkog jezika i književnosti

Marko Mišković, student modnog dizajna pri TTF-u

Magdalena Kudelik, magistar likovne kulture

Pero Kvrgić, glumac

Nevenka Stipančić, glumica

Tvrtko Štajcer, glumac

Marin Lisjak, student dramaturgije; komparativne književnosti; kroatistike

Jelena Rajak, teatrologinja i prevoditeljica

Danica Juričić Spasović, dipl.novinarka

Davor Curić, grafički dizajner

Iva Lipovac, lutkarska pedagoginja

Nikola Bojić, povjesničar umjetnosti i dizajner

Dunja Matić, magistra kulturologije

Marija Renčar Horvat,akademska glazbenica

Dr.sc. Branko Ančić, znanstvenik, sociologija

Ivan Talijančić, redatelj

Ira Payer, dizajnerica

Goran Jovanović, dizajner i fotograf

Toni Lozica, pjevač i moreškant

Sonja Tešinski Kunčević, prof. francuskog i češkog jezika i književnosti

Ivan Živalj, filmski i TV montažer

Anita Šurkić, slobodna umjetnica

Tina Rajić, apsolventica povijesti umjetnosti i muzeologije

Vesna Šaronja, dipl.knjižničarka

Miro Roman, arhitekt

Tomislav Jurica Kaćunić , diplomirani dizajner

Irena Curić, studentica povijesti umjetnosti i anglistike

Anita Bastašić, producentica

Nevena Kereša, studentica arhitekture

Edi Sorić, pjesnik

Marija Škaričić, akad. glumica i doc.art na ADU

Alen Munitić, direktor Festivala mediteranskog filma Split

Marko Torjanac, glumac i redatelj

Marko Tadić, akademski slikar

Marija Deželjin, studentica hungarologije i fonetike Filozofskog fakulteta u Zagrebu

Vilka Alfier, filmska djelatnica

Marko Mandić, student komparativne književnosti na Filozofskom fakultetu u Zagrebu

Chiara Bonfiglioli, istraživačica u Centru za kulturološka i povijesna istraživanja socijalizma (CKPIS) u Puli

Melita Sciucca, profesorica

Sanja Burazin, magistra slikarstva

Lucija Curavić, studentica komunikologije na Hrvatskim studijima u Zagrebu

Lado Skorin, producent

Bruna Carev, mag. likovne kulture i likovnih umjetnosti

Teo Aničić, glazbenik

Igor Zelić, akademski snimatelj

Goran Navojec, glumac

Carmen Lozano Bright, kulturna radnica i novinarka, Spain

Danica Selem, arhitektica

Miran Barulek, kulturni antropolog

Božidar Alajbegović, urednik i književni kritičar

Tea Čolić, student kulture i turizma, clan udruge u kulturi- udruga lutkara amatera Zlatousti

Vanja Stojković, multimedijalni umjetnik i marketing koordinator

Luka Zorica, student njemačkog jezika i književnosti i povijesti

Ivana Karačonji Rupčić, scenaristica

Sandra Brajković dipl.ing.arh.

Lucija Kukica Ćosić knjižničarka

Ivan Radman, slikar

Andrea Crnković, redateljica, glumica, arhitektica

Mirjana Ćosić Premuš, prevoditeljica

Ivana Kljajić, prvostupnik kulturologije i student diplomskog studija kulturologije pri Filozofskom fakultetu u Rijeci

Tjaša Ogrinec, studentica multimedije, oblikovanja i primjene

Sven Pepeonik, direktor fotografije

Lorena Vlahovski, studentica produkcije na ADU

Darko Šimunović, djelatnik na filmskim snimanjima

Morana Komljenović, filmska redateljica i producentica

Dragana Ileš, grafička dizajnerica

Ivna Franić, glazbena kritičarka i promotorica

Doris Fatur – freelance fotograf/stilist

Davor Bešvir, restaurator

Damjan Uzelac, arhitekt

Boris Vidović, prevoditelj i arhivist

Momir Divjak, voditelj neprofitnog medija

Teja Knežević, studentica sociologije i povijesti umjetnosti

Sanja Bojanić, CAS SEE, Sveučilište Rijeka

Katarina Crnčić, kulturna radnica

Mirna Ukrainčik Jovanovski, studentica latinskog jezika i judaistike

Andrea Kustić, Grafički dizajner

Barbara Balen Domazetović, mag.cult.

Vojislav Mazzocco, novinar

Vanja Zubović, magistrica komparativne književnosti

Luca Klobas, glumac

Božica Dragaš, dipl. knjižničarka, prof. hrvatskoga jezika i književnosti, spisateljica

Maruška Aras, studentica glume na Akademiji dramske umjetnosti

Martina Jurišić, magistrica kroalotogije

Jadranka Šoljan, slobodna umjetnica

Mateja Kušić, prof.mag. psihologije

Ines Čulo, mag. engleske i hispanske književnosti

Ivan Slipčević, akademski snimatelj

Iva Raič Stojanović, povjesničarka umjetnosti

Tomislav Krstanović, glumac

Sandra Bastašić, filmska montažerka

Martina Ivanković, kostimograf

Matea Stanić, studentica kroatologije

Filip Tenšek, student komparativne književnosti

Boris Leiner, glazbenik i kipar

Nela Vlašić, novinarka

Marijana Anna Martelock, producentica

Dunja Ercegović, studentica ”Kulture i turizma” i kantautorica

Maja Čuljak, kulturna radnica

Denis Šijanski, televiziski snimatelj, fotograf

Luko Marčinko, freelancer, fotograf

Zorana Mandić, studentica/slobodna fotografkinja

Dan Ibrahimović, student kiparstva, ALU Zagreb

Karlo Kurka, student sociologije

Ognjen Karabegović, freelance fotograf

Dahna Borojević, apsolventica književnosti i kulture engleskog jezika i komparativne književnosti

Kristina Josić, magistra pedagogije i informacijskih znanosti

Nives Matijević, novinarka

Antonia Kunjašić, fotografkinja

Dragan Radaković, glazbenik i glazbeni pedagog

Andrea Žuljan, asistent u produkciji/režiji

Martina Janžek, studentica kroatistike

Nikolina Cukrov, prof. Hrvatskoga jezika i književnosti

Marija Prusina – montažerka

Štefica Bartolin, koordinatorica filmskog programa MM centra

Matilda Sorić, akademska glumica

Viktor Kučalo, glazbenik / student računarstva

Katja Šunjić Kudin, kostimografkinja

Pravo Uidl, 3D Artist

Ivica Keršić, student arhitekture

Kornel Šeper, kulturni radnik

Petra Jerić, studentica talijanskog i francuskog jezika

Iris Mačukat, studentica mode

Danica Salvaro, magistra kulturologije

Ana Čveljo, likovna kritičarka i radnica u kulturi

Sonja Tarokić, filmska redateljica

Bella Rupena, kustosica

Matko Matija Marušić, stručni suradnik na Institutu za povijest umjetnosti

Ivan Capan, arhitekt

Irma Kovačić, profesor jugoslavistike i filozofije, dipl. knjižničar, novinarka i spisateljica

Igor Despot, povjesničar

Sandra Đukić, dizajer

Jagoda Glagoljević, profesorica engleskog i ruskog jezika

Višna Mamić, scenaristica/redateljica

Danilo Milovanović, glumac, Srbija

Ivana Jandrić, magistra antropologije i etnologije i kulturne antropologije

Katja Radoš-Perković, profesorica, glazbenica i prevoditeljica

Željka Tonković, sociologinja

Ivana Jozić, plesačica/glumica

Snježana Šlibar, dipl. komparatistica književnosti i knjižničarka

Mitar Matić, slikar

Marko Kučan, apsolvent komparativne književnosti i filozofije na FFZG

Maja Zeman, povjesničarka umjetnosti

Francesco Santoleri, student stranih jezika

Ksenija Turčić, izv. prof. art., umjetnica

Ivana Družetić, mag. etnologije i kulturne antropologije i mag. muzeologije

Lana Gruić, dizajnerica

Ante Krizmanić, arhitekt

Ana Ofak, znanstvena radnica i spisateljica, povijest umjetnosti i medija, Berlin

Marijan Felver, glazbenik, dj, producent

Matko Buntić, dizajner

Ana Orlić, studentica arhitekture

Lea Vukonić, Magistar primijenjenih umjetnosti

Nada Benić, apsolvenica povijesti umjetnosti ruskog jezika i književnosti

Lara Glavić Končar, dizajner

Mario Vijačkić, modni dizajner

Dubravko Sertić, magistar likovnih umjetnosti

Marina Dujmović, studentica diplomskog studija povijesti umjetnosti

Nebojša Zelić, viši asistent Odsjek za filozofiju, Filozofski fakultet u Rijeci

Tamara Šoletić, glumica

Anđela Šimunac, djelatnik u kulturi

Ivana Grašić, akademska glazbenica

Dubravko Matanić, kulturni radnik

Karmen Dada, multimedijalni umjetnik, prof.lik.kulture

Vjeran Periček, aranžersko-scenografski dizajner

Melita-Petra Ivanović, akademska kiparica

Andrea Šarić, diplomski studij menadžmenta u kulturi i kreativnim industrijama, Copenhagen Business School, Kopenhagen

Suzana Rutnik, novinarka/producentica

Erik Mrakovčić, glumac

Nives Paškov Milošević, dipl. krjižničar

Ivan Penović, dramaturg

Alica Kolaric, prof. filozofije i komp. književnosti, knjižničar

Ivan Kristijan Majić, redatelj

Dubravko Torjanac, redatelj, prevoditelj, lutkar

Silvio Mumelaš, glumac

Ivan Kristijan Brezović, grafički dizajner

Alen Đurica, scenarist

Franka Palada, studentica anglistike i talijanistike

Roko Crnić, vizualni umjetnik, glazbenik

Tanja Stanić, slobodna umjetnica

Aneta Lalić, Antifašistička liga RH

Bojan Glavašević, asistent na Odjelu za lingvistiku FFZg

Emina Bužinkić, Centar za mirovne studije

Petra Jurlina, CMS

Hrvoslav Pavić, diplomirani novinar

Vlatko Čerić, dr. sc., professor emeritus Sveučilišta u Zagrebu

Tatjana Škarić-Jurić, dr.sc., dr.med., antropologinja

Mladen Domazet, filozof i istraživač

Duško Topić, glazbeni pedagog u mirovini

Vanda Sabolović, krajobrazna arhitektica

Vilim Pavlović, mag. hist.

Luka Bulian, mag. soc., univ. bacc. oec.

Dina Ivas, magistar povijesti

Lidija Lončar, magistra informatologije

Vesna Teršelič, mirovna aktivistica

Goran Šimac, novinar

Nela Valerjev Ogurlić, novinarka

Davorka Blažević, novinarka Slobodne Dalmacija, gl.urednica tris portala

Franciska Cettl, PhD student, rodne studije

Leda Sutlović, politologinja

Tamara Dorčić, prof. engleskog jezika i književnosti i pedagogije

Davorka Pekišić, prof. hrvatskoga jezika

Andrea Knežević, prof. likovne kulture

Nataša Bogdanović Jadronja, prof. povijesti

Josip Kišić, prof. povijesti i geografije

Tomislav Zorić, prof. povijesti i geografije

Darko Lukić, profesor

Jordan Vudrag, profesor

Sven Cvek, profesor

Eva Jerić, profesor hrvatskog jezika i književnosti

Nikola Leskovar, profesor hrvatskog jezika i književnosti

Marijana Mijatović, profesor hrvatskog jezika i komparativne književnosti i profesor portugalskog jezika i književnosti

Dunja Pavlović, profesor hrvatskoga jezika i književnosti

Ana Faber, profesor povijesti

Petra Rodik, socologinja

Igor Atlija, student informatike i arhivistike

Krešo Puklavec, student novinarstva

Tamara Kranjčić, studentica anglistike na FFZG-u

Mateja Pribanić, studentica filozofije

Lucija Duda, studentica fonetike i talijanskog jezika i književnosti

Andrea Kovač, studentica i novinarka

Ela Filipec, studentica Krajobrazne arhitekture, Agronomski fakultet

Anja Stević, studentica novinarstva

Gabrijela Martić, studentica povijesti, Upravni odbor Hrvatskog debatnog društva i Mreže mladih Hrvatske

Ana Marjančić, studentica Tekstilno-tehnološkog fakulteta

Paola Peršić, web dizajnerica

Darko Ždralović, pisac, maser, model i SSS ekonomske struke

Milan Ivanić, profesor

Nino Zubović, profesor

Slobodan Tomić, profesor

Bojana Trp, profesor

Matija Rubinić, profesor

Suzana Kačić-Bartulović, profesorica

Ksenija Marec, profesorica

Gorana Šojat, stručna suradnica za promidžbu, marketing i odnose s javnošću

Srećko Jelušić, umirovljeni sveučilišni profesor

Dražen Požarić, urednik i novinar portala parentium.com

Renato Stanković, znanstveni novak

Ranko Stojić, glumac, kazalište Trešnja Zagreb

Jadranka Hodanić, likovna umjetnica, prevoditeljica

Vladimir Gojun, filmski i TV montažer, docent na Akademiji dramske umjetnosti

Filip Pračić, student arhitekture i urbanizma

Damir Ljutić, arhitekt

Gabrijela Rukelj, slikarica

Mirna Petani, profesor englekog i ruskog jezika, prevoditeljica

Mia Gvozdić Michl, kulturolog i producent

Simon Bogojević Narath, akademski slikar

Ivana Sinovčić, studentica, Tekstilno-tehnološki fakultet

Luka Bogdanić, docent na Odsjeku za filozofiju Filozofskog fakulteta

Karolina Katić, suradnik u marketingu – aranžersko scenografski dizajner

Hana Sirovica, apsolventica komparativne književnosti

Tanja Dabo, izv. prof. mr. art.

Jasmin Đečević, glazbenik, član grupe My Buddy Moose

Rujana Rebernjak, povijesničarka dizajna, studentica doktorskog studija na Royal College of Art, London

Marko Ferković, filmski montažer

Danijel Ljuboja, glumac

Lovro Novosel, student ukrajinistike i južnoslavistike

Bojan Gagić, multimedijalni umjetnik

Luka Knezević, filmski djelatnik i asistent postprodukcije na Praškoj Filmskoj Školi (PFS)

Jelena Škrabe, mag.art.,voditeljica Gradskog muzeja i galerije Jastrebarsko

Draško Zidar, glumac

Mladen Bizumić, likovni umjetnik

Beti Lučić, glumica

Lea Horvat, komparatistica književnosti, povjesničarka umjetnosti, doktorandica povijesti (Universität Hamburg)

Petra Šarić, mag. filozofije i pedagogije

Tamara Ivić, modni dizajner

Danijel Badanjak, kulturni radnik

Sanjin Hasanefendić, kulturni radnik

Danira Gović, glumica

Branimir Pofuk, novinar

Tina Tešija, sociologinja

Dijana Abramović, profesorica hrvatskog jezika i književnosti

Daria Grudić, novinarka

Irena Sertić, kustosica

Branka Jagetić, dizajner

Ena Subotić, inspicijent

Vanja Brkljač, student doktorskog studija filozofije na Filozofskom fakultetu

Saša Joka, modni urednik, stilist i free-lance kreativni direktor

Natalija Djordjević, glumica

Ištvan Širola, glazbenik i fotograf

Hani Domazet, scenaristica i redateljica

Dijana Buškariol, dipl.kroatolog

Aleksandar Dragaš, glazbeni kritičar

Dominik Markušić, dizajner

Tea Šegon, mag.cult

Jasmin Krpan, fotograf

Ida Fučić, muzejski tehničar, performer

Ana Prolić, dramaturginja

Krešimir Buden, dizajner

Daniela Bilopavlović Bedenik, povjesničarka umjetnosti

Nadia Geras, redateljica

Ivana Müller, koreografkinja, redateljica, umjetnica

Maksin Pužar, mag. etn. i kult. antropologije / muzeologije i upravljanja baštinom

Maja Hinić, dipl. komparatist književnosti i prof. franc. jezika i knjiž.

Vjeran Zuppa

Ana Telišman, studentica 4. godine studija povijesti umjetnosti te muzeologije i upravljanja baštinom

Dubravka Miletić, glumica

Deni Horvatić, student filozofije i povijesti umjetnosti

Slaven Škapul, magistar kulturologije

Rusa Trajkova, akad. graf.

Ana Mihalić, magistrica fotografije

Frane Rogić, akademski slikar

Nevena Ilić, magistra povijest umjetnosti i informacijskih znanosti smjer muzeologija

Tamara Bakran, knjižničarka

Andrej Karavanić, dizajner

Ana Nevešćanin, profesorica hrvatskog i talijanskog jezika i književnosti

Lana Ćosić, akademska glazbenica

Renih Latica, mr.glazbe

Ana Brebrić, bacc.ing.arch.

Vanda Velagić, studentica glume u Rijeci

Bojan Ocvirek-Mijatović, filmski i TV montažer

Dijana Vidušin , glumica

Ivana Miličić, dizajnerica

Valentina Radoš, kustosica

Ivana Pejić, kulturna radnica

Enia Kukoč, studentica arhitekture

Ana Cvitaš, kreativna producentica

Denis Gržetić, fotograf

Lukša Benić, kulturni radnik

Vančo Rebac, akademski slikar, strip crtač i grafičar

Venko Ćurlin, ovlašteni arhitekt

Feodora Gubaš Štifanić, grafička dizjanerica

Jelena Cikatić, multimedijalni umjetnik

Ivana Bubnjević, studentica indologije i lingviste Filozofskog fakulteta

Tina Busatto, arhitekt

Domagoj Šavor, diplomirani inženjer zračnog prometa

Ana Marija Abramović, prevoditeljica

Petra Ferara, prof. engleskog jezika i knjizevnosti, dipl. etnologinja

Slavica Marin, umjetnica i galeristica

Slobodan Kokotović, stručni referent, član HDLU-Istre

Marika Toth, novinarka u mirovini

Zoran Prodanović Prlja, glazbenik

Ana Kovačić, multimedijalna umjetnica

Vivien Cvitić Trojak, prevoditeljica

Andrea Božić, koreografkinja, umjetnica

Đurđica Mirić, studentica povijesti umjetnosti i informacijskih znanosti

Vedran Kolac, multimedijalni umjetnik

Latica Škubonja, prof. povijesti, latinskog jezika i rimske književnosti

Žarko Savić, glumac

Zvjezdana Bubnjar, djelatnica u kulturi

Zoran Đurđić, glazbenik, kompozitor

Dijana Brnić, asistentica redatelja, Theater an der Ruhr, Mülheim /Ruhr, Njemačka

Tatjana Božić, filmska redateljica

Suzana Belošević, sociologinja

Mario Zaccaria, arheolog

Mate Ugrin, filmski redatelj

Biserka Zacek- Plazibst, ing. kulturna radnica

Tim Hrvaćanin, novinar

Zoran Sudar, redatelj

Mirjana Konta, profesor likovne kulture

Ana Lučin, novinarka

Renata Horvat-Dronske, mr.sc., prof. njemackog jezika i sociologije

Andrej Šimić, profesor filozofije i sociologije

Marko-Luka Zubčić, doktorand filozofije

Saša Lončarić, kulturni radnik

Frano Petar Zovko, arhitekt

Manja Horvat, etnolog

Sonja Vojinović, umirovljenica

Rade Vojinović, umirovljenik

Stefana Došen, profesorica klasične filologije

Hana Katanić, studentica povijesti umjetnosti

Dora Jerbić, arhitektica

Damir Martinović Mrle, glazbenik

Jelena Novaković, Sociolog, British Council, Croatia

Ranko Pecikozić, učitelj likovne kulture

Sanja Dević, plesač i pedagog suvremenog plesa u mirovini

Branislava Liješević, menadžer u kulturi

Aleksandra Brnetić, novinarka, umirovljenica, Berlin

Sanja Tomljenović, studentica produkcije scenskih i izv. umjetnosti, ADU Zagreb

Tonči Bakotin, oblikovatelj zvuka, Split

Andrea Rožić, prevoditeljica

Daniel Pavlić, djelatnik u kulturi, umjetnik

Anela Đukan, arhitektica

Antonija Primorac, anglistica

Kristina Leko, umjetnica, sveučilišna nastavnica, Universität der Künste Berlin

Martina Ivanko, studentica hrvatskog jezika i književnosti i filozofije

Danica Dakic, umjetnica

Hrvoje Polan, fotograf

Slavenka Drakulić, novinarka i književnica

Dunja Blažević, kustosica i povjesničarka umjetnosti

Gorana Marin, glumica

Darinka Klipa, prof. hrvatskog ili srpskog jezika i jugoslavenskih književnosti

Milan Cimeša, mr.sci., novinar Novosti

Gordana Visković, prevoditeljica

Mira Dajčić, terapeut i edukator

Marija Lacko, prof. književnosti

Tomislav Huić, mag.art.

Liba Peršinović Levi, medicinska sestra u penziji i slikarica

Borna Aaron Grčević, grafički dizajner

Alma Trauber, kustosica

Dean Zlovolić, slikar

Josip Antić, novinar

Matej Perč, student filozofije

Anka Ferić Marković, arhitektica

Rada Iveković, profesorica univerzieta, Pariz

Irena Meglajec, dipl. graf. dizajner

Dalibor Laginja, likovni umjetnik i scenograf

Damir Varat, dizajner

Marko Gutić Mižimakov, vizualni umjetnik

Tomislava Cigić, grafička dizajnerica

Žarko Vugrinčić, grafički dizajner

Morana Zajec, prof. kroatologije i filozofije

Miodrag Gladović, glazbenik

Nevenka Kovačić, prof. engleskog i talijanskog jezika

Ivana Tukić, studentica, Media and Communication studies, Ljubljana

Goran Tomka, istraživač u kulturi

Zvonimira Obajdin, glazbenica

Jasmin Novljaković, doc.art. Umjetnička akademija u Osijeku

Daniela Pintarić, kiparska dizajnerica i dipl. povjesničarka umjetnosti te prof. francuskog jezika i književnosti

Tanja Šljivar, dramska spisateljica

Jan Kerekeš, glumac

Nada Maleš, fotografkinja i grafička dizajnerica

Jandre Drmić, prof. hrvatskog jezika

Dijana Gerić, glumica-lutkarica

Maja Veldt-Poklepović, knjizničar

Damir Čučić, radnik

Lorena Monica Kmet, književna prevoditeljica

Sonja Krsnik, tekstilni dizajner

Jasmina Cibić, vizualna umjetnica

Siniša Jović, novinar

Tomislav Kurelec, filmski i kazališni kritičar

Tamara Visković, prof. filozofije i povijesti umjetnosti

Darko Bednjanec, virtualni umjetnik u virtualnoj državi u mirovini

Borjan Pavlek, dizajner

Sanja Pamuković, arhitektica

Tijana Trputec Strčić, konzervatorica-restauratorica

Karlo Silić, poštar, pjevač benda Špurijus

Gorana Rajčić, prevoditeljica i profesorica talijanskog jezika i književnosti i diplomirani arheolog

Matija Matijević, menadzer u muzici i violinist

Jelena Mihnjak,dipl. knjižničar i prof. hrv. jezika i književnosti, voditeljica knjižnice Umjetnička akademija u Osijeku

Danko Wylupek, majstor stakla

Davor Hranjec, računalni tehničar i muzičar

Mirjana Čepić, slobodni umjetnik

Luka Plazonić, slobodni umjetnik

Mada Peršić, doktorica medicine, studentica glume na Akademiji dramske umjetnosti u Zagrebu

Estera Ameršek, krajobrazni arhitekt

Igor Čaljkušić, sveučilišni nastavnik

Anita Jeličić, knjižničar-administrator

Ivana Vukšić, umjetnica

Martina Novaković, psiholog

Marin Tudor, slobodni umjetnik

Sunčica Damjanović, aktivistkinja civilnog društva

Tatjana Grabić-Besenić, dipl ing arch

Katarina Zlatec, mag. dizajna

David Smithson, umjetnik, Zagreb / Berlin

Marija Radoč, kustosica

Tomislav Marjanović, arhitekt

Kate Sutton, art writer, Zagreb

Ivan Marenić, dipl. muzeolog

Natali Geber, glumica

Snežana Josimović, slobodna umjetnica

Tihana Ostreš, lutkarica

Ana Benzon, glazbenica

Snježana Berak, dipl.knjižničarka

Dino Škare, glumac i student komunikologije

Vedran Brblić, psiholog

Slobodanka Antičić, dokumentaristica

Hrvoje Havaić, muzeolog

Dora Budor, artist, New York

Marin Borovčić Kurir, student multimedije u Danskoj

Siniša Škarica, glazbeni pisac

Sanja Maksan, predsjednica udruge Slobodan ulaz

Dušanka Babić, prof. komparativne književnosti i filozofije

Ivana Mikulić, dizajner unutrašnje arhitekture / tekstilni dizajner

Tihana Maravić, kulturni radnik

Karla Šuler, vizualna umjetnost

Lara Ušić, visual artist

Vladimir Glisic, Art-ist

Ronald Fak, grafički dizajner

Sanda Brkašić, organizator kulturno-zabavnih programa

Ivan Restović, magistar filozofije

Danijela Oberhofer, kulturalni management

Dona Danon, soc.antropologinja

Igor Rogulj, arhitekt

Silva Dubravec, dipl.ing.grafičke tehnologije

Marica Zanetić Malenica, novinarka u mirovini

Ana Savić Gecan, kostimograf

Pedja Bajović, stand-up komičar

Jurica Pušenjak, student slikarskog odsjeka na ALU

Jasminka Tuksar, diplomirani filozof i kroatolog

Ivana Barać, prof. psihologije

Aleksandra Brzić, novinarka

Zlatko Gall, novinar i pisac

Stella Švacov Miletić, inspicijent, Zagrebačko kazalište mladih

Ana Šafar, dipl. ing. arhitekture

Lidija Tomeljak, arhitektica

Kornelija Gavranović Jevtović, prof. fonetike

Tomislav Košta, glazbeni pedagog

Ana Katar Novak, grafički dizajner

Božo Rudež, publicist

Zlata Maltaric Benedetti, profesorica komparativne knjizevnosti i prevoditeljica

Sanja Rocco, dizajner, predavac

Dr. sc. Tijana Čupić, dipl.ek., prevoditeljica s engleskog i njemačkog

Nenad Dogan, profesor, Sveučilište u Zagrebu, Arhitektonski fakultet, Studij dizajna

Boris Čelar, dizajner

Sandro Đukić, vizualni umjetnik

Tina Hofman, kazališna umjetnica

Ivo Štivičić, književnik

Mirjana Štivičić, lektorica (hrvatski jezik)

Nebojša Lujanović, slobodni umjetni

Željko Slunjski, novinar i publicist

Bojana Kos Grabar, sociologinja / ekologinja, dizajnerica, samostalna poduzetnica u kulturi za zastitu prirode i životinja

Goran Jurić, operni pjevač

Tomislav Bogdan, sveucilisni nastavnik, izvanredni profesor na Odsjeku za kroatistiku Filozofskog fakulteta u Zagrebu

Matea Benvin, studentica povijesti umjetnosti

Dunja Perić, prevoditeljica

Vesna Domany Hardy, publicistkinja i prevoditeljica

Dražen Dabić, nakladnik i antikvar

Lana Pukanić, urednica portala Muf

Jurica Hrenić, glazbenik, skladatelj

Ines Sućeska, dipl.ing graf.tehnologije

Tea Vučić, studentica engleskog i portugalskog

Maja Jakuš-Mejarec, magistra kroatologije

Irany Brstilo, bacc. arch.

Igor Lumpert, saksofonist/ skladatelj

Jelena Graovac, glumica

Aleksandra Majstorović, povjesničar umjetnosti

Vesna Baranović, mag. dizajna

Sunčica Fradelić, vizualna umjetnica

Anđelka Polovina, politolog i prevoditelj

Melina Marelja, dizajner

Irena Topić, umjetnica

Sven Mihaljević, snimatelj

Karolina Hitrec, grafičar, nezaposlena

Delimir Rešicki, književnik

Bruna Bebić, glumica

Andrej Kurtin, likovni umjetnik

Drago Mlinarec, glazbenik

Siniša Hajduk, redatelj

Ema Pavlović, studentica novinarstva

Želimir Koščević. povjesničar umjetnosti

Remza Koščević, arheolog dr.sc.

Ana Drašković, prevoditeljica

Angela Richter, režiserka i autorica

Tea Ovničević, studentica sociologije

Dora Mrčela, sociologinja

Petra Zidarić Györek, magistra umjetnosti-glazbena teoretičarka

Anita Kargotić, dizajner / primijenjena umjetnost

Nika Jurčić, prof.pov.umjetnosti i francuskog jezika

Tomislav Čop, mag. str. povijesti umjetnosti i filozofije

Tin Lemac, dr. sc. književni teoretičar i kritičar

Erick Stojšić, umjetnik i duhovni zabavljač

Branko Vukšić, novinar

Tamara Kolarić, filmska kritičarka

Slaven Berić, glazbenik

Miki Solus, muzičar

Maja Mustač, mlada povjesničarka umjetnosti

Igor Kordej, strip – crtač, ilustrator

Nada Debelić dipl.slikarica

Mirko Banjeglav, dipl. politolog, umirovljenik

Vltava Muk, etnologinja i povjesničarka umjetnosti

Dubravka Ugrešić, književnica

Aleksandar Antić, glazbenik, TBF, Split

Marijana Gradečak, arhitektica

Ozren Loparić, student i budući profesor povijesti

Zoran Klasić, geometer i ex gitarista grupa Grč i Let 3 iz Rijeke

Ema Žufić, studentica anglistike i pedagogije na FFRI

Dr Darko Suvin, kritičar, pjesnik, sveuč.prof. u miru

Sara Večeralo, studentica sociologije i kroatologije

Anika Žegarac, studentica kulturologije

Paolo Magelli, redatelj

Davorin Horak, urednik

Mirna Dora Ristić, umirovljenica, izdavaštvo-prijevodi

Petra Bušelić, magistra anglistike i kroatistike

Martina Kramer, likovna umjetnica

Maja Vrvilo, filmska redateljica i montažerka

Žarko Paić, pisac i sveučilišni profesor

Evaine Le Calvé Ivičević, profesor

Jasminka Domaš, književnica

Dr.sc.Višnja Kukoč, dipl.ing.arh. viša predavačica na sveučilištu

Snježana Jevšovar Knežević, slobodni umjetnik

Vlado Martek, likovni umjetnik, pjesnik, bibliotekar

Brankica Radić, nakladnik, prevoditeljica

  1. sc. Andrej Žmegač, povjesničar umjetnosti

Franjo Nagulov, profesor, pisac

Mirko Ilić, dizajner

Ira Prica, performer

Mio Vesović, fotograf

Ana Bihar, kulturni menadžer

Tea Kantoci, magistrica novinarstva

Ivana Maričić, studentica muzikologije

Ivan Grobenski, student komp. knjizevnosti; umjetnički kolektiv Moskau

Ivan Gundić, student novinarstva, fotograf, umjetnički kolektiv Moskau

Ninoslav Kopač, novinar

Ana-Marija Krnić, studentica povijesti umjetnosti i francuskog jezika i književnosti

Tihomir Kološić, učitelj plesa i koreograf

Sandra Bartolović, novinarka

Ljubomir Tot, prevoditelj

Karlo Hubak, muzičar

Mirna Kapetanović, koordinator produkcije na filmu

Ana Marković Čunko, kulturologinja

Marina Kožul, radnica u kulturi

Leo Štedul, prevoditelj

Jana Dolečki, teatrologinja/novinarka

Sanja Grbin, radnica u kulturi

Mirjana Delhunija, umirovljenica

Ljubica Katunar, mr. sc. etnologije, arheologija.

Danica Katunar, profesorica engleskog jezika

Marko Rojnić, asistent, ADU

Ranko Lukas, arhitekt

Nikolina Trbojević, arhitektica

Damjan Božinović, student magisterija komparativne književnosti na univerzitetu u Utrechtu, Nizozemska

Tin Vlainić, student Akademije primijenjenih umjetnosti u Rijeci

Marijana Bete, prof. francuskog i ruskog jezika i knjizevnosti

Ivan Jergović, prof. sociologije i filozofije

Boris Dudaš, izv. prof. dr. sc., Filozofski fakultet u Rijeci

Antonino Šimić, glazbeni producent

Eva Marković, studentica povijesti umjetnosti

Stjepan Puača, medijski tehničar

Vlatka Vidović, arhitektica

Ksenija Filipović, profesor njemačkog jezika i književnosti i prevodilac

Tvrtko Klarić, prevoditelj i nakladnik

Andrija Zafranović, filmski montazer-redovni profesor audiovizuelnih umjetnosti

Iva Sokol, prevoditeljica

Ivan Iživkić, glazbenik

Tina Perić, studentica kulturalnih studija na Filozofskom fakultetu u Rijeci

Ivana Zozoli Vargović, kostimograf

Branka Valjin, radnica u kulturi

Jelena Domljanović, oblikovateljica i knjižničarka

Andi Bančić, radnik u kulturi

Ranko Pauković, doc. art. dizajner zvuka

Iva Zenzerović, Mirovni studiji

Irena Delonga Nešić, profesorica hrvatskog i engleskog jezika i književnosti

Barbara Đurović, glumica

Zvonimir Prlić, arhitekt

Elena Tomeček Zdjelar, pjevačica grupe E.N.I.

Danijela Doblanović, viša asistentica na Odsjeku za povijest FFPula

Dinka Premužić, novinarka, blogerica

Darinka Vrbanec, nastavnica predškolskog odgoja

Sandra Mitić, filmska i tv montažerka

Siniša Miletić, glumac

Martino Škara, student arhitektonskog fakulteta

Petra Balekić,magistra grafike

Ozren Ukropina, arhitekt

Silvana Čeko Jurišić, prof. pedagoginja

Ivica Zaknić, pisac

Olinka Vištica, producentica

Aleksandra Mišak, prevoditeljica

Nataša Mataušić, muzejska savjetnica, Hrvatski povijesni muzej

Sara Popović, arheolog

Ivana Rogić, filmska i TV montažerka

Darko Masnec, znanstveni novak, Akademija likovnih umjetnosti

Daria Morosin, studentica Kulturalnih studija na Filozofskom fakultetu u Rijeci

Lara Mitraković, studentica kroatistike i sociologije

Slađan Lipovec, književnik

Maja Medenjak, prof. hrvatskoga jezika i književnosti i informacijskih znanosti

Biljana Geras Dvorski, prof.engleskog jezika

Nataša Hrsan, arhitektica

Mia Vrbanac Užarević, profesorica njemačkog i engleskog jezika i književnosti

Višnja Laginja, studentica Akademije primijenjenih umjetnosti u Rijeci

Aleksandra Mikić-Grginčić, knjižničarka

Paola Lugarić, studentica kiparstva na Akademiji primijenjenih umjetnosti u Rijeci

Milena Roknić,magistra bibliotekarstva

Jasenka Kolarić Barač, učiteljica hrvatskog jezika u osnovnoj školi

Lina Jurjević, studentica povijesti umjetnosti

Vito Paoletić, nastavnik

Alma Čače, samostalni multimedijalni umjetnik

Pavao Žitko, suradnik na Katedri za Teoretsku filozofiju, Odsjeka za filozofiju, društvene, humanističke i edukacijske znanosti Sveučilišta u Perugi, suradnik također na Katedri anglosaksonske književnosti i jezika talijanskog sveučilišta u Perugi

Borna Armanini, redatelj

Ivan Radman-Livaja, arheolog

Nevenka Ilić, učiteljica povijesti

Ljiljana Studeni, učiteljica

Ana Stork, direktor štampane produkcije

Bruno Šantek – pisac

Tomislav Livaja, magistar edukacije likovne kulture

Marina Tomečak, Rijeka, vokalna solistica

Milan Zupan, dipl.ing. kulturne tehnike (umirovljenik)

Ian Bonifačić,  student industrijskog dizajna

Kornelija A. Giunio, Arheolog, Zadar

Nera Stipičević, glumica

Ivana Dulčić, prevoditeljica

Marijana Plazibat, dipl.ing.arh

Marina Podvalej, akademska glazbenica,članica Simfonijskog orkestra HRT-a

Ivana Gudelj, dramaturginja

Marijan Špoljar, povjesničar umjetnosti

Nikolina Maletić, prof. hrvatskoga jezika i književnosti

Morana Krklec, modni dizajner

Stephanie Jug, profesorica engleskog i njemačkog jezika i književnosti

Tonći Tafra, montažer zvuka, tonski snimatelj, glazbenik

Bojana Perhat, dipl. učiteljica razredne nastave s pojačanim predmetom glazbena kultura

Nikola Predović, fotograf

Dunja Mazzocco Drvar, meteorologinja, prezenterica i urednica na RTL televiziji

Miodrag Maričić, nastavnik engleskog i njemačkog jezika i književnosti

Jana Lukavečki, studentica Akademije Primijenjenih Umjetnosti Sveučilišta u Rijeci

Željko Bosanac, mag.philol.croat.

Nenad Marijan Hlača, novinar

Emilia Rukavina,studentica prava i učenica solo pjevanja, vanjski suradnik HNK Ivana pl. Zajca

Ivan Dorčić, tubista / notni arhivar Opere

Vanja Nikolić, aktivistkinja, slikarica

Daniela Bajić Kovačić, profesorica hrvatskog jezika i turistički vodič

Neven Protić, sveučilišni prvostupnik kulturologije i magistar novinarstva

Tihomir Jokić, manager u kulturi u mirovini

Ivan Turšić, operni pjevač

Aleksandra Milenković, profesorica i prevoditeljica za ruski i njemački jezik

Gracijano Kalebić, dr.sc., kulturolog

Mani Gotovac, teatrologinja i spisateljica

Diana Margan – prosvjetni radnik i fotograf

Katica Ivanković, profesorica

Vesna Planinc, akademska kiparica, restauratorica

Dubravka Đurić, književna kritičarka i teoretičarka

Matija Filo, student Akademije likovnih umjetnosti u Zagrebu

Nives Žarković, studentica Akademije primijenjenih umjernosti u Rijeci

Nikola Beban, producent

Anja Iveković Martinis, diplomirana komparatistica književnosti i antropologinja

Tatjana Samardžija, docent za francusku lingvistiku

Vedran Roljić, univ.bacc.arh.

Andrija Bandalo, student anglistike i sociologije

Denis Krašković, izv.prof.art. i likovni umjetnik

Dolores Ivanuša, povjesničarka umjetnosti

Smiljka Gabrić, povjesničarka umjetnosti

Kristina Čačić, studentica sociologije i pedagogije

Marina Bura, studentica anglistike i sociologije

Antonija Parlov, magistra novinarstva

Ante Tomić, novinar i pisac

Veronika Mesić, novinarka portala voxfeminae.net

Mato Pejić, novinar i publicist

Bogdan Plećaš ,arhitekt

Roberta Pulić, lektorica

Luka Nenad Juranić – koncertni promotor i event manager

Snježana Husić, docent, književnica i prevoditeljica

Ingrid Šafranek, sveuč. profesor Filozofskog fakulteta u miru

Katarina Radošević Galić, kostimograf

Hana Lukas Midžić, akademska kiparica

Dina Zlatić Plećaš, dipl.ing. arh.

Dijana Martinović, master menadžer – kultura i mediji

Marija Radovčić, mag. bibliotekarstva i povijesti

Jure Urem, mag. ing. nav. arch., projektant/dizajner

Branimir Norac, student klarineta na Muzičkoj akademiji u Zagrebu

Filip Kroo-Španić, student diplomskog studija Medijske kulture

Marina Leskovar, dizajnerica

Ines Svalina, dipl.iur., Gradska knjižnica Rijeka

Angelina Šikanjić, GKR

Borislav Majkić, bibliotekar, profesor filozofije i komparativne književnosti

Ivana Golubić, studentica, Odjel za kulturologiju, smjer Knjižničarstvo

Tomislav Mužek, operni pjevač, Semperoper Dresden

Damir Sablić, knjižar

Dubravka Ravlić, prevoditelj

Marin Nižić, dizajner

Duško Vojnović a.k.a. Karlo Kais, knjižničar & spisatelj

Kristina Cvija, slikarski dizajner, studentica konzerviranja i restauriranja umjetnina, smjer: slikarstvo

Zoran Senta, izdavač

Dario Iričanin, dizajner

Dunja Delač, akademska glazbenica violinistica

Zvezdana Pilepic, novinarka i prevoditeljica

 

 

POTPISNICI I POTPISNICE IZVAN ZANIMANJA U PODRUČJU KULTURE / SIGNATORIES WITH PROFESSIONS OUTSIDE THE FIELD OF CULTURE:

Ariana Hemen, ekonomist

Vlatka Stipeč – Smiljić, umirovljenica, zemljišnoknjižni referent

Vedran Ferenčak, kuhar

Milena Broz, financijski računovođa

Ljiljana Kelava Babić, dr. dentalne medicine

Tea Andrović Knežević, doktorica medicine

Danijel Konjarik, konobar

Žana Vrstovšek Grmšek, frizer

Siniša Ivanković, dipl.ing.stroj.

Saša Zelenika, prof. dr. sc. sveučilišni profesor, Rijeka

Nikola Buković, koordinator nevladine organizacije

Šimun Vitulić, stolar

Sanja Padjen, odvjetnica

Ana Pulić, nezaposlena

Deana Vuković, umirovljenica

Marin Lorencin, umirovljeni profesor informatike

Vesna Kostelnik

Tereza Horvat, financijski analitičar

Vedran Zenzerović

Dorian Cuculić, student (Tehnički fakultet Rijeka)

Tanja Radanović, kulturni „potrošač“

Dean Ribić, programer

Marta Konosich, veterinarski tehničar

Ozren Brusić, doktor dentalne medicine

Mia Ivančević, profesorica

Jasenka Pigac, daktilograf

Tajana Živković, diplomirani pravnik

Marin Abram, pomorac

Marinela Ralić, Dipl ekonomist

Iva Vukelić, magistra prava

Iskra Pezdirc, studentica Medicinskog fakulteta u Zagrebu

Ana Paškvan, mag. med. biokemije

Biljana Šuša, odgajiteljica

Matija Čeh, diplomirani ekonomist / volonter udruge Centar za mlade Čakovec / aktivist

Igor Sirotić, diplomirani inženjer elektrotehnike u mirovini

Mladen Majetić, neovisni konzultant

Karlo Kralj, student FPZ

Martina Jurin, dipl. oec

Renata Štimac, dipl. ing. brodogradnje

Dunja Benković

Dijana Šreng, konobar

Bruna Nedoklan, prvostupnica psihologije

Ivan Matičić, socijalni radnik

Pierre Kliman, frizer

Ana Gradišar, ekonomist

Sanja Bilas, aktivistkinja, feministkinja i poduzetnica

Irena Govedarica

Marin Turković, turistički komercijalist

Domagoj Fižulić, student ekonomije

Tatjana Vujić, prof

Miro Dropulić, data specijalist

Petra Orepić, ekonomistica

Milena Vidušin, prvostupnik fizioterapije

Ester Starčić, službenik

Radmila Farkaš, matičar

Mirela Pašić, rad s mladima u civilnom sektoru

Antea Alić, kozmetičar

Tamara Haber, sudski tumač i prevodilac

Mario Vidiček

Borna Smojver, nastavnik

dr.sc. Marin Cvitanović, poslijedoktorand Prirodoslovno-matematički fakultet

Željka Ostojić

Mirko Šuša, ing. organizacije rada

Miljenko Frić, profesor prometne grupe predmeta u srednjoj školi

Jakov Kolak, student politologije u Zagrebu

Daniela Stilin, prof

Maja Fabijanić, mladi istraživač u okviru FP7 RegPot projekta Integra-Life

Ivo Zuban, građevinski tehničar

Davor Slukan, voditelj ispisnih riješenja

Lada Čikara, dipl. ekonomist

Vinka Bogdanović, anketar

Zrinka Čić, dipl. politolog

Tamara Rakovac, mr.oec.

Teodor Petričević, direktor udruge ACT Grupa

Nataša Simić, konobarica

Ljiljana Marić Kovcun, dipl. iur.

Andrea Vuković, mag. poslovne ekonomije

Bojan Senjanović, diplomirani pravnik, viši specijalist za ekologiju

Ana Klarić, studentica EFZG

Teodora Beletić, profesorica

Staš Mlinar, nezaposlen

Melita Valentić-Peruzović, sveučilišni profesor, umirovljenica

Krešimir Sudar, umirovljeni počasni pukovnik, HV

Mile Škalić, umirovljenik

Milenko Bajec, voditelj projekta Broda (Uljanik)

Radovan Farkaš, stolar

Luka Kurjan, odvjetnički vježbenik

Zrnka Brenner-Jaić, penzioner

Sara Jaić-Brenner, Manager

Marta Klarić Ravnić, kreativni diretkor u Omnisdata d.o.o.

Jordan Rodić, diplomirani ekonomist

Ružica Jakšić, Strukovna menadžerica u ugostiteljstvu

Ruža Valentić, kućanica, umirovljenica

Mile Mioković, profesor

Sunčica Ana Veldić, veterinar

Igor Duraković, ekonomist

Ivan Hrvoić, student pomorskog fakulteta u Splitu

Igor Herceg, ekonomist

Milena Vesović, kemijski tehničar u mirovini

Hrvoje Ivanković, voditelj distribucije i logistike

Igor Roginek, izvršni direktor Autonomnog centra – ACT, Čakovec

Slavica Žunec, kem. tehničar (umirovljenik)

Mladen Pavičić, fizičar

Katarina Kruhonja, liječnica u mirovini

Saša Moskaljov, ekonomistica

Igor Ninić

Slađana Novota, trenerica/konzulantica za menadžment neprofitinih organizacija

Branimir Šimat, dr. ekonomije

Larisa Makovac, pedagoginja

Ivana Rašiti, ekonomski tehničar

Cvijeta Senta, radnica

Ines Gaurina, ekonomist

Andrijana Parić, savjetnica/konzultantica za EU fondove i regionalni razvoj

Martina Haber, prvostupnik ekonomije

Igor Petrović, ing. elektrotehnike

Suzana Strunjak, dip. defektolog

Gabrijel Lazić, student, biologije, PMF

Antun Pigac, umirovljenik

Dejan Ivošević, frizer

Saša Blagus, dr.sc.dipl.ing.fizike, viši znanstveni suradnik Instituta Ruđer Boškovic u mirovini

Ermano Skomeršić

Ranka Kulić, dipl. ing. elektrotehnike

Nevenka Stipanović, umirovljenica

Vladimir Tandarić, zapovjednik broda

Tihana Ščrbić, trgovac

Ines Katić, pravnica

Ivana Ganić, voditelj hostela

Katarina Đerek, specijalist za e-Obrazovanje

Pjero Karmelić, nezaposlen

Sven Škarić, stolar

Jelena Jelenc, dipl. oec

Lucija Grbić, copywriter

Danijel Domazet, elektroinstalater

Mladenka Pinčić, dipl.ing.fizike

dr.sc. Branimir Mendeš, Sveučilišni nastavnik

Irena Deiuri Rešetar, account menadžer u marketinškoj agenciji

Leonardo Kancir, komercijalist

Marko Jakšić, mag. ing. mech.

Elena Lorencin, službenica

Hrvoje Vodopija, projektant

Sara Al Hamad, odvjetnička vježbenica

Ana Žitko, odgajatelj predškolske djece

Zvjezdan Gobo, građevinski tehničar

Tea Vignjević, magistra informatike

Milivoj Štimac, programer (developer)

Marijana Užbinec, dipl. oec.

Roman Rinkovec, broker

Dubravko Zemčak, dipl. ing. informatike

Vanja Strmečki

Mladen Malkoč, tehničar

Ivan Bulić, svjetioničar

Roman Slovenc, gostioničar

Slaven Trputec, dipl. ing. el.

Maja Novak, programer

Saša Blažeka, elektroničar

Enes Ćerimagić, pravnik, ekološki aktivist

Alma Sartori, pravnica

Danijel Jedriško, student

Julka Marković Posavec, doktor medicine

Andreja Radosavac Margetić, dipl. ing. elektrotehnike

Tena Milić, ekonomist

Biljana Đurović, dipl.oec, u mirovini

Šadi Sanuri, srednjoškolski profesor

Ružica Tankosić, umirovljenik

Igor Horvat, umirovljenik

Alen Mušnjak, student

Lara Moras, studentica

Tomislav Krišković, struč. spec. ing. aedif.

Darko Furijan, inžinjer

Boris Blažević, mag. ekonomije

Rikard Medančić, umirovljenik

Lorena Drakula, student

David Mojzeš, student

Dubravko Matoz, službenik

Sanja Petrušić, dipl. ing. kem. tehn.

Valentina Rončević, poštansko-telekomunikacijski tehničar

Robert Perenić, dipl. ing. el.

Zlata Radošević-Tučkorić, umirovljenica

Mladen Popović, magistar inženjer elektrotehnike

Saša Popović, ing. brodogradnje

Biljana Kumer, programer

Aleksandra Paravina, učiteljica

Vedran Lešnjak, marketing

Ivo Lucić, umirovljenik

Kristina Kardum, administrator

Duško Jurišić, umirovljenik

Vedran Sršen, umirovljenik

Zlatka Plenković, prof

Zoran Kornet, osobni trener

Daria Povh Skugor, dipl.oec

Strazimir Zubic, pensioner

Leo Pavičić, umirovljenik

Miljena Copois, lijecnik

Zoran Bošnjak, keramičar

Tomislav Džadžić, carinski deklarant

Robert Faber, mr. sc. elektrotehnike

Margareta Blažević, studentica

Ozren Bačić, ekonomist

Ladislav Babić, umirovljenik

Neven Reljić, umirovljenik

Goran Božičević, mirovni učitelj

Vedrana Prevendar, social media manger

Ersilia Spagnol, ekonomist

Valentin Berger, računalni znanstvenik

Verica Podobnik, dipl.ecc.-obrtnik

Meira Zenzerović Karaman, dipl. pravnica

Ivan Marković, liječnik

Ena Carić, studentica

Ivana Belošević, studentica

Nikolina Vrandečić, studentica

Zoran Sinobad, obrtnik

Ines Mihić, studentica

Ivica Ivčević, dipl.oec.

Sabina Oroshi, student

Jelica Babačić, umirovljenik

Zorana Stevanović, socijalni radnik

David Dimsita, profesor

Kristina Gami, Conceptual Creative

Miranda Vidović, odgajatelj

Jadranka Miholić, kemijski tehničar

Martina Badžek, ekonomist

Jasna Lalić, znanstvenica – biolog

Žarko Miljenović, ekonomist

Ivan Jakara, umirovljenik

Iva Grabarić Andonovski, urednica

Volga Švorinić, psihologinja, psihoterapeutkinja

Goran Gal, dipl.ing.građ.

Dunja Gadža, umirovljenica

Milena Mihalić, profesor razredne nastave

Vinko Zlatić, teorijski fizičar

Lada Andričević, dipl.ing.geodezije

Helena Ćatipović, diplomirani pravnik

Gordana Meze, odgajateljica predškolske djece

Marina Rogović, ekonomist

Tina Dušek, liječnik

Petar Jandrić, doc.dr.sc., profesor na Tehničkom veleučilištu

Čedo Cvitković, ribar

Maja Šintić, pedagoginja

Ivana Kožić, učiteljica razredne nastave

Ines Udodovsky, profesor kineziologije

Jagoda Petrić Kuić, pravnik, umirovljenik

Renata Šimac, odgajateljica

Branko Nikolić, umirovljenik

Martin Babić, programer

Amalija Ostojić, umirovljenica

Edvard Bušić, inženjer informacijskih tehnologija

Smiljena Baćac Turković, umirovljenica

Miroslav Pak, umirovljenik

Nevenka Nedov Pak, umirovljenica

Davor Zlovolić, dr. veterinarske medicine

Božena Busić, prvostupnik javne uprave

Dubravka Tarle, liječnik

Tomislav Katić, profesionalni igrač američkog nogometa

Iskra Mandarić, odgajateljica

Ozren Lapčević, dipl. ing. el.

Borko Amulić, biolog

Magdalena Radman, mr.sc.ekonomskih znanosti

Ivan Zelenić, profesor geografije

Denis Vujičić, liječnik

Srđan Novak, liječnik, izv. profesor

Petra Pleše, prodavač

Antica Pasarić, studentica Medicinskog fakulteta u Zagrebu

Sven Janovski, koordinator volontera/ki

Slavka Oštrić, prof. PTO

Nikola Biliškov, znanstvenik

Dubravko Erceg, magistar turizma

Reno Flander, umirovljeni prometni pilot

Borivoj Pališaški, profesor tjelesne i zdravstvene kulture

Matija Marek, dipl. ing. šumarstva

Mirjana Vučenović-Bendeković, dipl. politolog

Samanta Bićanić, turistički vodič

Tomislav Sudarević, umirovljenik

Nives Miošić, istraživačica i analitičarka javnih politika

Slobodan Galjanić, inžinjer kemije, umirovljenik

Milica Ramljak inžinjerka matematike u mirovini

Franina Cikatić, studentica medicine

Ivna Svoboda – Beusan, umirovljenica

Renata Marušić, voditeljica projekata

Biserka Biba Bastić, invalid u kolicima bez prava na rad

Ana Kulić, kemijski tehničar

Andreja Pak Baković, webmaster

Momir Jakšić, umirovljenik

Jasna Belamarić, psihologinja

Ana Mikačić, profesorica

Ana Vrbanić, psihologinja

Dino Radičević, učenik, budući umjetnik

Nikolina Čukelj, nutricionist

Marinela Đaković, ekonomistica

Ivana Mustapić

Jana Pozaić, ekonomistica

Žarko Galić, poduzetnik

Dolores Kovačević, ekonomist

Tomislav Vukasović, dipl. ing. agronomije

Mirna Markovina, prodajni predstavnik

Stanislav Nusbaum, dipl.iur

Nina Benović

Adem Hamzić, branitelj

Nebojša Oredić, dip. ing. prometa

Buga Sarač, studentica

Žana Barišić Došen, dipl. oec., asistentica u ljudskim potencijalima, instruktorica antistresnih tehnika disanja, volonterka za društvenu dobrobit

Dubravka Nusbaum, dipl.oec

Tena Sarač, knjigovođa

Maja Puhovski, ekonomist za turizam

Nevenka Morović-Janković, diplomirani ekonomist u mirovini

Sanda Flegar, humanitarni radnik

Iva Gjurić Smrekar, mr. ekonomije

Adrian Vučković, student

Zlatko Marčec, umirovljenik

Tomislav Sučić, meteorološki tehničar

Vesna Kučinac, građevinska tehničarka

Ksenija Lisak, umirovljenik

Fani Drašković, frizer

Petra Nikolić, prvostupnik ekonomije

Tarik Sedić, dipl. oec.

Dario Radin-Mačukat, ekonomist

Robert Grabrovec, web developer

Dubravka Ferinčević, marketing i odnosi s javnošću

Neven Kokeza, inženjer elektrotehnike

Višnja Sabljak, upravni pravnik

Milovan Bačić, umirovljenik

Nenad Komušar, inžinjer elektrotehnike

Goran Tedling, student

Vladislav Pintar, dipl. ing, elektrotehnike

Emica Tanić, umirovljena dipl. ipl. ing.

Boris Vidošević, web developer

Tihana Veljačić, poslovni analiticar

Senad Sikirić, vozač autobusa

Nikola Japundžić, zaposlenik

Karmela Romić, učiteljica

Tomislav Drvar, konobar

Sanja Martinovsky, asistentica

Zvonimir Miholić, penzioner

Renata Karamatić, odvjetnica

Marko Mićanović, elektrotehničar

Dragana Katalinić, profesor

Mirjana Ostojić, diplomirani ekonomist

Doriana Dunatov-Kustic, administrator

Brankica Butorac, učiteljica yoge

Marina Ferinčević, ing. prehrambene tehnologije

Kristina Martinović, službenik

Tatjana Marin, ekonomistica

Tatjana Veljačić, dipl. ekonomista

Slavica Andrić, prodavač

Luka Mašić, SSS

Domagoj Vinceković, upravni pravnik

Mario Božičević, marketing

Darko Vinketa, student

Una Štalcar Furač, student

Katarina Jakelić, geolog

Marta Šafar, dipl. oec., smjer marketing

Willem Miličević

Tatjana Luna Val, prof.

Gordana Kurtović, defektologinja

Nataša Bijelić, socijalna radnica

Nena Pavelić, marketing menadžer

Ana Maras, dipl.pravnik

Dubravka Grublješić, sluzbenik u mirovini

Žitomir Lozica, vatrogasac

Sanja Subotinčić, fizioterapeut

Milana Živkov, liječnik

Nenad Smokrović, univerzitetski profesor

Ivana Vojinović, socijalna radnica

Dragana Ivčević Restović, umirovljenik

Vinka Lozica, pravnica

Ivana Bogdan, stomatologinja

Zoran Ivčević, umirovljenik

Kamilo Zlatić, pilot

Iva Pezić, student

Vesna Nikolić, optičar

Mirko Držaić, koordinator projekata

Tamara Mesarić, studentica

Anamarija Kolenić, student

Božica Milovanović, trgovac

Ana Malnar, odgajatelj

Ognjen Milovanović, student

Ljubica Lovrenčić, dipl.ekonomistica

Namka Marasović, umirovljenica

Korana Resan, dipl. ing. preh. teh.

Sanja Karabeg, dip. ing. biologije

Gordana Lončarić, komercijalista

Ana Bačić, administrator

Grgur Turčinović, zidar

Denis Finderle, konstruktor-projektant

Nikola Plejić, programer

Lea Ovčarić, studentica

Ivan Šejić, vatrogasni tehničar

Vanja Popović, studentica koja sutra želi imati posao!

Biserka Visković, diplomirani ekonomist

Marko Horvat, dipl.ing.el.

Anamarija Užbinec, mag.math.

Vesna Šiprak Sabolović, umirovljenik

Dina Martinović, socijalni radnik

Dinko Guberina, umirovljenik

Zoran Ivančić, skaut

Ines Perec, studentica

Dražena Pavlović Lučić, nezaposlena (inženjerka urbanog šumarstva)

Melanie Lončar, student

Martina Mikulec, studentica

Ilona Lenac, farmaceut

Anamarija Kruc, studentica

Karlo Stipić, student

Nika Tecilazić, student

Nenad Vicković, kovinotokar

Klaudija Prlić, dr. med.

Deanka Hirjan, umirovljenik

Robert Budak, student

Zlatko Brezovec, informatičar prekarijanac

Valentina Koroskoski, dr.med.

Jasminka Spahić, poljoprivredni tehničar

Marina Karamarko, ekonomist

Ina Krklec, umirovljenica

Marinko Orlovac, herpetologist

Draga Fabjanac, ekonomist

Stanka-Sunčana Brodić, prof. matematike i informatike

Ana Vorkapić, odgojiteljica

Dražen Gvozdenović, nezaposlen

Đurđa Baljak, studentica

Jasmina Mujkić, pravnica

Petar Jelenić, trgovac

Željko Vučetić, umirovljenik

Anja Garmaz, studentica

Danijela Matijević, politolog

Nina Nimac, odgajateljica predškolske djece

Goran Stanić, elektrotehničar

Željko Matijević, odvjetnik

Karla Pavlović, student

Borna Prpić, tehnolog

Zdravko Grčević, spec. zavarivanja

Velimir Todorović, psiholog

Doris Cvetko, studentica

Sena Puhovski, psihologinja

Ante Boban, psiholog

Viktorija Livaja, psiholog

Eva Feldman, psiholog

Mirna Horvat, profesorica

Ivan Matešić, profesor

Tatjana Vukadin, profesorica

Mimi Burić, profesor

Anja Lončarić, profesor

Rebeka Šplajt, manager

Emina Horvat, profesorica i pedagoginja

Bruno Trapan, vinar

Jadranka Jambrović, profesorica

Eduard Werft, strojar

Danijell Nikolla, trgovac

Zrinka Miličić, privatna poduzetnica

Nada Orešković, službenik

Martina Kramarić, ekonomist

Anđelo Skoković, kozmetičar

Mirjana Stojsavljević, voditeljica maloprodaje

Mijo Vonceković, umirovljenik

Ivana Gamulin, ugostitelj

Dragana Bolješić, nastavnica / aktivistica

Renata Batel, penzioner

Branka Juran, koordinatorica Platforme za međunarodnu solidarnost Hrvatske

Ines Beck, ekonomist

Tea Jakaša, ekonomist

Niki Simonović, student

Irina Stipanović Oslaković, doc.dr.sc., dipl. ing. građ.

Iva Barbalić, bacc.poduzetništva

Ljiljana Ivković, liječnik

Marija Rilović, ekonomistica za turizam

Duško Dimitrijević, programer

Boris Bogdanić, društveni aktivist

Branka Dragičević, umirovljena službenica

Vera Gjokaj, mentorica za društveno poduzetništvo i studentica waldorfske pedagogije

Luciano Lukšić, umirovljenik

Dijana Trošelj, ekonomist

Bruna Profaca, psihologinja

Monika Ciglar, politologinja i ekonomistica

Sandra Pernar, dipl. politologinja

Gojko Vujasinović, strojarski tehničar

Slobodan Basić, dipl.ing. u mirovini

Dunja Desnica Franković, dr.sc., fizičar, znanstvena savjetnica Institut Ruđer Bošković

Zdenka Robić, financijski direktor

Ana Krolo, diplomirani ekonomist

Ines Zic, građevisnki inženjer

Damir Jašarević, umirovljeni satnik HV, RVI

Ana Zakošek, diplomirana politologinja

Robert Rosić, informatičar

Dubravka Nemec, umirovljenica

Lana Kušek, ing. Građ.

Vladimir Nemec, mag. iur.

Suzana Kovačević

Mina Bićanić, profesorica

Iva Orlić, učiteljica razredne nastave i engleskog jezika

Helena Telen, studentica prava

Iva Jelenc Vesel, studentica ekonomije

Zorana Veža, suradnica za operativne poslove – FINA

Ivana Hrvat, dipl. Ekonomistica

Mirana Koljatić, dipl.ing.elektrotehnike

Ivana Rogošić, turistički vodič

Krešimir Sever, umirovljenik

Iris Jeričević, edukacijski rehabilitator

Antonio Bošnjak, student Strojarstva

Vanja Sikirica, ekonomistica

Andrea Jambrović, poslovna tajnica

Zdravko Jambrović, sudac

Sara Japelj, mag.iur., nezaposlena

Mirjana Kučer, pravnica, feministička aktivistica

Gordan Walter, medicinski tehničar

Vlado Vladić, pravnik

Marija Vareško, dipl.ing.geod.

Vanja Vukičević, poduzetnik

Ana Lebl, nezaposlena

Branko Lehner, umirovljenik

Jakša Sabić, ekonomist

Alex Bijažić, elektromehaničar

Katarina Bukovec, recepcionerka

Denisa Terzic, financijski tehnicar

Tin Šemovčan, struč spec. oec

Vladimir Nikolić, inženjer

Ivan Potkonjak, financijski analitičar

Ivana Mrak, studentica Pravnog fakulteta Sveučilišta u Rijeci

Dunja Jovičić, ekonomistica

Maja Savić, primalja

Jole Knežević, prof.

Goran Aleksić, diplomirani inženjer prometa

Jelena Kljaković-Gašpić, magistrica informatike

Jagoda Vukušić, poduzetnica

Mirta Desnica, profesor francuskog jezika

Lana Cvrković Križanić, dipl. ing. matematike

Snježana Punčikar, odgojitelj

Antonija Radović, prof. vjeronauka

Darko Bertović, umirovljenik, Poručnik HV

Dr sc. Ernest Suchanek, sveučilišni profesor

Kora Dvorski, studentica biologije

Dejan Matković, radnik

Iris Radivoj ugostiteljka

Vlatka Marinković, studentica Pravnog fakulteta u Zagrebu

Dijana Mamula, odgajateljica

Gordana Božić, prof.

Vernesa Miletić, studentica (Pravni fakultet)

Petra Habun, učiteljica pilates yoge

Marija Prša, asistentica iz matematike

Lana Unterbuchner, hotelijersko-turistički tehničar

Damir Pazman, djelatnik tehničke podrške u Hrvatskom Telekomu d.d.

Tina Kovačić, predsjednica udruge SOS telefon – Rijeka

Karolina Czerny, magistar prava

Dinko Jukić, kuhar

Zorana Grabarić, red. sveuč. prof.

Klara Jakšić, umirovljenica

Livijana Vukmirović, profesorica

Ivana Erceg, hotelijersko turistički tehničar

Ranko Flanjak, djelatnik gradske uprave grada Zagreba

Gordana Kovačić, umirovljenica

Sanda Marelić, dipl.oec

Blaženka Vacenovski, inokorespodent

Tea Žugec, studentica Učiteljskog fakulteta, predškolski odgoj i obrazovanje

Eugen Vuković, aktivist

Ivica Drljača, nezaposlen

Dora Plavčić, apsolventica fizike Prirodoslovno-matematičkog fakulteta u Zagrebu

Goran Kutnjak, sveučilišni profesor Ekonomskog fakulteta u Rijeci

Ana Milčić Horvat, psihologinja i psihoterapeutkinja

Nikola Marčetić, penzioner

Bojan Bajgorić Šantić, dipl.oec.

Vjeran Pezdirc, student međunarodnog poslovanja

Ljiljana Rubčić, mag. logoped

Melita Stanić, ekonomist

Vesna Jurković, umirovljenica

Branka Trkulja, dipl.oec,

Tomislava Zvonar, medicinski djelatnik

Jadranko Stanišić, kuhar

Jakica Stanišić, dipl. učitelj

Zdenka Gogić, službenica

Branka Jagetić, službenica

Vedran Župarić, stolar

Vesna Zimmermann, dipl.iur

Valter Sinkauz, elektrotehničar

Ksenija Car, penzionerka

Mario Jelić, ing. računarstva

Zdenko Šimunović, dipl. iur. iz Osijeka

Ana Hermanović, dipl. socijalna radnica

Vasilisa Kuljiš, umirovljenik dipl. ing biotehnologije

Tina Borojevic, dipl. ing. Brodogradnje

Margareta Ognjanović, studentica stomatologije

Joško Tomić, nezaposleni

Vitomir Lukić, zlatar

Višnja Radić, studentica medicine

Jasna Bodružić, pravnica

Branka Pavlović, radnica

Nada Matanović, umirovljenica

Goran Vuković, umirovljenik

Jelena Mikin, voditeljica projekta Mali plac s Tavana

Jagoda Munić, magistrica zaštite okoliša

Ivan Batovanja, dipl. ing.

Biserka Puc, umirovljenica

Karla Kučić, krojač

Neven Jurić, odgajatelj

Niko Barbić, ekonomist

Ljerka Crnić, umirovljena ekonomistica

Rahela Greta Nervo, ovlašteni inženjer građevinarstva

Boris Geržina, penzioner

Ivan Zimmermann, liječnik stomatolog

Renata Babić, umirovljenica

Petra Stić, studentica biologije

Matko Cikoja, inzenjer, manager, MBA

Vesna Kubatović, ekonomist-umirovljenik

Antonija Osojnik Petraš, pravni lingvist

Mirjana Kovačić, agronom

Ivo Šantić, pomorac

Nives Roško, dipl.ing. elektrotehnike

Zdravko Gross, ing. građ.

Zoran Badurina, ugostitelj

Marijana Mrvoš, diplomirana ekonomistica

Maja Rogoz, medicinska sestra

Silvana Weber, umirovljenica

Tomislav Fajdetić, dipl.oec.

Zora Đerić, umirovljenica

Ana Koceić, pravnica

Matea Marketić, studentica ekonomije

Snježana Popović-Milić, umirovljenica

Lidija Vunduk, umirovljenica

Ivan Burja, student ekonomije

Jelena Šimunović, voditeljica projekata/administratorica

Mihaela Tadić Grbavčić, bacc. fizioterapije

Dominik Gašparić, student kemije

Niko Goga, student psihologije na Filozofskom fakultetu u Zagrebu

Srećko Narančić, poduzetnik, tržišne komunikacije

Tomislav Sučić, student na Ekonomskom fakultetu Sveučilišta u Zagrebu

Petar Košćak, specijalist prodaje digitalnih medijskih rješenja

Ivan Šimić, strojobravar

Denis Žoljom, mag. phys.

Ivanka Persić, umirovljenica

Vladimir Šterle, programer poslovnih aplikacija

Sanjin Plakalo, voditelj projekata

Ana Katušić, učiteljica primarnog obrazovanja

Ivica Šćepanović Truto, nezaposleni građevinski tehničar

Vedrana Petrić, aeroprometnik

Vlasta Friganović, umirovljenica

Željka Milošević, turistički vodič/Dipl. turistički komunikolog

Sonja Leskovar, umirovljenica

Snježana Zrnić prodavač

Sanja Radić, medicinska sestra, glumica amaterka i članica forum teatra Savjetovališta Luka Ritz

Vesna Rusijan, psihologinja

Tomislav Stojak, Zastupnik Gradske skupštine Grada Zagreba, Odbor za kulturu

Goran Brkulj, nadzorni spec.-elektroničar

Edita Perković, dipl. iur.

Marko Čolak, student primijenjene ekologije u poljoprivredi, Sveučilište u Zadru

Zorislav Šubarić, umirovljenik

Zita Pronj, mag. ing. logistike i menadžmenta u pomorstvu i prometu

Barbara Horvatić, pedagoginja

Ivana Szilvasy, dipl.oec, privatni poduzetnik & mama

Marina Majstrović, ekonomski tehničar

Elvira Rajak, mag.med.biochem.

Antea Turčinov, dipl. inž. geod

Jovanka Popović Glavičić , dr.med. spec hitne medicine

Esad Mešić, nastavnik tjelesnog odgoja

Lana Marković, dipl. pravnik

Marija Bonifačić, kemičarka u mirovini

Andrija Majić, mag. ing. urbanog šumarstva

Stipe Kudelik, inžinjer brodogradnje

Biljana Kudelik, zubni tehničar

Lena Kudelik, penzioner

Venko Kudelik, turistički radnik

Nikola Zdunić, magistar politologije i aktivist

Dragica Babeli, dipl.ing.građ

Zrinka Ristić Dedić, psihologinja/znanstvenica

Domagoj Kovačević, Mr.Sc. dipl. ing. elektrotehnike

Una Omerčević, magistra ekonomije

Elizabeta Penić, PR menadžerica

Vesna Vugec, frizerka

Antonio Pošćić, magistar inženjer računarstva

Žaklina Rajnović, kozmetičarka

Natalija Demirović, ekonomistica

Radojka Sunajko Srdić, nezaposlena

Marija Pucar, umirovljenica

Nataša Perić Dundović, mag.oec, banker

Branimir Šimić. sveuč. red. prof. u mirovini

Vanja Krstulović-Buljan, umirovljena profesorica

Gordana Trlin, dipl. ing.

Ljiljana Hosni, diplomirani defektolog-socijalni pedagog

Vanja Kaštelan, turistički radnik

Sanja Samardžić, informatičar

Miljenko Vincek, student Pravnog fakulteta u Osijeku

Svibor Jančić dipl. pol., član Vijeća GČ Maksimir, Zagreb (Za grad)

Marko Fuček, student Elektrotehničkog fakulteta u Osijeku, smjer Informatika

Mate Maretić, nastavnik

Jasna Jeličić, konzumentica kulture

Jelena Janković, umirovljenica

Mirko Furjan, umirovljenik

Gordana Frieling, umirovljenica

Damjan Beusan, turistički vodič

Ružica Pavletić, umirovljenik

Stjepan Petruša, student FER-a

Dino Topčagić, trgovac

Bojana Kučić, web developer

Vedran Kabalin, ing. brodogradnje

Gordana Casalini, nezaposlena

Vladimir Klobuča, student, tehnički fakultet Sveučilišta u Rijeci

Ivan Nikolić, programer

Nike Doktor, prvostupnica financija, Ekonomski fakultet u Zagrebu

Mijo Majhen, frizer

Dražen Bulj, direktor Evoco d.o.o

Gina Brnić, dipl. pravnica

Deana Miharija, mag. medicinske biokemije

Arijana Turčin, liječnica

Daria Novaković, ekonomista

Rajko Novaković, RTV mehanicar

Dean Bačić, ekonomist

Višnja Stojačić, umirovljenica

Kristina Ilić Pešut, hotelska domaćica/student

Gordan Srića, sistem inženjer

Iva Markulj, voditeljica programa za mlade, Udruga IKS

Jelena Franičević, učiteljica

Eleonora Katić, odvjetnica

Tamara Fabac, magistra pedagogije

Gregor Zorinc, ekoinženjer

Ivo Frančešević, ekonomski tehničar

Bernard Pauzar, student na Građevinskom fakultetu

Ivona Ercegović, turistički pratitelj

Nikola Gambiroža, elektromehaničar

Anja Lepušić, apsolventica ekonomije

Vojislav Nikitović, inženjer

Mirjana Bjelica, umirovljenica

Nela Pamuković, feministička aktivistkinja

Alen Despot, ekonomist

Sandra Milovanović, privatni poduzetnik

Zoran Sriča, programer

Vatroslav Vrdoljak, informatičar

Dragan Hot, konobar

Josip Hrvatin, umirovljenik, Labin

Bojan Dunaj, dipl.ing.računarstva

Mirna Petani, prof.

Nenad Starc, znanstveni savjetnik, umirovljenik

Nives Rebernak, dipl. ing. socijalnog rada, magistra sociologije

Iva Rosandić, dipl. nastavnik filozofije i slovakist

Luka Žužul, dipl. pov. umjetnosti, profesor povijesti

Olgica Mickov, dipl. pravnik

Neva Bizjak, dipl. psihologinja

Bojana Ćulum, docentica na Odsjeku za pedagogiju Filozofskog fakulteta u Rijeci

Tamara Eskić, mag. psihologije

Ana Manjaka, magistra edukacije hrv. jezika i književnosti i filozofije

Verica Rekić, magistra edukacije kroatistike i povijesti

Andrea Cetina, magistra psihologije

Irena Plicka, Montessori pedagog odgojitelj

Marin Živković, politolog

Sara Kekuš, politologinja

Milena Gogić, politologinja

Suzana Jašić, politologinja

Ana Knežević, predškolski odgojitelj

Tea Šepić, prof. pedagogije

Anja Rajčević, prof. psihologije

Patris Šuper, profesor geografije

Lada Jug, profesor zdravstvene i tjelesne kulture

Tina Perović, profesorica psihologije

Goran Gračanin, školski psiholog

Andrea Bruner, student Fakulteta za odgojne i obrazovne znanosti

Tin Puljić, student politologije na Fakultetu političkih znanosti u Zagrebu

Valerija Posavec, studentica 1. godine preddiplomskog smjera psihologije na Sveučilištu u Zadru

Karla Škorjanc, studentica Fakulteta političkih znanosti

Ana Cincar, studentica psihologije

Slobodan Seferović, učitelj geografije

Zdravko Tovilović, psiholog

Tanja Dejanović Šagadin, psiholog

Maša Komadina, psihologinja

Jelena Heštera, psihologinja

Kristina Perišić, psihologinja

Lana Gjurić, psihologinja

Marina Milković, psihologinja

Zora Subotić, psihologinja i psihoterapeutkinja

Irena Velimirović, socijalna pedagoginja – psihoterapeutkinja

Luka Rendulić, student Građevinskog fakulteta u Zagrebu

Irena Drmić Hofman, sveučilišna profesorica

Maja Trinajstić, urednica

Jadranka Gorup, umirovljenica

Sanja Milanja, dipl.oec.

Nives Fett, odnosi s javnošću

Rajka Smokvina Korbar, prof. matematike

Vilma Strugar, ekonomist u mirovini

Petra Dejanović, bankarica

Gerda Gracin, profesorica u mirovini

Željka Bosanac, prof. pedagogije i andragogije

Vida Fućak, studentica socijalnog rada

Ivo Ruzir, konobar

Valerija Kanđera, psiholog

Dijana Jelić Skorlić, agent za posredovanje u prometu nekretninama

Tvrtko Bolčić, student

Erna Šutić, voditelj prodaje

Dario Miojević, fizički radnik

Ana Radošević, studentica psihologije

Josip Gracin, psiholog

Mirjana Galo, aktivistica

Dražen Horvat, inžinjer

Sonja Cvitković

Dragica Kučko, kemičarka

Lovorka Marjanović, profesorica

Davor Briški, informatičar

Mirko Krtolica, penzioner, Paris, France

Željko Kordić, predsjednik VICE Digital Network

Snježana Šišić, prof. matematike

Ivana Kurtović, univ.spec.upravljanja marketinškom komunikacijom

Zvonimira Bralić, prof. pedagogije

Goran Goldberger, dr. sc., sociolog i predavač u Visokoj školi tržišnih komunikacija Agora

Davor Jakara, tehnički urednik

Suzana Kulović, doktorica medicine, psihijatrica

Tea Pujac Lanča, samostalni referent post-prodaje

Filip Krstanović, m.sc. razvoj softvera i poslovni menadžer

Melanija Štimac, umirovljenica

Danijela Kasumović-Maružin, prof.rehabilitator

Vlado Maružin, prof.matematike

Tea Košić, psihologinja

Mirjana Vladika Majdak, umirovljenica

Petra Dražić, psihologinja

Jelena Mihovec, politologinja

Mario Tanfara, student istraživačkog smjera fizike na Sveučilištu u Zagrebu

Alen Živković, student inženjerskog smjera matematike

Branka Tadić, nastavnica u mirovini

Rade Tanjga, nezaposlen

Boris Baljkas, profesor

Marko Knez, nezaposleni ekonomist

Ajka Hammer Plećaš, medicinska biokemičara

Sandra Neretljaković, učiteljica yoge

Denis Neretljaković, dipl.ing strojarstva

Vladimir Matijević, profesor tjelesne i zdravstvene kulture

Ines Misetić Lasić, medicinsko-laboratorijski ing.

Sanda Njegić, dipl. iur.

Jadranka Mesarić, umirovljenica

Višnjica Leko, profesor povjesti, umirovljenica

Mira Hinić Muslim, odvjetnica

Jasminka Vejmelka, profesorica

Natalia Jurgan, studentica socijalnog rada

Bojana Maričić, nezaposlena

Dunja Puača, dipl. ekonomistica

Tanja Ćulumović, prvostupnica tržišnih komunikacija

Olujka Jasprica, mag oec, producent, terapeut

Jasminka Džepina, umirovljenica

Marinela Neralić, dipl. ekonomist

Darko Ciglar, informatičar

Mateo Ivčević, kuhar

Željko Radić, dipl. Ing. elektronike

Irena Pušenjak, upravni referent

Saša Pušenjak, frizer

Bosiljka Gajšek, umirovljenica

Ante Ačkar, prometni tehničar

Renata Nikolić, dr.med.

Jadranka Veršić, umirovljenica (prosvjeta)

Petar Baburić, dipl.oecc.

Armida Njegovan, ekonomista

Jasna Šumanovac, okolišna aktivistkinja

Dražen Hoffmann, politolog

Alen Mirić, menadžer

Slobodan Mizdrak, znanstvenik

Radmila Pusica, ekonomista

Jadranka Cesarec, službenik

Robert Piteša, sveučilišni prvostupnik ekonomije –  bacc. univ. oec.

Lidia Fanelli, pravnik

Ankica Martinović, geodetski tehničar, nezaposlena

Ana Prelošćan, odgajateljica

Katarina Kosić, doktorandica i lektorica

Oliver Oljica, trgovac

Mate Bulić, dipl.ing.el u mirovini

Zlatko Markovinović, profesor

Vinko Burić, v.gr.teh.

Slobodanka Poštić, umirovljenica

Dubravka Novosel Guszak, socijalni pedagog

Branko Jecmenjak, samostalni poduzetnik

Vera Bašagić,dipl.ing.prometa

Branka Lončarić, umirovljenica

Rajka Antulov, umirovljenica

Marin-Slobodan Tomaš, dr. fiz. znan., savjetnik IRB-a u mirovini

Emina Popović, doktorica političkih znanosti

Nena Kolak, sociologinja

Blanka Čop, sociologinja

Dijana Vidović Obadić, dipl.ekonomist

Doris Barat, Pedagoški fakultet, smjer biologija-kemija, Ljubljana

Valentina Suban Jakuš, farmaceut

Dragana Perković, umirovljenica

Želimir Novak, penzioner

Dalibor Stojaković, referent nabave / voditelj poslovnice

Radmila Brčić, knjigovodstveni savjetnik

Stjepan Felber, dipl.ekonomist

Robert Škrinjar, student Pravnog fakulteta Sveučilišta u Zagrebu

Erik Fabijanić, predsjednik Županijske skupštine Primorsko-goranske županije

Olja Dijanošić, diplomirana učiteljica razredne nastave

Ljiljana Sužnjević advokat

Jelena Čevizović, voditelj logistike

Tanja Sredic, bacc.oec.

Enisa Mrkalj, kućanica

Miro Gal , trgovac

Velimir Ključe, umirovljenik

Željko Sojčić, strojarski tehničar

Nebojša Vlatković inženjer građevinarstva

Aleksandra Lavrnić, odgojitelj predškolske djece

Jagoda Štettner Tomašić, Umirovljenica, aranžer, dekorater

Drago Lovrić, moler

Marko Pusenjak, student ekonomije i obozavatelj HRT3

Nenad Antulov, privatni poduzetnik

Hrvoje Fruk, IT tehničar

Jasenka Vukšić, dipl.pravnica

Vlasta Korać, inokorespondent, nezaposlena

Željka Gross, dipl. oec.

Bernarda Kaurloto  liječnica

Ivan Pristaš, liječnik

Vesna M. Puhovski, profesorica povijesti i filozofije u mirovini

Nevenka Racki DeSyo, MDD

Vlasta Toth, diplomirana ekonomistica i informatičarka, u penziji

Gordana Kolar, umirovljenica

Irena Mervar, ekonomist

Aldo Tomasi, student telematike

Alen Grozaj, djelatnik u marketingu

Biljana Luketa, učiteljica

Vlatko Silobrčić, biomedicinski znanstvenik

Tihana Barbarić, studentica pedagogije na Filozofskom fakultetu u Zagrebu

Jasminka Vejmelka, profesorica

Ana Dundović, studentica pedagogije

Vida Turšić-Černe, dipl. inž. agronomije

Zdenka Kukuljica, savjetnica za upravno-pravne poslove u kulturi Skupštine grada Zagreba u mirovini

Marija Kajapi, administrativni djelatnik Udruge Kreativni kolektiv Kombinat

Diana Kukuruzović, agent za prodaju nekretnina

Vinka Jurjević, prof

mr.sc. Jadranka Vukomanović- Pavelić, dipl.ing

Tatjana Petrović, psiholog

Jadranka V.-Pavelić mr.sc. informacijskih znanosti

Franjo Sokolić, sveučilišni profesor

Ivo Kukuljica, pomorac

Matija Belković, poduzetnik

Ljiljana Vučković, učiteljica

Mihaela Podgorelec, knjigovođa

Irena Sedmak, računovođa

Zoran Musulin, sistemski inženjer

Ivana Mlakar, poduzetnica , Zagreb

Domagoj Dvornik, Split, inženjer elektrotehnike

Marc Gassion, promocija i komunikacija u Turističkoj zajednici

Bruno Aljinović, student, PMF, Sveučilište u Zagrebu

Marin Rak, konobar

Lidija Macek, dipl.ing.prometa

Natalija Žanetić Car, medicinska sestra

Sanja Shalabi, dipl.iur., tajnica OŠ dr Vinka Žganca

Natalija Sokol-Kvesić, dipl.ing.

Jadranka Flanjak, administrativni referent

Lovro Vrus, dipl.ing.fizike

Ančica Cetina, profesor pedagogije

Neda Rudež, prof.

Sandra Nuždić, prof.

Lidija Severović, fizioterapeut

Orhan Lujinović, mag.oec.

Vid Pribilović, ugostitelj

Haja Dominike Radić, studentica biotehnologije i istraživanja lijekova, Sveučilište u Rijeci

Metka Jelenc, dipl. politolog

Alvaro Rojas Radmilović, kapetan duge plovidbe

Mandica Rojas, ekonomista

Luce Terze, turistička vodička i ekološka poljoprivrednica

Damjan Vančina, tehničar za računalstvo

Ivanka Cvitan, referentica

Marijan Slovenc, umirovljenik

Celia Hawkesworth, retired University Reader at the School of Slavonic and East European Studies-University College London and translator

Vesna Rudelić-Sladoljev, doktor dentalne medicine

Inja Peršić-Nosalj, obrtnik

Ivana Bradarić, magistra građevinarstva

Milena Semeš, dipl. ing. Aeronautike

Branka Milković-Dolički, umirovljenica

Majda  Lesić – djelatnica  u  turizmu

Darko Mikić, kemijski tehničar,specijalnost pirotehničar, poručnik HV u mirovini

Krunoslav Jelovac, umirovljenik

Joško Dežulović, skladištar

Vesna Henigman, pravnik

Sanja Čavić,  službenica (ekonomija)

Petra Novina, studentica Znanosti o okolišu

Mladenka Svalina, dipl. oecc turizma

Višnja Štrbac-Halapir, dipl.ing. kemije

Jagoda Latinović Čaldarević, dipl.ing.kemije

Ljiljana Vlahovac, učiteljica razredne nastave

Ružica Herceg, umirovljenica

Vlasta Nedela, umirovljenica

Jasna Predragović, učiteljica

Dr.sc. Gorjana Gjurić, dr.med., pedijatrica u mirovini

Radmila Rojčević, profesor eng.i njem.jezika u mirovini

Dražen Kujundžić, nezaposlen

Slavica Čičin-Mašansker, umirovljenica

Martina Levak, profesorica engleskog jezika

Flavia Poropat, poduzetnica

Silvije Brešić, dipl. ing. elektrotehnike

Renata Rumiha, učiteljica

Dubravka Penavić, dipl.ing.kemije u mirovini

Asija Pušić , Zagreb,dipl.oec.

Velimir Pušić, Zagreb, dipl.ing.brodogradnje

Goran Winter, dipl oecc

Dragan Fistrić, umirovljenik

Danijel Đuras, tehničar za mehatroniku

Ahmed Dedić, umirovljenik

Ana Štrbac Zupan, dipl.ing. biologije

Lana Raffaelli, dentalni tehničar

Željko Pećarić, ispitivač elektroenergetskih postrojenja

Vladimira Martinis, umirovljenica

Šime Vulelija, diplomirani pravnik

Mira Dragan-Baričić,  nezaposlena

Miroslav Kosanović, dipl.inž.el. u penziji

Sunčana Kukolja Taradi, profesorica fiziologije, Medicinski fakultet Sveučilišta u Zagrebu

Ivana Milovec, samost.referent međ.otpremništva

Stefanija Krnjak, umirovljenica

Božidar Feldman, odvjetnik

Mak Dukan, ekonomist

Dalibor Grubiša, agronom

Lovro Lučev, bacc. geografije

Mia Mrđenović, ing. prehrambene tehnologije, nutricionistkinja

Robert Bogatić, drvni tehničar

Nina Tomašević, mag. Logoped

Jasna Perković, nezaposlena lektorica i zaposlena domaćica

Milan Preradović, str. prvostupnik kriminalistike

Ana Jerković, ekonomistica

Lea Steiner, dr.med.dent.

Silvija Zlatić, umirovljenik

Jan Hinkelman, magistar geologije

  1. sci. Ivo Crnolatac, znanstvenik

Darinko Kovilić, rudarsko naftni stručni radnik, samozaposlen

Tonći Talaja, politolog

Nela Marić, administrativni referent

Gordan Jelenić, šef Katedre za tehničku mehaniku, Građevinski fakultet Sveučilišta u Rijeci

Dušan Derkuća, elektroinstalater

 

 

 

 

STRANI DRŽAVLJANI / FOREIGN CITIZENS :

Naum Panovski, profesor

Brigita Malenica, znanstvenica

Leo Novosel, Ambassador & Secretary-General of CIMUN

Paulissen Vivian, Amsterdam, European Cultural Foundation

Ole Frahm, artist, artist group LIGNA, Frankfurt am Main

Helen Grogan, Artist and Sessional Lecturer, School of Art, RMIT University, Melbourne, Australia

Pascale Pilloni, Artiste plasticienne Comédienne

Szilvia Kochanowski, Cultural operator, European Cultural foundation, Amsterdam

Ludwig Kittinger, univ. ass. at University od Applied Arts Vienna

Vladimir Us, curator, Oberliht, Moldova

Tomislav Bobinec, designer, Institute of Design & Communication, FH JOANNEUM University of Applied Sciences

Denis Šehić, diplomant Akademije za vizualne umjetnosti, Ljubljana

Karin Lekberg, director, Subtopia, Stockholm, Švedska

Nataša Zavolovšek, director Zavoda Exodos Ljubljana, board member of Kooperativa, i IETM Brussels

Bori Najman, docent, Université Paris Est

Hanna Slattne, dramaturg, UK

Jovana Lukić, etnomuzikolog, pevač

Menno Weijs, European Cultural Foundation

Andrew Lawler, heritage worker

Gregor Kamnikar, istraživač zaigranosti

Agnieszka Wiśniewska, journalist, Krytyka Polityzcna, Varšava, Poljska

Jörg Plath, journalist and editor

Miha Zadnikar, kulturni aktivist, intendant, AKC Metelkova

  1. Piewig, MA Contemporary Pedagogy, Germany

Jonas Malka, Malka

Vitalie Sprinceana, sociologist, journalist, Oberliht, Moldova

Susanne Mors, managing editor, European Cultural Foundation

Enric Senabre Hidalgo, Open Culture, Spain

Arapoglou Aimilios, performing arts/dancer, Brussels

Eva Maria Schild, photographer

John McCann, playwright, Scotland/Ireland

Nevenka Koprivšek, producentica

Lejla Somun Krupalija, profesorica arapskog jezika i književnosti iz Sarajeva

Avishag Morgenstern, trener pasa, Israel

Tiago Gameiro Baptista, Visual Artist

Ana Borić, urednica

Anna Wegricht, media artist

Filip Jovanovski, artist, Macedonia

Carmen Gheorghe, Germany

Sanin Milavić, glumac, Sarajevo

Steffen Berkhahn, artist from Germany

Nacer El Idrissi, President of the Réseau Euromed France/French Euromed Network

Ivana Smiljanić, vizualna umjetnica, Srbija

Laura Byrnes, Croatian-American teacher from Baltimore, Maryland, USA.

Prof. Adair Rounthwaite, Assistant Professor of Contemporary Art, University of Washington, Seattle, USA

Michaela Meise, artist, Berlin, Germany

Guilhem Monceaux, art worker, Paris

Catherine Facerias, Student at EHESS, Paris, France

Diedrich Diederichsen, Institute for Art History and Cultural Studies, Beč

Tevž Logar, kustos

Melissa Hinkin, exhibition officer

Marc Mercier, artist and artistic director Instants Video Festival Marseille

Marion Siéfert

Roderick Wilde, Executive Director, Historic Electric Vehicle Foundation

Andreas Maria Jacobs, Publisher/Artist, Amsterdam

Violeta Kachakova, Cultural Manager, NGO Lokomotiva Skopje

Dr. Rory Archer, Researcher, Centre for Southeast European Studies, University of Graz

Niccolo Milanese, Chair, European Alternatives

Till Frühwald, Schauspieler/Regisseur, Actor/Director

Olga Alexeeva, project manager in a cultural foundation

Ana Teixeira Pinto, art critic

Robert Menasse, pisac, esejist, prevoditelj

Egle Grigaliunaite, actress

Nejc Cijan Garlatti, glumac

Vesna Ijzerman-Moravcic, pedijatar, The Netherlands

  1. M. Tamás, Professor of Philosphy, Budapest (Hungary)

Torsten Michaelsen, artist group LIGNA, Berlin

Prof. Dr. Heinz Sünker, Universität Wuppertal/Deutschland

Petra Hazabent, producentica i kuratorica, Association NAGIB, Slovenia

Urška Jež, društvo za promocijo žensk v kulturi Mesto žensk, Slovenija

Amela Meštrovac, društvo za promocijo žensk v kulturi Mesto žensk, Slovenija

Vladimir Lalo Nikolić, prof.dipl.ing.arch., Berlin

Mara Vujić, kustosica & producentica, Ljubljana, Slovenija

Miha Horvat, umjetnik i zastupnik Fundacije Sonda

Stevan Radusinović, glumac

Adem Köstereli, Ruhrorter / Theater an der Ruhr

Luca Bergamo, secretary general Culture Action Europe

Michael Hanna, umjetnik

Nedyalko Delchev, kazališni redatelj, Bugarska

Klaus Herzog, glumac

Lalya Gaye, Digital media artist, Newcastle upon Tyne, UK

Julie Myers, artist and senior lecturer in Fine Art, Kingston University, London, UK

Anders Ehlin, Film Composer

Josef Dabernig, artist

Paula McFetridge, Artistic Director, Kabosh

Martha Wilson, Artist and Founding Director of Franklin Furnace Archive, Inc.

Lisl Ponger, artist

Marco Leibnitz, Schauspieler

Jan Ritsema, St.Erme, France, director Performing Arts Forum, professor at PARTS, Bruxelles

Christian Rattemeyer, The Harvey S. Shipley Miller Associate Curator, Department of Drawings and Prints, The Museum of Modern Art, New York, US

Julia Gajewski,, Cultural Management, Berlin/Germany

João da Silva, Dancer and Associate Professor at ArtEZ University of Arts, NL

Christine Fentz, Theatre Director, Dramaturge and Artistic Director of Secret Hotel

Kristina Benjocki, umjetnica, Amsterdam

Claude Veron, Chargé de Production et de diffusion

Nicolas Auzanneau, French citizen, Translator, Brussels

Lela Rekhviashvili, Political Scientist, Central European University, Budapest, Hungary

Zoran Petrovski, Viši kustos, Muzej na sovremenata umetnost, Skopje, Makedonija

Ioana Rus, PhD art historian, lecturer at the Faculty of History and Philosophy, Babes-Bolyai University, Cluj, Romania

Magda Radu, curator, Bucharest

Nada Milovanov Krivokuća, penzionirani radnik u kulturi

Girts Ozols, Canberra, Australia

Jean-Philippe Namont, Teacher/enseignant, History, French Ministry of Education, Paris, France

Kathy Rae Huffman

Janez Janša, Artist and producer, Ljubljana

Nils Personne, composer, Sweden

Vynogradova Anna, Theater an der Ruhr, Requisitorin

Maria Aguirre Landa, Cultural Manager, Basque Country (Spain)

Matthew Pickering, Project Co-ordinator at Isis Arts, based in Newcastle-upon-Tyne, UK

Tina Helen, visual artist, Copenhagen

Ruth Noack, curator and art historian, Austria

Núria Güell, artist, Spain

Marina Fokidis , independent curator and writer, currently Head of the Artistic Office Athens, for documenta 14

Nuria Enguita, editor and curator, Spain

Wendelien van Oldenborgh, visual artist and filmmaker, Rotterdam, the Netherlands

Aaron Schuster, philosopher, Sandberg Institute, Amsterdam

Hedvig Wiezell, cultural producer, Spånga, Sweden

Ciprian Muresan, artist, Paintbrush Factory, Cluj, Romania

Geoff Cox, Aarhus University, Denmark

Annie Fletcher, Chief curator, Van Abbemuseum, Eindhoven, the Netherlands

Renée Ridgway, PhD Fellow, department of management, politics and philosophy, Copenhagen Business School, Denmark

Hicham Khalidi, Associate Curator, Fondation d’entreprise Galeries Lafayette, Lafayette Anticipation, France

Pierre Bal-Blanc, curator, France

Nadine Blanchard, Editorial Assistant, Eurozine, Vienna, Austria

Runo Lagomarsino, artist, São Paulo / Malmö

Roman Ondak, artist, Slovakia

Corina Apostol, art historian, curator, artist, Bucharest/New York

Alex Meszmer, artist, curator, teacher, Vice President Culture Action Europe, Zurich, Switzerland

Lisa Grünwald, Scientific Assistant, The Art Collection of Erste Group and ERSTE Foundation, Vienna, Austria

Safet Ahmeti, PhD, Centar za vizualne studije – Skopje

Anna Artaker, Elise Richter Research Fellow, Institute for Fine Arts, Academy of Fine Arts Vienna, Austria

Tamas St.Turba, artist, Trust.ee in bankruptcy of IPUT, /International Parallel Union of Telecommunications/Agent of NETRAF

Chris Torch, Program director – Intercult, Stockholm, Sweden

Michaela Adelberger, Project Coordinator, Eurozine, Vienna, Austria

Joseph Banks, artist and researcher, UK

Duba Sambolec, umjetnica, prof. of Fine Art, Ljubljana, Slovenija / Oslo, Norveška

Astrid Wiezell, librarian, Sweden

Alexandra Büchler, director, Mercator Institute for Media, Languages and Culture, Aberystwyth  Wales (UK)

Mirko Smerdel, visual artist, graphic designer and publisher, London, UK

Rajkamal Kahlon, Artist, Berlin, Germany

Julien Woessner, architect, Lausanne, Switzerland

Beatriz Churruca, visual artist, Spain

Juan Vicente Aliaga, professor at the School of Fine Arts in Valencia, Spain

Anna-Stina Ulfström, Art Education Manager at Marabouparken Art Centre, Stockholm, Sweden

Dr. Hildegund Amanshauser, Director, Salzburg International Summer Academy of Fine Arts , Austria

Michael Blum, Artist and Professor, Ecole des arts visuels et médiatiques, UQAM, Montreal, Canada

Hemma Schmutz, Curator, Austria

Tatjana Rajić, arhitektica, Kotor ~ Montenegro

Jon Hendricks, artist and curator, New York

Dan Perjovschi, artist, Romania

Carla Zaccagnini, artist, Brazil

Fritzie Brown, Executive Director, CEC ArtsLink, New York, USA

Veronica Kaup-Hasler, Intendantin / Director, Steirischer Herbst Festival, Graz, Austria

Jesse van Bauwel, gallery assistent, Brussel

Cecilia Vicuna, artist

Bojana Videkanic, PhD, Assistant Professor in Visual Culture, Film and Contemporary Art, Department of Fine Arts, University of Waterloo, Ontario, Canada

Yane Calovski, artist, Macedonia

Ruta Liepina, Translator

Branislav Dimitrijević, Art historian, Belgrade

Ida Burén, Programchef/ Head of program department Dansens Hus/International Scene of Contemporary Dance/Sweden

Anselm Franke, Head of Visual Arts and Film, Haus der Kulturen der Welt Berlin

Dragana Jovović, producentkinja

Agnes Fischer, CEO Boodla ab, Sweden

Fredrik Olsson, political secretery

Milica Tomić, umetnica

Aleksandra Olszewska, cultural manager, Poland

Philipp Dietachmair, European Cultural Foundation

Felix Fiedler, Psychologist and Art Historian, Berlin

Jazmine Moast, dance student

Pascal Bruckner, knjizevnik i filozof

Veton Nurkollari, Artistic Director – DokuFest, Kosovo

Charles Esche, Director, Van Abbemuseum, Eindhoven and Professor of Contemporary Art and Curating, University of the Arts, London

Zdenka Badovinac, direktorica Moderne galerije i Muzeja suvremene umjetnosti Metelkova, Ljubljana

Ellie Bigwood, Optical Consultant

Rebecca Bigwood, Teaching assistant

Tiia Veneranta, choreographer, performer, (Finland/UK/Portugal)

Ivica Capan, visual artist, Vienna

Natasha Farrell, choreographer, Falmouth UK

Olivia Reynolds, property developer and art curator

Dr David Williams, Professor of Performance Practices

Gordana Milošević – Popović , novinarka

Marin Turina, montažer, tv-journalist, scenarist

Emily Hodges, dance student

Gergely László, artist

Vivian Ziherl, curator

Aleksandra Sekulić, kulturološkinja (Centar za kulturnu dekontaminaciju, Beograd)

Nicolas Bertrand, administrateur, co-directeur Image Aiguë Compagnie

Jan Schuijren, independent curator, Amsterdam/Basel

Sherry Millner, Filmmaker, Curator, Professor

Kristoffer Larberg, Graphic Designer

Aisha Orazbayeva, violinist/musician

Ekaterina Degot, Artistic Director, Academy of Arts of the World, Cologne

Georg Schöllhammer, head of tranzit.at, editor in chief springerin

Daria Martyn, student of graphic design

William Fisher, theatre director and professor in the USA, Former chair of Theatre Butler University. Former Director of Theatre School at Ohio University

Jonas Staal, artist and founder New World Summit

Margherita Pevere, visual artist, Berlin University of the Arts

Dr. Vincent W.J. van Gerven Oei – Director, punctum books, USA

Olga Dimitrijević, dramaturginja

Shelly De Vito, Les Moulins de Paillard , France

Catherine Legna, Ancienne directrice générale de la Fondation France Libertés, Secrétaire générale des « Cafés cartographiques », et l’ »Institut Internationale d’études et de recherches sur les Biens communs » Paris

Borut Vild, dizajner

Andrej Dolinka, dizajner

Anya Kovalieva, artist and designer, Gateshead, UK

Zorana Đaković Minniti, koordinatorka međunarodnih projekata i galerije Podroom / Kulturni centar Beograda

Ralf Homann, Sculptor and Author, Deutschland

Renée Fregosi, Philosophe et politiste

Dr. Beáta Hock, Marie-Louise von Motesiczky Visiting Professor, The Courtauld Institute of Art London

Luca Signorini, public employee

Jade Bigwood, Student/Dancer

Michael Platzer, Pajara, Spain

Nataša Govedarica, dramaturškinja Sarajevo/Beograd

Prof. Anke Doberauer, Akademie der Bildenden Künste München

Chloë Delanghe, Artist

Milica Ilic, Conseillère international, Paris

Jelena Petrovic, Professor, Academy of Fine Arts, Vienna

Maja Pelević, dramska spisateljica, Srbija

Hedda Krausz Sjögren, Producer

Siniša Ilić, umjetnik, Beograd

Dr. Eckhart J. Gillen, Art Historian and Curator , Berlin, Germany

Kirsten Dehlholm, Artistic Director, Hotel Pro Forma, Denmark

Marcela Okretič, producer in the field of Contemporary Art, Ljubljana, Slovenia

Dr. Konstantin Akinsha, art historian and curator, Budapest, Hungary

Ethan Cornell, Artist, Teacher, USA

Dr. Ana Vujanović, teoretičarka izvođačkih umetnosti i culture, Berlin / Beograd

Albert Herskowicz, NGO Memorial 98, against racism and anti-Semitism, France

Christophe Guiraud , Compositeur, Bruxelles. Belgium

Micah Weber, Artist, USA

Ixiar Rozas, writer, Azala space for creation team,Basque Country, Spain

Michelle Y. Hyun, Associate Curator, Shanghai, China

Janez Janša, umjetnik, Slovenija

Susanne Padberg, Galerie DRUCK & BUCH, Wien, Austria

Clymene Christoforou, Co-Director ISIS Arts, Newcastle, UK

Tor Lindstrand, Architect, Sweden

Stefan Janevski, Penzioner, Beograd

Nikolay Oleynikov, artist, musician, St-Petersburg-Moscow, Russia

Nebojša Jovanović, historičar i teoretičar filma, Sarajevo, Bosna i Hercegovina

Roman Uranjek, slobodni umetnik, Ljubljana

Luchezar Boyadjiev, Artist, Sofia-Bulgaria

Bojan Đorđev, pozorišni reditelj, Beograd

Ezio Benedetti, Team Leader, Young Cell Scheme

Peter Zrinski, tvornički radnik, Švedska

Ruben Arevshatyan, Artist, art curator, President of AICA, Armenia

Dr. Silvia Eiblmayr, art historian and curator, Vienna, Austria

Bruce Allan, Visual artist, Blakeney, Gloucestershire, UK

Darinka Pop-Mitić, umetnica, Beograd

Florian Malzacher, Artistic Director Impulse Theater Festival, Cologne / Düsseldorf / Mülheim

Brett Bloom, Publisher, Half Letter Press, LLC, Chicago, USA

Dmitry Vilensky, Chto Delat , St. Petersburg, Russia

Laurent Grisel, écrivain, France

Anders Kreuger, Curator, M HKA, Antwerp; Editor Afterall, London

Dr. Konstantina Georgelou, Lecturer at the ArtEZ Master of Theatre Practices, Arnhem, The Netherlands

Ida Hiršenfelder, kritičarka i kustosica, Ljubljana, Slovenija

Göran Dahlberg, Editor, Sweden

Laura Raicovich, President and Director, Queens Museum, New York City

Prof.dr Ljubinka Trgovčević, istoričarka

Raluca Visinescu, arhitect, Bucharest, Romania

Zorica Jevremović Munitić, dramaturg

Erden Kosova, art critic, Istanbul

Boris Hoppek, artist, Germany/Spain

Lada Nakonechna, artist, Ukraine

Federico Zukerfeld, artist from Etcetera Collective, Argentina-Chile

Loreto Garin Guzman, artist from Etcetera Collective, Argentina-Chile

François Gemenne, FNRS Senior Research Associate, University of Liege, Associate expert, Centre for International Studies and Research (CERI)

Biljana Milenović, umetnik

Vladan Jeremić, umetnik, Beograd, Srbija

Rena Raedle, umetnica, Beograd, Srbija

Karen Lawrence, Independent Dance Artist

Galit Eilat, Curator

Saša Nabergoj, direktorica, Loški muzej Škofja Loka

Livia Paldi, curator, artistic director BAC – Baltic Art Center, Visby, Sweden

Minna Henriksson, artist, Helsinki

Ivor Stodolsky, Co-Founding Director and Curator,Perpetuum Mobilεry

Mimmy Ebobo, Falmouth University Choreography & Performance

Samuel Draper, Dancer

Scott deLahunta, Senior Research Fellow @ Centre for Dance Research @ Coventry University UK, Visiting Academic @ Deakin Motion.lab @ Deakin University AUS, Co-Director Motion Bank Institute

Astrid Heubrandtner Verschuur

David Krippendorff, Berlin

Annette Wieviorka, Directrice de recherche émérite au CNRS, Paris, France

Dr. Audrey Kichelewski, assistant professor in contemporary history, University of Strasbourg, France

Jean-Charles Szurek, emeritus research director in the CNRS, Nanterre, France

Jeanne Favret-Saada, Directeur d’Etudes honoraire, Ecole Pratique de Hautes Etudes, Paris

Emmanuel Wallon, Professeur de sociologie politique à l’Université Paris Ouest Nanterre La Défense, France

Bojana Cvejić, profesor filozofije umetnosti i teorije izvedbe i plesa, Singidunum, Beograd, P.A.R.T.S. Bruxelles

Urška Jurman, cultural worker, Ljubljana

Sylvie Lindeperg, Membre de l’Institut universitaire de France, Professeure à l’université Paris1 Panthéon-Sorbonne

Agneta Hansson, Communication officer, Intercult, Stockholm Sweden

Hanna Borglund, playwright, Sweden

Veronika Leiner, consultant to cultural organisations / project development, Vienna, Austria

Linn Hansén, editor of the Swedish cultural journal, independent publishing house Glänta, Gothenburg

Jadranka Kim Musa, Course Tutor in English for Academic Purposes, University of Nottingham Ningbo, Ningbo China

Oihane Espúñez, artistic mediation/développement working at San Sebastian/Donostia European capital of culture, Spain

Ana Filipovic, arhitekta

Amir Berbić, Associate Professor of Graphic Design, College of Architecture, Design and the Arts, University of Illinois at Chicago

David Berman, Design thinker

Tamar Hirschl, visual artist

Philippe Claudel, pisac, Francuska

Asta Vrečko, Inštitut za delavske študije, Ljubljana, Slovenija

Sašo Slaček, Inšitut za delavske študije, Ljubljana Slovenija

Milica Pekić, istoričar umetnosti, Beograd

Dr Russell Kennedy, design academic, Melbourne

Alenka Gregorič, kustosinja in umetniška vodja Mestne galerije Ljubljana in KC Tobačna 001, Ljubljana

Dr. Simon Sheikh, Programme Director, MFA Curating, Department of Art, Goldsmiths College, London

Alain Finkelkraut, član Francuske akademije

Silvia Sfligiotti, graphic designer and educator, Milan, Italy

Jelena Vesić, kustoskinja i teoretičarka umetnosti

Vladimir Jerić, mediolog

Olga Grlić, Creative Director, St. Martin’s Griffin & Paperbacks & Executive Art Director, St. Martin’s Press

Lily Hall, curator, London

Damir Imamović, muzičar, Sarajevo, BiH

Rok Košir, direktor festivala Druga godba, Ljubljana

Ahmed Burić, pisac & novinar, Sarajevo

Alban Ukaj ,glumac, Sarajevski Ratni Teatar- SARTR

Mladen Uhlik, Assistant professor, Faculty of Arts, University of Ljubljana

Ferida Duraković, spisateljica, Sarajevo, BiH

Karen Mirza, artist, cultural worker, London

Sineva Béné Katunarić, prevoditeljica

Aida Kalender, kulturna radnica, AKCIJA Sarajevo

Milosav Marinović, direktor /glavni urednik, Liceulice, Beograd

Ivelina Moncheva, PhD student in Urban Sociology and MA in Cultural Studies

David Wilson, former director Pavarotti Music Centre, Mostar

Marga Maximova Goranova, independent researcher, English Conversation Club Guadalajara, Jalisco, Mexico

Philippe Fanjas, directeur, Association Française des Orchestres

Christian Martí-Menzel, literary agent and translator, Barcelona

Young Jean Lee, Artistic Director, Young Jean Lee’s Theater Company, USA

Stéphane Braunschweig, director of the Odéon – Théâtre de l’Europe (Paris)

Mihály Menelaos Zeke, Conductor and artistic director, Arsys Bourgogne, France

Rebecca Blake, Design Director, Optimum Design & Consulting,New York, NY, USA

Metin Cengiz, pisac i pjesnik, Turska

Renate Jänsch, Aalto Music Theatre, Essen, Germany

Jan Torsten Ahlstrand, Director and Writer, Museum Lund, Sweden

Kathy Halbreich, Associate Director of Museum of Modern Art, New York

Magnus af Petersens, Senior Curator, Head of Collection, Moderna Museet, Stockholm

Edo Hozić, Direktor i osnivač Projekta Bijenale savremene umjetnosti D-0 ARK Underground, Sarajevo

Sandra Miljević Hozić, Koordinator Projekta Bijenale savremene umjetnosti D-0 ARK Underground, Sarajevo

Prof. Goran Senjanović, teorijski fizičar, International Center for Theoretical Physics, Trieste

Erika Hoffmann-Koenige, Sammlung Hoffmann, Berlin

Jean de Breyne, pjesnik i izdavač, Francuska

Andrea Fraser, Artist, Professor at University of California Los Angeles

Daniel Hewson, muzičar i producent

Burcu Pelvanoğlu, Chair of Censorship Commission of AICA, AICA Internatioanal, AICA Turkey

José Lebrero Stals, artistic director Museo Picasso Malaga member from Cyman

Guillermo Santamarina Lagunes. Chief curator at Museo de Arte Carrillo Gil, México City

Lars Brund Jensen, unemployed

Mireille Ribière, écrivain et photographe

Angeliki Papathemeli, actress

Niilofur Farrukh, Vice President AICA International

Jo Farb Hernández, Professor and Director, Natalie and James Thompson Art Gallery, San José State University

François Debluë, écrivain, Suisse

Gaston Bellemare C.M.,O.Q., D.h.c., Membre de l’Ordre des francophones d’Amérique, Chevalier de l’Ordre de la Pléiade, président Festival International de la Poésie

Franck Vigroux, artist, France

Mariana David Gershenson, curator, Mexico City

Srdjan Karanović, pisac scenarija, filmski reditelj i profesor

Federico Scettri, musician

Richard Herbst, Interstellar Records

Manfred Engelmayr, Musiker, Wien

Luise Grinschgl, Organisationsassistentin Kulturvermittlung Steiermark

Tiago Rodrigues, Diretor Artístico, Teatro Nacional D.Maria II

Helen Brecht, umjetnica, performance art

Cristina Freire, Senior Curator, Museum of Contemporary Art. University of São Paulo, Brazil

Marc Parayre, Maître de conférence en langue et littérature françaises, Université de Montpellier II

Otmar Klammer, journalist, Graz

Valentine Herrenschmidt, artiste française

prof. dr. Josef (Seppo) Gruendler, head of institute for design&communication / head of master degree program communication, media, sound and interaction design, University of Applied Science FH JOANNEUM

Anton Lederer, curator, Austria

Margarethe Makovec, curator, Austria

Maxime Decout, university professor of French Literature

Antonia Alampi, Curator and educator, Berlin/Florence

Zoran Terzić, Author, Musician, Berlin

Cathy Guitton, landscape architect

Evelyn Tschernko, Kultur und Bildungsreferentin, Afro-Asiatisches Institut Graz, Austria

Leda Laggiard, Student MA cultural policies and cultural management (Argentine/ Serbia)

Birgit Pölzl, Autorin, Kulturvermittlerin, Kulturzentrum bei den Minoriten, Österreich

Randa Haines, film director, USA/France

Ahlam Shibli, Artist from Palestine

Isabelle Guitton, sport educator, France

Carl Grainger, Musician & Arts Administrator, UK

Michael M. Thoss, Direktor, Allianz Kulturstiftung

Katrin Thomaneck, translator and cultural operator, European Society of Authors

Gérard Adam, Écrivain – Pisac, Bruxelles

Marcel Prüfert, Artist, Berlin

Jörg Heuer, intermedia artist, Berlin, Germany

Pernilla Luttropp, consultant in arts and culture, Sweden

Vanja Luksic, journaliste

Jule Flierl, dancer/choreographer

Katharina Bielenberg, publisher, UK

Camille de Toledo, in her name as a writer and on behalf of the European Society of Authors as a founder

Edda Strobl, artist

Stefan Helgesson, professor of English at Stockholm University

Bojana Mladenović, artistic director, SNDO – School for New Dance Development, De Theaterschool/Amsterdam University of the Arts

Ellen Elias-Bursać, prevoditeljica

Edward Alexander, prevoditelj i doktorski student

Bob van der Wal, Student – Staedelschule Hoch Schule fur Bilden Kunst Frankfurt am Main

Luka Kurjački, dramaturg

Jon Solomon 里昂大學跨文本跨文化研究所教授蘇哲安, Professeur des universités, Département de littérature chinoise, Université Jean Moulin Lyon 3

Norbert Czarny, francuski pisac i kritičar

Marie Muracciole, direktorica Beirut Art Center

Maja Drnda Mehičić, prevoditeljica, Španjolska

Marcelle Padovani, Journalist and writer, Correspondent in Italy for Le Nouvel Observateur (Paris)

Alain Brossat, Prof emeritus at the University Paris 8 Saint-Denis (philosophy) , presently Guest Prof at National Chiao-Tung University (Taiwan)

 

 

Naoki Sakai, Professor at Cornell University

Fabio Milana, researcher at the Foundation for Religious Sciences “John XXIII” in Bologna and a student of Ivan Illich

Veronika Rezić, prof., Institut für Slawistik, Universität Graz

Francesco Bigoni, musician, Copenhagen

Renata Stih, artist, Berlin, Germany

Nicole Butterfield, sveučilišna istraživačica na Odsjeku za etnologiju i kulturnu antropologiju Filozofskoga fakulteta Sveučilišta u Zagrebu

Christine Pfammatter, writer

Catherine Parayre, professeur de Lettres

Dr. Manfred von Sperber, Berlin

Lisa Schmitz, artist, Berlin, Germany

Anna Tito, Journaliste et chercheur, Rome

Camille Bloomfield, Associate professor (Literature), Université Paris, Paris, France

Martina Hochmuth , directrice de productions Musée de la danse, France

Mircea Ardeleanu, Université “Lucian Blaga” de Sibiu, Roumanie

Jack Lang, predsjednik «Institut du monde arabe» u Parizu, dva puta ministar kulture Republike Francuske, dva puta ministar obrazovanja

Christopher MacLehose, publisher

Darko Cvijetić, kazališni redatelj

Gerald Weber, Sixpackfilm, Vertrieb und Verleih österreichischer unabhängiger künstlerischer Filme und Videos

Brigitte Werneburg, art editor, Berlin

Franz Dobler, Autor, Germany

Mirela Treves, uciteljica, Great Britain

Irene Aristizabal, Head of Exhibitions, Nottingham Contemporary, Nottingham, UK

Elaine Angelopoulos, likovna i vizualna umjetnica

Ilija Šoškić,  konceptualni umjetnik

Christine Koschmieder, Literary Agent and Author

Jelena Hermann, glumica, Njemačka

Daniela Comani, artist, Berlin

Ferdinand Miklavc, literarni prevodilac

Matej Bogataj, kritičar i publicista

Tim Boykett, Artist and Mathematician, Austria

Donald Mengay, Ph.D. Baruch College, City University of New York

Catherine Coquio, profesorica književnosti na Univerzitetu Paris-Diderot (Paris7)

Brigitte Rapp, prevoditeljica

Karl Ertl, izvršni direktor QBIT

Gan Sanders, autor i pisac

Christian Carez, umjetnički fotograf

Werner Richter, lektor i književni prevoditelj (Vienna, Austria)

Miško Šuvaković, estetičar i teoretičar umjetnosti, Srbija

Clemens Christl, cultural worker, Vienna

Zuzana Brejcha, film director, Vienna

David Neusteurer, socijalni radnik

Maja Mirković, kostimografkinja, Beograd

Zorka Domic, psychiatre-psychanalyste, Paris

Clémentine Roger-Mazas, responsable administrative, Onda / Office national de diffusion artistique, Paris

Dr. Lars Henrik Gass, Festival Director, International Short Film Festival Oberhausen, Germany

Drago Ivanuša, skladatelj, Ljubljana

Dr. Kurt Neumann, Programmkoordinator Alte Schmiede Wien/ Literarisches Quartier, Wien

Peter Ponger, jazzpianist, Wien

Srdjan Vejvoda, urednik u firmi HP, USA

Elisabeth Kofler, glumica, Austrija

Dr. Thomas Engel, Direktor ITI Zentrum, Njemačka

Agnes Zaunegger, Kulturna radnica, Austrija

Olivera Đorđević, reditelj, Direktor Drame na srpskom jeziku Narodnog pozorišta u Subotici, Srbija

Christa Schmid, Landschaftsplanerin, Wien

Gertrude Tröbinger, Puppenspielerin, Österreich

Dr. Nika Sommeregger, Regisseurin Wien/Beč

Anne Wiederhold, Schauspielerin

Christine Moser, Lehrerin, Wien

Anja Danneberg

Ursula Duit, Dipl. Gesundheits-und Krankenpflege

Angela Ahlheim, Schauspielerin

Adrien Chiquet, Conseiller, Office national de diffusion artistique

Hanne Finsen, mag. art., retired director of artmuseum København (Copenhagen)

Franziska Oelkers, Project Manager

Vesna Radovanović, prevoditeljica i scenaristica, Beograd

Jean-Guy Lecat. scenograf

Alfonso Santimone – musician

 

 

Komentari

komentara